Crina Flavia - goblen galerie II

Pagina 20 din 38 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de Oana-T la data de Lun Ian 23, 2012 2:06 pm

Mi-a facut mare placere sa le vad pe toate. Felicitari, Crina! Il astept cu mare interes pe urmatorul hi hi hi

Oana-T

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie II

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Ian 23, 2012 2:08 pm

Cand am vazut postare aici, am crezut ca ai terminat GK.. zimbet
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 2:13 pm

26.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 157p2s7
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 2:18 pm

27.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 Rkzqqa
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 2:20 pm

Oana, Vyv, nu am terminat GK....cum sa il termin asa repede? mai am vreo 20 de diagrame.....le-am pus din nou, a 3 oara in galerie, pentru ca au disparut toate
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Ruxandra la data de Lun Ian 23, 2012 2:28 pm

I love you I love you doar asa am apucat sa le vad si eu pe toate...sunt superbe...mii de felicitari si la cat mai multe frumuseti ca sa ne incanti ochii... I love you
Ruxandra
Ruxandra

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Lun Ian 23, 2012 2:39 pm

Mai ai??? ca tot astept visez cu ichii desch ....
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Lun Ian 23, 2012 2:41 pm

Parca mai era un MJ....
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:08 pm

28.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 157kb45
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:10 pm

Multumesc Ruxandra...

Da, Nuti, mai am hi hi hi
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:19 pm

29.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 4lhdhf
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Lun Ian 23, 2012 3:20 pm

Asa, mai pune.... zimbet
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:22 pm

30.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 24b5hkj

Ultima editare efectuata de catre crina in Lun Ian 23, 2012 3:26 pm, editata de 1 ori
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:25 pm

31.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 10rie77
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:27 pm

32.

Crina Flavia - goblen galerie II - Pagina 20 J9vm0p
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 3:29 pm

Gata, am terminat cu toate. De mi se mai intimpla sa imi dispara, nu le mai pun bataie
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Lun Ian 23, 2012 3:37 pm

Felicitari, inca o data, pt. galeria exceptionala, Crina! I love you
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Lun Ian 23, 2012 5:23 pm

Crina, felicitari, pentru bogata galerie. Ai lucrari foarte frumos lucrate si alese cu mult bun gust. Spor la lucru mai departe.
O saptamina frumoasa.
buchet Pupici
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 6:41 pm

Nuti, multumescccccc buchet

Liliana, ma bucur ca iti place ce am cusut buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Ian 23, 2012 8:38 pm

Nu stiu in ce masura iti mai plac acum, toate asa cum ti-au placut la inceput. Eu, din tot ceea ce ai pus aici, am numai cateva care imi plac.. Sa stii ca nici din tot ce am cusut eu nu pot spune ca imi mai place tot.. pe masura ce ne perfectionam privim cu alti ochi ceea ce am cusut...cel putin eu asa fac..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Lun Ian 23, 2012 8:47 pm

Crina, te-am mai vizitat si eu o data. Macii aceia neinramati imi plac foarte mult, am si eu diagrama, poate ma incumet la un moment dat sa-i lucrez. Felicitari din nou! Galeria ta asteapta insetata Golden Kite-ul...
Viv, si mie mi se intampla la fel: din tot ce am lucrat imi mai plac doar cateva...
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Ian 23, 2012 9:08 pm

Stiu Vyv, ai dreptate, si e normal dupa ce cosi si capeti experienta sa privesti cu alti ochi tot ce ai cusut .....Multumesc de vizita

Laluna, macii neinramati sunt deja inramati si dati cadou mamei mele, dar nu am apucat sa fac poza la ei.....poate cind o sa merg la mama poate fac poza. Sunt frumosi
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Lun Ian 23, 2012 11:53 pm

Felicitari superbe toate,mult spor pe mai departe, cel mai mult imi plac puterea focului, peisajul cu marea, cenusareasa si M.J-urile , pe acestea sper si eu intr-un viitor nu foarte indepartat sa le cos, multi pupici. buchet spor la lucru pupici
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Ian 24, 2012 11:08 am

Katy multumesc de vizita si de apreciere buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mar Ian 24, 2012 11:45 am

Crina ai o galerie impresionanta,se vede cu fiecare lucrare cat ai evoluat ,meriti un buchet de flori mareeee lalele
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Ian 24, 2012 2:58 pm

Wow, multumesc Dory pentru vizita si flori, esti draguta ce de obicei cu mine imbratisare
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 20 din 38 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum