Crina Flavia - goblen galerie

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 38 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina la data de Joi Iul 22, 2010 2:28 pm

Multumesc fetelor buchet

crina

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 38 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 05, 2010 11:46 am

SPLENDIDE ,CE MAI NON COMMENT!! I love you buchet
Anonymous
Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Aug 05, 2010 11:48 am

Multumesc Dana, esti draguta .....din pacate, mi-au disparut pozele cu toate goblenurile mele, nu stiu de ce. Am sa ma ocup din nou de problema asta
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Iarina la data de Joi Aug 05, 2010 12:21 pm

E foarte frumos !!! I love you

Stii cum l-as vedea eu inramat ? Cu un pass alb ingust, pe urma unul albastru, si cu o rama alba, romantica, sa te duca cu gandul la vacanta ...
Iarina
Iarina

Sus In jos

Mesaj Scris de Corina la data de Joi Aug 05, 2010 12:53 pm

crina a scris:Vin sa aduc in galeria mea, ultimul goblen terminat.....

(sper ca de data asta sa nu imi dispara poza, :lacrimi: )

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 38 Pozemj003

bravo Foarte frumos.Felicitari ! Iar sugestia de inramare a Iarinei mi se pare foarte potrivita.
Corina
Corina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Aug 05, 2010 12:58 pm

Iarina a scris:E foarte frumos !!! I love you

Stii cum l-as vedea eu inramat ? Cu un pass alb ingust, pe urma unul albastru, si cu o rama alba, romantica, sa te duca cu gandul la vacanta ...

Daaaaaa, ar arata f bine, numai sa gasesc asa ceva
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Joi Aug 05, 2010 4:23 pm

Superb Crina,ce mai inaintati fetelor,da-mi si mie putin din sporul tau Crina. buchet
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Aug 05, 2010 5:21 pm

Of Dory, nu am asa mult spor pe cum mi-as dori, mai ales acum cu patania mea hahaha
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Lora la data de Vin Aug 06, 2010 11:33 pm

Crina este superb felicitari I love you
Lora
Lora

Sus In jos

Mesaj Scris de LIVIA la data de Sam Aug 07, 2010 3:13 am

Felicitari,Crina !

Livia
LIVIA
LIVIA

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Sam Aug 07, 2010 10:26 am

multumesc fetelor, sunteti dragute buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de lilianna la data de Sam Aug 07, 2010 10:38 am

Oi fi eu draguta, dar goblenul tau e cu mult mai dragut.
lilianna
lilianna

Sus In jos

Mesaj Scris de Monica la data de Sam Aug 07, 2010 3:47 pm

Felicitari! Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 38 31trandafiripozatpn31tr

Uploaded with ImageShack.us
Monica
Monica

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Aug 08, 2010 10:06 am

Multumesc Monica......

Eu sunt asa suparata, ca mi-au disparut toate pozele cu goblenurile mele lucrate..... :lacrimi:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de visan13 la data de Dum Aug 08, 2010 2:39 pm

foarte frumos ultimul goblen si delicat. Spor la goblenit
visan13
visan13

Sus In jos

Mesaj Scris de Brindela la data de Dum Aug 08, 2010 9:39 pm

Superb ! Foarte romantic si debordand de serenitate ! Chiar de-abia astept sa-l vad inramat ! I love you
Brindela
Brindela

https://www.facebook.com/artandjoybrindy

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Aug 09, 2010 2:36 pm

Apar si eu cu ultimul goblen terminat.... zimbet

scuzati calitatea pozei

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 38 Pozemj

crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Lun Aug 09, 2010 2:53 pm

Cred ca este una din variantele cele mai reusite ca goblen cu chipul lui Michael Jackson. Felicitari! Arata foarte bine.
valkia
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Aug 09, 2010 3:34 pm

Multumesc Valkia buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Lun Aug 09, 2010 3:45 pm

Chiar daca mie nu imi place deloc MJ (gusturile nu se discuta) , prelucrarea si executia sunt de apreciat .
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Aug 09, 2010 4:20 pm

Multumesc Miha esti draguta buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Monica la data de Lun Aug 09, 2010 5:24 pm

Arata bine. Poza e prelucrata cu pattern ? A iesit super, chiar daca eu nu ma dau in vant dupa MJ.
Monica
Monica

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Aug 09, 2010 5:36 pm

Multumesc Monica buchet
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Nelik la data de Lun Aug 09, 2010 6:24 pm

Foarte frumos,felicitari. buchet I love you
Nelik

Sus In jos

Mesaj Scris de Olivia Chirobocea la data de Lun Aug 09, 2010 8:35 pm

Crina, minunata colectia ta! Din pacate nu am putut sa vad toate imaginile. Dar recunosc modelele Goblenset si vreau sa spun ca nu ma gandeam sa iasa asa frumos pe panza. O sa-mi comand si eu de la ei niste modele la care ma tot uit demult dar din lipsa de incredere, am ezitat sa le cumpar. Acum ca am vazut la tine calitatea Goblenset, chiar merita. Felicitari pentru arta ta!
Olivia Chirobocea
Olivia Chirobocea

Sus In jos

Mesaj Scris de anasstasia la data de Lun Aug 09, 2010 8:38 pm

Imi place cum a iesit! Felicitari si pentru executie si pentru timpul super scurt in care ai realizat acest goblen! bravo
anasstasia
anasstasia

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum