Crina Flavia - goblen galerie

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de Cris la data de Sam Ian 23, 2010 10:36 pm

Ma bucur pentru bucuria ta!!!
Sa faci o poza buna, la lumina zilei, ca sa o putem admira in toata frumusetea ei. thumbs up

Cris

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina la data de Sam Ian 23, 2010 10:45 pm

georgeta nicolina a scris:felicitari , abia astept sa-l vad ,... eu nu as spune ca ai lucrat 8 luni fiindca ai cusutsi altele intre

margareta_ a scris:si eu la fel Crina ai lucrat atitea modele pe linga cenusareasa dar esti foarte modesta abia astept sa o vad la galerie :hbb:

Cris a scris:Ma bucur pentru bucuria ta!!!
Sa faci o poza buna, la lumina zilei, ca sa o putem admira in toata frumusetea ei. thumbs up

Multumesc fetelor pt incurajare.....miine am sa fac o poza calumea, sa o vedeti ce bine a iesit
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Dum Ian 24, 2010 12:10 am

abia astept sa o vad!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de catinca la data de Dum Ian 24, 2010 2:11 am

Felicitari Crina!Ai muncit mult la Cenusareasa dar sunt sigura ca a iesit fara cusur! bravo
catinca
catinca

http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 9:29 am

asta e cenusareasa mea........

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 Pozepiscine146

scuzati calitatea pozei......am facut multe, si nu prea miau iesit.... :dd:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de margareta_ la data de Dum Ian 24, 2010 9:33 am

FelicitariCrina este foarte frumoasa . I love you
margareta_
margareta_

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 9:34 am

multumesc Margareta........
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Dum Ian 24, 2010 9:41 am

Felicitari Crina; foarte frumoasa;astept sa o vad si inramata/
Doamne ajuta!
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 9:42 am

Multumesc getasart,.......si eu abia astept sa o inramez :dd:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Dum Ian 24, 2010 9:45 am

crina a scris:asta e cenusareasa mea........

Vai Crina, ce superba ti-a iesit ! Un vis ! Felicitari !!!

bravo bravo bravo bravo bravo
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Dum Ian 24, 2010 9:48 am

I love you Felicitari pentru perseverenta cu care l-ai cusut, eu demult l-asi fi abandonat.
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de elenav la data de Dum Ian 24, 2010 9:48 am

Wowwwwwwwwwwwww!!!!! Este superba. Bravo.......
elenav
elenav

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 9:52 am

Geta, Aniko, Elena..................
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Dum Ian 24, 2010 10:19 am

Suuuper Crina !!!! Ai cu ce te mandri ! bravo bravo Pupici
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Dum Ian 24, 2010 10:27 am

crina a scris:asta e cenusareasa mea........

e minunata , felicitari ! bravo :
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de Cris la data de Dum Ian 24, 2010 10:35 am

Este foarte frumoasa , Crina! Inramata va fi si mai si! Te felicit pentru un asa goblen frumos si destul de greu, as zice eu. Cred ca esti tare mindra, ai si de ce! bravo
Cris
Cris

Sus In jos

Mesaj Scris de Lora la data de Dum Ian 24, 2010 10:38 am

Crina este superba felicitari I love you I love you :msss:
Lora
Lora

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 10:41 am

Miha, Alina, Cris, Lora.................acum, intr-adevar ma simt foarte bine, cind stiu ca l-am terminat, si arata si bine pe deasupra......la cite griji mi-am facut ca nu o sa arate bine, mie imi place cum a iesit,,,,,,
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Dum Ian 24, 2010 3:35 pm

si eu zic ca a iesit f bine...multe felicitari si...la mai multe!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Iarina la data de Dum Ian 24, 2010 3:47 pm

FELICITARI !!! bravo

Sa-l inramezi pe masura si sa-l pui la loc de cinste !
Iarina
Iarina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 5:36 pm

hyaviv a scris:si eu zic ca a iesit f bine...multe felicitari si...la mai multe!

Multumesc Vyv.......si eu zic ca a iesit bine
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 5:36 pm

Iarina a scris:FELICITARI !!! bravo

Sa-l inramezi pe masura si sa-l pui la loc de cinste !

iarina, multumesc......intr-adevar, tre sa il inramaez calumea......acum nu stiu cum sa il inramez
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Delia Elena la data de Dum Ian 24, 2010 6:36 pm

Crina, este un vis ! Te felicit din suflet ! Ne-ai facut o surpriza Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 679702 Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 685870
La cat mai multe goblenuri !!!!!!!! Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 919944
Delia Elena
Delia Elena

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Ian 24, 2010 7:54 pm

Delia Elena a scris:Crina, este un vis ! Te felicit din suflet ! Ne-ai facut o surpriza Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 679702 Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 685870
La cat mai multe goblenuri !!!!!!!! Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 21 919944

Delia Elena.........
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de ralinush la data de Dum Ian 24, 2010 8:20 pm

Superba! Felicitari Crina pentru rabdarea pe care ai avut-o, rezultatul oricum este pe masura!!I love you

Acum te-ai hotarat ce model incepi?
ralinush
ralinush

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Dum Ian 24, 2010 8:22 pm

Superb. A meritat tot efortul. Cred ca ai si uitat cat de greu a fost. Iar florile pe care le-ai facut la sfarsit, au inveselit partea mai intunecata. Meriti pe deplin felicitarile mele.
Mult spor mai departe. love
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum