Crina Flavia - goblen galerie

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de catalina la data de Lun Iun 29, 2009 1:01 pm

Felicitări Crina. I love you
Eu am cumpărat pânză cu caroiaj alb, sper să nu se vadă la final. :D

catalina

http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 29, 2009 1:54 pm

Miha60 a scris:e foarte frumos fluturasul , nu-ti face probleme ca se vede caroiajul, cand e pe perete nu o sa se mai vada Frumoasa rama , se potriveste de minune
Ce fel de panza ai folosit la el, de la ce firma?

Miha, pinza am cumparat-o de la goblenpartner, dar sincer nu o recomand nimanui, deoarece se vede tare urit caroiajul. indiferent cu ce cosi.....Mai bine iei pinza de la Pitesti, si stii sigur ca e calumea......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Lun Iun 29, 2009 1:55 pm

de aceeasi parere sunt si eu , Crina Chiar daca e scumpa e si de calitate.....
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 29, 2009 1:56 pm

catalina a scris:Felicitări Crina. I love you
Eu am cumpărat pânză cu caroiaj alb, sper să nu se vadă la final. :D

Catalina, nu are ce sa se vada daca caroiajul e alb.....cum e asta galben, se vede tare de tot......Depinde si de culori. De fapt, uite la cenusareasa mea tot pinza de la goblenpartner e, si nu se vede caroiajul.......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 29, 2009 1:57 pm

Miha60 a scris:de aceeasi parere sunt si eu , Crina Chiar daca e scumpa e si de calitate.....

Sa stii ca mi-am si comandat de la pitesti pinza..........nu mai am incredere sa cumpar orice pinza......Mai bine mai scumpa, dar stii ca face toti banii,.......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Lun Iun 29, 2009 1:57 pm

din poza pusa de tine arata cam ca cea de la Pitesti , dar nu stiu cum e in realitate...
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 29, 2009 2:02 pm

uite o poza mai de aproape cum e pinza, ca sa iti poti face idee cam ce tare e caroiajul.....Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 Poze002
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Lun Iun 29, 2009 2:13 pm

ce harnicuta esti Crina........imi place f mult cum l-ai inramat.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de ileana-cosanzeana la data de Lun Iun 29, 2009 2:29 pm

fetelor,micsorati un pic pozele,se deformeaza forumul,sau cel putin la mine apare deformat foarte tare!
ileana-cosanzeana
ileana-cosanzeana

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Lun Iun 29, 2009 2:46 pm

da, Crina, se pare ca e mai pronuntat decat la Pitesti si cand lucrezi cu culori deschise se vede....
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Lun Iun 29, 2009 6:02 pm

crina a scris:am inramat fluturasul verde:

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 Poze001

ce parere aveti?
Tare dragalas! Imi place cum l-ai inramat I love you

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Iun 29, 2009 11:34 pm

Fluturasul a iesit I love you
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Brindela la data de Mar Iun 30, 2009 2:53 pm

Imi place foarte mult fluturasul tau, desi eu nu prea le trag cu albastrul...si cu initiala aia m-ai dat gata ! m-ai facut sa visez toata noaptea ca-mi inventez si eu initiala, sa-mi pun pe goblen...poate-mi dai o idee...ca eu am literele SB.pupici !
Brindela
Brindela

https://www.facebook.com/artandjoybrindy

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Iun 30, 2009 2:55 pm

Brindela a scris:Imi place foarte mult fluturasul tau, desi eu nu prea le trag cu albastrul...si cu initiala aia m-ai dat gata ! m-ai facut sa visez toata noaptea ca-mi inventez si eu initiala, sa-mi pun pe goblen...poate-mi dai o idee...ca eu am literele SB.pupici !

Brindela, draga....si eu am primit de la fete o gramada de litere si mi-am ales o litera cu forma cit de cit usoara, sa o pot coase usor......Tu de ce vrei sa iti pui amindoua literele?
aslege doar una...........ma uit si eu printre ce am eu sa vad litera S de ex cam cum ai putea-o coase, ok?
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de valexya la data de Mar Iun 30, 2009 3:54 pm

foarte frumos ai inramat fluturasul....mie deja imi cad balele dupa el....sa vezi bucurie pe cel care il va primii.....
mult spor la cit mai multe...crina.... I love you spor la lucru
valexya
valexya

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Iun 30, 2009 4:14 pm

valexya a scris:foarte frumos ai inramat fluturasul....mie deja imi cad balele dupa el....sa vezi bucurie pe cel care il va primii.....
mult spor la cit mai multe...crina.... I love you spor la lucru

aseara, am si fost la prietena mea sa il dau.....deci nu va pot spune ce reactie a avut....plus ca nu se astepta la asa ceva.....si cind l-a vazut, mai ales ca era si culoarea verde, preferata ei......s-a bucurat enorm.........si bineinteles si eu m-am simtit foarte bine sa vad ce bucurie am reusit sa fac unei prietene......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Lora la data de Mar Iun 30, 2009 4:49 pm

Crina frumos fluturasul tau, ai ales o rama asortata cu modelul felicitariCrina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 2cgm2ww
Lora
Lora

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Mar Iun 30, 2009 6:40 pm

crina a scris:am inramat fluturasul verde:

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 6 Poze001

ce parere aveti?

a iesit un tablou de nota zece , felicitari :cadou:
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Mier Iul 01, 2009 7:39 am

felicitari Crina; Te rog sa-mi spui,ce reprezinta semnul din stg.jos?
Multumesc
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de gabi74 la data de Mier Iul 01, 2009 8:54 am

cred ca e un F de la numale ei FLAVIA .nu ?
gabi74
gabi74

Sus In jos

Mesaj Scris de Avram la data de Mier Iul 01, 2009 10:19 am

Felicitări pentru tabloul cu fluture. A ieşit frumos de tot. Şi rama este deosebită.
Dacă te rog, poţi să reeditezi mesajul cu poză şi să-i reduci dimensiunile de încărcare ca să-l vedem mai bine, din ansamblu?
Avram
Avram

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Mier Iul 01, 2009 12:17 pm

Se poate; totusi o rog pe ea sa ne spuna;
Doamne ajuta!
Geta
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mier Iul 01, 2009 1:32 pm

getasart a scris:felicitari Crina; Te rog sa-mi spui,ce reprezinta semnul din stg.jos?
Multumesc

Semnul e o litera.....litera F....dar tipul de la inramari nu a avut grija sa se vada si codita.....l-a inramat mai mic, adica unde era cusut l-a bagat sub pass.

Ultima editare efectuata de catre crina in Joi Iul 02, 2009 11:00 am, editata de 1 ori
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mier Iul 01, 2009 1:33 pm

Avram a scris:Felicitări pentru tabloul cu fluture. A ieşit frumos de tot. Şi rama este deosebită.
Dacă te rog, poţi să reeditezi mesajul cu poză şi să-i reduci dimensiunile de încărcare ca să-l vedem mai bine, din ansamblu?

Avram, am sa incerc
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mier Iul 01, 2009 1:35 pm

Avram, sincer nu stiu cum sa fac mai mica poza....
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Brindela la data de Joi Iul 02, 2009 10:33 am

Multumesc, Crinuta ! Esti o dulce ! Da, le vreau pe amandoua, deoarece S este de la Stoleru, numele de familie ( al sotului ), pe care il port cu drag si mandrie ! Si inca dintr-un motiv, in cazul in care voi mai lucra icoane ( si le voi dona bisericii ) vreau sa fie amandoua initialele ca sa fie ca din partea familiei, Gabriel si Brindusa.
Brindela
Brindela

https://www.facebook.com/artandjoybrindy

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum