Crina Flavia - goblen galerie

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 5 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de crina la data de Mar Iun 02, 2009 9:59 am

Multumesc fetelor, pentru incurajari si aprecieri......sunteti dragute......Va pup.....

crina

Sus In jos

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 5 Empty Re: Crina Flavia - goblen galerie

Mesaj Scris de duchess la data de Mar Iun 02, 2009 12:36 pm

Imi place cum ai inramat masinuta ! felicitari Crina ! I love you I love you I love you
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de rose la data de Mar Iun 02, 2009 2:31 pm

Felicitari pentru masinunta ta dragalasa. Este inramata foarte potrivi. De fapt, ca sa incep sa va cunosc, m-am uitat prin galeria ta si te felicit sincer pentru ea. Toate mi-au placut.
rose
rose

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Iun 02, 2009 2:34 pm

Multumesc, Alina si Rose......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de catinca la data de Mar Iun 02, 2009 2:54 pm

Felicitari!
catinca
catinca

http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de margareta_ la data de Dum Iun 14, 2009 9:53 am

felicitari pt. modelele frumoase din galerie sint foarte complexe flori
margareta_
margareta_

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Dum Iun 14, 2009 1:38 pm

Felicitari pentru lucrarile facute;
Spor la cusut;
Doamne ajuta!
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 15, 2009 10:15 am

multumesc fetelor.
zwani.com myspace graphic comments

Sus In jos

Mesaj Scris de Iarina la data de Lun Iun 15, 2009 1:04 pm

Foarte frumoasa masinuta si foarte potrivit inramata ! Tot la o rama alba ma gandisem si eu, ii da un aer retro diafan ...

Dupa ce am vazut-o lucrata la tine m-am gandit si eu sa-mi fac sufrageria cu tema retro ... Abia astept sa termin ce am in lucru ca sa ma apuc de masinute zambet)
Iarina
Iarina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 15, 2009 1:59 pm

si mie imi place foarte mult rama.....Chiar la fluturasi vreau sa pun rama asta alba......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 15, 2009 6:39 pm

am terminat fluturasul verde: fondul e un fel de crem: terminat in doua sapatamini:

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 5 Poze124.th
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Lun Iun 15, 2009 7:17 pm

Imi place cum ai inramat masinuta. I love you Iar verdele de la fluturas e tare placut. Ai lucrat cu DMC?
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 15, 2009 7:41 pm

da, cu DMC, si restu de ate ce am mai avut pe acasa, si ANCHOR si ceva ate care nu stiu ce sunt.....is de la un goblen mai vechi, dar nu scria ce ate erau......
Deci combinatii....
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mar Iun 16, 2009 11:05 am

Si mie imi place culoarea verde a fluturasului ! e foarte frumos !
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Iun 16, 2009 3:23 pm

si mie imi place enorm de mult pe verde.....acuma ma gindesc ce culori as mai putea coase fluturi.
Vreau sa daruiesc fiecarui prieten apropiat, cite un fluturas, si ma gindesc sa ii cos in culori diferite, sa nu aiba la fel toti.....macar culorile sa difere.....
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Iun 16, 2009 3:29 pm

da, o ideie buna...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Mar Iun 16, 2009 4:13 pm

Crina a iesit foarte bine felicitari si mult spor .
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Iun 28, 2009 9:29 pm

am inramat fluturasul verde:

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 5 Flutureverde
ce parere aveti?

Ultima editare efectuata de catre crina in Mar Feb 09, 2010 11:52 am, editata de 1 ori
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de margareta_ la data de Dum Iun 28, 2009 9:31 pm

crina este foarte frumos . I love you
margareta_
margareta_

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Iun 29, 2009 1:20 am

arata ff bine fluturasul inramat...ceea ce mie nu-mi place, e ca se vede caroiajul la fond......
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Iun 29, 2009 9:20 am

hyaviv a scris:arata ff bine fluturasul inramat...ceea ce mie nu-mi place, e ca se vede caroiajul la fond......

Stiu, Vyv, dar ce sa fac?
am crezut ca daca cos cu o nuanta de crem nu o sa se vada.....eu am zis ca sunt dezamagita de pinza.....Asta e......nu am sa mai cos pe ea.......mai bine imi iau de la Pitesti, e mai scumpa dar macar nu se vede sub cusatura...
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Nelik la data de Lun Iun 29, 2009 9:45 am

hyaviv a scris:arata ff bine fluturasul inramat...ceea ce mie nu-mi place, e ca se vede caroiajul la fond......

Asa e,se cam vede caroiajul.In rest e super fluturasul.Felicitari ! bravo
Nelik

Sus In jos

Mesaj Scris de catinca la data de Lun Iun 29, 2009 9:54 am

Frumos fluturasul!Fondul eu il cos in 3 fire!Spor la urmatorul! spor la lucru
catinca
catinca

http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Lun Iun 29, 2009 12:18 pm

crina a scris:am inramat fluturasul verde:

Crina Flavia - goblen galerie - Pagina 5 Poze001

ce parere aveti?

ce frumos e ,chiar imi place cum e inramat ! felicitari pentru alegere I love you
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Lun Iun 29, 2009 12:35 pm

e foarte frumos fluturasul , nu-ti face probleme ca se vede caroiajul, cand e pe perete nu o sa se mai vada Frumoasa rama , se potriveste de minune
Ce fel de panza ai folosit la el, de la ce firma?
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de catalina la data de Lun Iun 29, 2009 1:01 pm

Felicitări Crina. I love you
Eu am cumpărat pânză cu caroiaj alb, sper să nu se vadă la final. :D
catalina
catalina

http://www.catalina52.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum