De ce avem blog?

Raspunde la subiect

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

11092010

De ce avem blog?

Buna intrebare. Mi-am pus-o si eu cind l-am facut. Poate pentru ca sint o persoana vorbareata si imi place sa vorbesc singura? hi hi hi
Glumesc.
Avem blog pentru ca m-am gindit ca unii dintre voi aveti nevoie de el. Ca sa va prezentati o lucrare intr-un mod mai aparte. Sau sa scrieti despre ceva care v-a impresionat. De ce-si face lumea blog? Suspect

Tocmai pentru ca un blog trebuie creat si administrat, cu tot ce implica aceasta, multe persoane nu au unul, desi ar vrea sa aiba.
Blogul forumului e blogul fiecaruia dintre noi, creat si administrat de forum. Aveti blog fara a avea si grija lui.
Si in plus, folosind butoanele de sub fiecare articol, puteti sa va postati articolele si prin alte parti pe unde aveti cont - Facebook, Twitter, si eu stiu ce alt site social. Sint foarte multe optiuni, de unele nu am auzit nici eu.
Orice posesor de blog doreste comentarii la articole. Si problema aceasta e rezolvata. Va urmaresc toti membrii forumului, si vizitatorii acestuia, care pot chiar sa comenteze pe marginea articolelor voastre..

De acum, doar idei e nevoie sa aveti! Pupici

http://iministitches.wordpress.com/
Irina

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

De ce avem blog? :: Comentarii

Niciun comentariu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum