Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 4 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de Vio la data de Lun Mar 08, 2010 9:51 pm

Geta, imi pare rau sa vad o umbra de tristete in mesajul tau.
Eu va multumesc inca o data cu toata sinceritatea pentru acest concurs.
M-am inscris cu drag, nu pentru premiu, ci pentru a marca frumos implinirea unui an a forumului. Chiar daca nu am scris foarte des pe forum, de cate ori am timp intru fuguta aici si mai uit de problemele de zi cu zi.
Si apropo de premiu, eu cred ca mai potrivit ar fi sa nu mai fie de acum incolo premii materiale ci doar virtuale.
Imi dau seama cata munca a fost in spatele acestui concurs si aveti toata admiratia mea, toti care ati contribuit la organizarea lui.
flori

Vio

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 4 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Mar 08, 2010 9:54 pm

si eu am zis de la inceput sa fie numai premii virtuale dar..cred ca am zis prea tarziu..totul fusese pregatit..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de cherie la data de Lun Mar 08, 2010 10:00 pm

Geta, si eu am impresia ca esti putin "necajita". Eu personal, daca se cere contributie pentru premiere voi contribui dar cred ca si o diploma pusa pe subiectul cu lucrarile personale ale castigatorilor ar fi suficient....
Cum sa te inveselim? Si eu am participat cu toata inima fara a vana un premiu si sunt vesela ca ma invatat multe aici....
Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 4 55894
cherie
cherie

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Mar 08, 2010 10:07 pm

cherie, vio, din cate ne-a lasat de inteles gobelin, au fost printre concurenti si persoane ce nu au respectat intru-totul regulile si, evident ca ei ca organizatori au fost suparati..acum, ce sa zic, eu care nu m-am consultat cu nimeni nici de aici de pe forum si nici prin alte parti blog sau mai stiu eu ce alte forme de comunicare or fi, nu mi se pare normal ca sa zicem ca de ex. Crina a vb cu toata lumea de pe mess sau a pus felicitarea nu stiu pe unde spre a fi vazuta si a primi , eventual, mai multe voturi...

Ultima editare efectuata de catre hyaviv in Lun Mar 08, 2010 10:14 pm, editata de 1 ori
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Mar 08, 2010 10:10 pm

eeeee, vyv....... hahaha
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Mar 08, 2010 10:19 pm

pai daca te prind ca faci asa crina draga..sa vezi tu ce de buf primesti si sa vezi ce te dau jos de pe primul loc si te tai si de la dansul cu gobelin...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Mar 08, 2010 10:23 pm

hyaviv a scris:pai daca te prind ca faci asa crina draga..sa vezi tu ce de buf primesti si sa vezi ce te dau jos de pe primul loc si te tai si de la dansul cu gobelin...

ce???? stai ca ripostez.....da ce crezi draga? ca mi-l furi pe gobelin? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Lun Mar 08, 2010 10:23 pm

Getaaaaaaaaaaa Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 4 Screenhunter01oct201324
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Mar 08, 2010 10:25 pm

ileee...ajutor...lumea face rele...si crina il vrea toata noaptea pt ea pe gobelin..hai si noi la dans
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Mar 08, 2010 10:27 pm

hahaha hahaha :haha1: pazea gobeline, ca vin..........[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Lun Mar 08, 2010 10:33 pm

hyaviv a scris:ileee...ajutor...lumea face rele...si crina il vrea toata noaptea pt ea pe gobelin..hai si noi la dans
vinnnnnnnnnnnn.......Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 4 Humour9
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Lun Mar 08, 2010 10:41 pm

Mai, am ametit de tot. A inceput deja petrecerea? Ca nu stiu unde sa mai intru. V-ati plimbat pe topicurile astea de colo colo, ca deja sunt [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Hai mai bine sa va cant ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Mar 08, 2010 10:46 pm

Geta eu acum am citit aici , nu stiu ce as mai putea sa-ti spun mai mult decat au spus fetele mai sus , Ile a cuprins in cuvintele sale cam tot , iar eu nu sunt un orator prea bun , stiu un singur lucru , ca a fost o placere sa particip la acest concurs , chiar daca nu am castigat , nu m-a interesat foarte mult un loc in clasament ... asa cum am mai spus undeva am lucrat mai multe modele si m-am intors la primul , deoarece eu vad felicitare ca pe ceva mic , dupa care sa nu ma doara sufletul prea tare cand trebuie sa ma despart de ea , in definitiv conteaza gestul nu valoarea , cel putin asa se spune ... sper sa mai fie si altele concursuri , poate unul de paste ... :dd:

sunt de acord cu Ile si Viv parca sper sa nu incurc numele , ca pe viitor premiile sa fie virtuale , nu de alta dar problema cu adunatul banilor ar crea pana la urma discutii si nemultumiri ,,fondul clasei " intotdeauna a avut multe voci contra si ar fi pacat sa se transforme totul intro vanatoare de vrajitoare , in schimb pentru un viitor concurs daca se va dori acordare de premii ,, materiale " se poate intreba chiar aici daca sunt doritori care pot dona din sertarul cu goblene , uite ca m-am lungit desi nu am vrut sa fac asta ...

Geta eu va multumesc atat tie cat si lui Gobelin pentru munca depusa ,pentru orele pe care le-ati petrecut la calculator pentru a face acest concurs sa ajunga la final , sunt sigura ca nu a fost usor deloc , toata stima mea pentru voi .
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Lun Mar 08, 2010 10:58 pm

Eu cred ca Geta are dreptate... sa lasam ssa treaca cateva luni inainte de a initia un alt concurs sau de a decide o modalitate de premiere. Organizatorii au si ei nevoie de timp sa traga linie si sa faca bilantul, ca sa zic asa. Apoi, poate vor dori sa impartaseasca cu noi povestea acestui concurs, cu bune si rele.

Felicitari Geta si Gobelin! Ce ati facut voi putini s-ar fi incumetat sa faca...
O imbatisare calda din partea mea!

Eu ma simt foarte castigata in urma acestui concurs iar felicitarea mea va pleca saptamana aceasta catre cineva de pe forum, ca tot am cusuto in numele prieteniei, nu?

Michelle
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Mar 08, 2010 11:01 pm

felicitari Michele pentru initiativa
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Mar 08, 2010 11:43 pm

da nico, si eu vad ca felicitare tot ceva micut, mai ales ca eu nu sunt pt felicitari puse in rama deci... michele, si eu am zis sa lasam ceva timp ca apele sa se linisteasca si chiar as dori sa stiu mai ales ceea ce s-a facut in rau, nu in bine, ca relele trebuiesc corectate nu? deci..partea proasta are intaietate...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Simona D. la data de Lun Mar 08, 2010 11:44 pm

Oh Michele, ce frumos ! bravo Sunt convinsa ca va fi pastrata o viata :dd:
Simona D.
Simona D.

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Lun Mar 08, 2010 11:50 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Pupici
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Mar Mar 09, 2010 12:09 am

Lasand gluma la o parte, ma alatur si eu acestor multumiri.
Geta si Gobelin ati fost mai mult decat prieteni pentru aceasta mare familie. Efortul vostru a fost mare, dar zic eu ca a meritat. Acest concurs a scos la iveala multe talente ascunse, aflate pana acum in stare latenta, pentru multi dintre noi. Poate nu au fost toti multumiti, dar e greu sa multumesti atatea firi diferite ca ale noastre. Noi aici incercam sa ne cunoastem mai bine si sa daruim si celorlalti cate ceva din cunostintele noastre acumulate de-a lungul timpului. Iar acest concurs cred ca a ajutat putin in acest sens.
Pentru mine a fost o experienta din cele mai placute si ma bucur din suflet ca am participat, chiar daca am stiut de la inceput ca nu voi castiga. Multe dintre voi sunteti extrem de talentate, dovada stau galeriile voastre pline cu adevarate "capodopere", cum imi place mie sa le numesc.
Va multumim Geta si Gobelin pentru tot ce ati facut si faceti pentru ca acest forum sa existe si sa dainuiasca. Imi doresc sa fim cat mai multi ani impreuna. Si poate vreodata vom ajunge sa ne cunostem si personal, macar unii dintre noi.
Felicit toti concurentii. Ati fost la inaltime. Pentru mine toti sunteti :no1:
Un gand bun pentru fiecare si un an cat mai reusit, din toate punctele de vedere.
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mar Mar 09, 2010 12:35 am

Supunem la vot urmatoarea intrebare :

ATA ARE CAP SI COADA ?
:haha1:

Ultima editare efectuata de catre ile in Mar Mar 09, 2010 1:50 am, editata de 2 ori
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Mar 09, 2010 12:39 am

..hm. scratch are 2 capete :haha1:
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mar Mar 09, 2010 12:41 am

poate la tine ca lucrezi cu DMC ...........la mine are cap si coada ....................capul il bagam in ac ..........coada o lasam "in vant " ...........cum bine a remarcat Alexandra ........... :haha1:
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Mar 09, 2010 12:43 am

nooo...are 2 capete: le pui unul langa altul adica le dai cap incap si ce ramane..e probabil coada...sau corpul? cine stie? greu greu asa...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Mar 09, 2010 12:44 am

hai ca sunteti de coma cu ata cu cap si coada,,, hahaha dar intrebarea ramane valabila totusi,,,,,eu zic ca are 2 cozi, ca de n-ar fi urechea acului, ambele ar flutura in vant,, ambele cozi adica hahaha
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Mar Mar 09, 2010 12:44 am

aha deci v-ati mutat aici , pana la urma fiecare din voi are dreptate , dar si eu zic ca are 2 capete
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Mar 09, 2010 12:46 am

,,, pai eu habar n-am unde sunt,,,,,ha ha ha m-am mutat dupa voi,,,,,
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum