Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 6 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 11:45 am

Ok Aniko ! Pana la urma totul are o limita. Iar tu ai intins-o la maxim. Dorinta ta a fost si este lege pentru noi. Ai vrut sa participi la concurs, ti-am indeplinit dorinta. Doresti sa te retragi, si acum iti indeplinim dorinta. Good bye !

geta

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II - Pagina 6 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie II din II

Mesaj Scris de elenav la data de Mier Mar 10, 2010 11:49 am

Cand incepe un nou concurs???? Cu o alta tema??? :dd: :rusine
elenav
elenav

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 11:52 am

Elena, raspunsul l-am dat la pagina 3.
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 10, 2010 2:32 pm

si crezi ca daca ai aratat poza de control face vreo diferenta? s-a aflat de model si poate toti cei cu drept de vot a stiut ca e al tau, la fel cum si eu am fost 99% sigura de indata ce am vazut felicitarea..si pe urma...persoana careia i-ai aratat-o sau te-ai consultat cu ea, nu era unul din organizatori....ei erau in masura sa decida nu un oarecare membru de pe forum ce nu avea nici o treaba cu organizarea concursului. ai spus "Cat priveste multumirea adresata organizatorilor inradevar nu am scris asta niciunde. Nu mi-ar fi fost greu sa scriu, dar atata timp cat nu simt asta nu pot sa scriu asa ceva. Poate ....candva....mai tarziu" Aaa...dar organizatorii sa plece capul si sa inchida ochii la faptul ca tu ai sarit ca arsa cand ti s-a atras atentia...te-ai pus vreo clipa in locul lor, al organizatorilor, sa vezi daca tie ti-ar fi convenit ca altcineva sa procedeze la fel cum ai procedat tu?
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 2:53 pm

Dragelor ! Cu toata stima, dragostea si respectul meu pentru tot ceea ce faceti, ce simtiti si ce postati, va rog din suflet sa punem punct acestei discutii. Aniko si-a anuntat retragerea si i-am indeplinit dorinta. Mergem mai departe. Da ?
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 10, 2010 3:27 pm

E si normal să nu simti acest lucru, Aniko, din moment ce ai scris tu cu mâna ta aceste cuvinte din imaginea de mai jos... si cred că asta spune tot. Ba chiar spune mai multe, cu privire la telenovela felicitării tale.

Sincer îmi pare rău că s-a ajuns aici, mă asteptam la acest lucru, dar nu din partea ta. Însă nici eu si nici Geta nu ne vom mai lăsa umiliti de atitudinea ta. Pur si simplu nu vrem.

Nu-ti vom îndeplini dorinta de a-ti sterge galeria si contul, pentru că în acest mod am face găuri forumului.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ultima editare efectuata de catre gobelin in Sam Iul 03, 2010 6:30 pm, editata de 1 ori
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 10, 2010 3:27 pm

Punct.
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 10, 2010 3:28 pm

Si mai departe!
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 10, 2010 4:21 pm

scrie in carte la pagina 27 beat
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de Iarina la data de Mier Mar 10, 2010 5:11 pm

Pacat, atat pot sa spun, pacat ca o initiativa atat de frumoasa a generat astfel de discutii si actiuni de retragere a unui membru ... Probabil cuvantul "concurs" trezeste anumite sentimente si orgolii, altfel nu vad de unde atata inversunare ...

Regulile sunt reguli si daca te inscrii intr-un concurs, le accepti ca atare. Accepti si ca lucrarea sa-ti fie respinsa ca neincadrata in tema, si daca ti se spune asta te orientezi spre alta lucrare. Nu era treaba votantilor sa decida daca lucrarea se incadreaza sau nu ... Majoritatea cred ca au votat ceea ce le-a placut, chiar daca au considerat ca e putin pe langa tema.
Iarina
Iarina

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 10, 2010 5:22 pm

ile a scris:scrie in carte la pagina 27

Asta îmi aduce aminte de o poezie care circula în secret - culmea - printre colegele mele din timpul gimnaziului.
Nu vroiau să spună de această ”poezie” decât atunci când n-au avut incotro, când eu am observat că numele lor apărea în toate cărtile la pagina 100:

Pe prima filă/copertă moale din interiorul cărtii era scrisă această poezie:

”Nu fura această carte
Că te vede dumnezeu
Iar la pagina 100 este scris numele meu!”

Si la pagina 100 era scris numele lor.

:-)
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 10, 2010 5:32 pm

Si colegele mele faceau la fel .. scriau numele lor sau al baiatului pe care il placeau face cu ochiul ...
pe ultima pagina a caietelor ...
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Mier Mar 10, 2010 6:17 pm

Imi aduc aminte ca eu imi semnam cartile la pagina 50. hahaha

Michelle
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 6:26 pm

Eu mi le semnam la ziua de nastere...ca sa nu uit cifra paginii... :haha1:
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 10, 2010 6:30 pm

Trecut-au anii asa de repede .... :rusine
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 6:36 pm

Ehe...draga Alina, unele dintre noi putem fredona melodia " Mi-e dor sa mai merg la un ceai"...Multe dintre voi poate nu stiti semnificatia aceste intalniri la un ceai. Nu era o intalnire la un ceai, precum englezii...Ci asa se chemau distractiile se sambata seara, facute acasa la cate cineva....Pe atunci nu erau cluburi ca acum...
:dd:
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 10, 2010 6:44 pm

Geta , fiecare generatie cu distractiile ei ...alea erau atunci , acum e altfel ..
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Mier Mar 10, 2010 6:48 pm

Hahaha... draga de Alina! Parca o aud pe fata mea. "Mama, acum e altfel. Nu-i ca pe vremuri" hahaha

Michelle
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 10, 2010 6:51 pm

Pai asa e ... :dd:
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Mar 10, 2010 7:03 pm

crina a scris:eeee, si voi acum...............Ce sa fac daca ile si vyv s-au luptat cu mine pt gobelin? sa stau deoparte????????[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
naaaaaa nu scapati asa usor de mine.........[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dupa cum vad nu am nici o sansa...
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Mar 10, 2010 7:12 pm

Imi pare rau de situatia creata. Un concurs al prieteniei soldat cu pierderea unui membru........sincer imi pare rau.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Corina la data de Mier Mar 10, 2010 7:14 pm

Mary a scris:Imi pare rau de situatia creata. Un concurs al prieteniei soldat cu pierderea unui membru........sincer imi pare rau.

Subscriu. :nfr: hmm
Corina
Corina

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mier Mar 10, 2010 7:38 pm

michele a scris:Hahaha... draga de Alina! Parca o aud pe fata mea. "Mama, acum e altfel. Nu-i ca pe vremuri" hahaha
Da michel, ca pe vremuri...Uite, arata-i fetei versurile acestei melodii...Reda acea atmosfera de care spuneam... :dd:

geta

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 10, 2010 7:42 pm

Frumos cantecul ,Geta !
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 10, 2010 7:56 pm

Iarina a scris:Regulile sunt reguli si daca te inscrii intr-un concurs, le accepti ca atare. Accepti si ca lucrarea sa-ti fie respinsa ca neincadrata in tema, si daca ti se spune asta te orientezi spre alta lucrare. Nu era treaba votantilor sa decida daca lucrarea se incadreaza sau nu ... Majoritatea cred ca au votat ceea ce le-a placut, chiar daca au considerat ca e putin pe langa tema.
foarte bine spus iarina...si de luat aminte pr un alt concurs, ca sa nu mai incepem si atunci cu..o fi?! n-o fi?
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 10, 2010 7:59 pm

Ei, Geta, de multe ori regretam că nu m-am născut mai devreme ca să prind mai mult din acele vremuri. Eu am prins doar finalul...

Ce frumos sună ”la un ceai”...

Dacă tot veni vorba de tot felul de ”ceaiuri” ce spuneti voi că Ile a vrut să mă imbete cu bere?
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum