Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 03, 2010 6:10 pm

O intregare : la mine nu se mai vede bulinuta si Trimitere vot .............se vede Total voturi ........... oare numai la mine e asa ? sau imi apare in urma votului depus ?

ile

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 03, 2010 6:11 pm

ile a scris:O intregare : la mine nu se mai vede bulinuta si Trimitere vot .............se vede Total voturi ........... oare numai la mine e asa ? sau imi apare in urma votului depus ?

După ce ai votat, apare doar Total voturi.
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 03, 2010 6:13 pm

Multumesc
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de Corina la data de Mier Mar 03, 2010 6:32 pm

ile a scris:ei,da ..........Corina si mie mi-a placut tare mult felicitarea nr.10..........in viziunea mea artistica si totodata rebela ( prietenii ma stiiiu ) iata cum o vad eu :

doua canute ? .............pai ce asteapta ele ?.........doi buni prieteni (sau prietene ) caci dusmani nu pot fi........
apoi ladita sau lavita pe care sta tava cu canutele (asa o vad eu )......parca ar fii "ladita cu amintiri "
Atunci cand iti inviti prietenul cel mai bun in vizita ii spui ......"te astept la o cana cu vin ? " (Doamne ,asta-mi aduce aminte de Cenaclu Flacara ................ha,ha )
La o cana cu vin sau la o cafea se leaga prietenii ,se infiripa iubirii ,se fac confesiunii, se rade ,se plange ,se descarca suflete ......asa cum nu poti pune in bufetul tau din bucatarie doar o cana ,pentru ca parca nu-i sta bine singurica acolo , te duci si-ti mai cumperi una sau tot setul ,asa este si cu prietenia ..........
Cam asa vad eu ,felicitarea nr .10 .........o natura statica cu doua cani perechi in asteptarea altor doua suflete perechi .

Parea mea . :dd:

Multumesc mult, Ile , ....aveam si eu o banuiala cu cele doua cesti, dar simteam nevoia sa mi-o confirme cineva....inca o data spun, felicitarea nr.10 imi place mult de tot, mi se pare deosebita, foarte eleganta si de bun gust.
Corina

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 03, 2010 6:47 pm

michele a scris:Ca si organizatori, consider că avem dreptul să ne pronuntăm în ceea ce priveste clasificarea finală, si asta dacă vom constata că acele felicitări mai putin in temă sau care oferă dubii de încadrare, au fost considerate de către votanti drept câstigătoare.

Eu nu vad cum se sta cu clasamentul pentru ca am butonul de votare activat si daca nu votez rezultatul nu se afiseaza... banuiesc ca ceea ce ai apus are legatura cu vreo felicitare care incepe sa se detaseze de celelalte si pe care organizatorii nu o considera in tema.
Acestea fiind spuse, ma intreb de ce s-a oferit sansa votarii daca ultimul cuvant e al organizatorilor? Ati muncit asa de mult si Geta si tu ca pana la urma votul sa fie anulat???????
Probabil ca ar fi trebuit ca felicitarile care organizatorii le-au considerat in afara temei sa fie postate in afara concursului...
Eu consider ca o felicitare poate fi incadrata in mai multe teme... fara a le incalca pe niciuna. O felicitare cu copii poate fi si prietenie si 1 iunie de exemplu... o felicitare cu animalute poate fi incadrata in prietenie dar si in jucaria sau personajul preferat al unui copil si poate fi oferita pentru ziua de nastere....o felicitare cu doi dansatori poate fi considerata si o invitatie la o petrecere - fara a fi nevoie ca invitatii sa fie prieteni intre ei. Si exemplele pot continua...
Asta e parerea mea, fiecare are o viziune asupra prieteniei, ca unele felicitari pot fi interpretate in favoarea unei teme sau a alteia e alegerea votantului, atata timp cat acea felicitare a fost pusa in concurs si s-a dat drept de vot asupra ei.
Si eu vad unele felicitarie mai potrivite pentru alte teme si poate si felicitarea mea e vazuta la fel.
Dar... s-a dat drept de vot si eu repet - cred ca ultimul cuvant in acest caz ar trebui sa fie al votantilor.

Michele, ai si tu dreptate. Poate am fost luat de val. Deci ramane ca decizia finală, să fie a votantilor.
Imi cer scuze daca am suparat pe cineva, insa nu a fost intentionat.
Am corectat si in mesajul meu anterior, tăind peste acel paragraf.

Michele, cred că acum e in regulă in ceea ce privesc rezultatele, insă astept confirmarea ta. Ti-am blocat dreptul la vot, insă ca si moderator, ar trebui să poti vedea restul. Astept răspuns.
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de Corina la data de Mier Mar 03, 2010 7:01 pm

Cand vom afla castigatorii, imediat dupa incheierea votarii ?
Tot atunci vom afla si in ce consta Marele Premiu?
Vom stii si fiecare felicitare in parte de cine a fost creata?

Ultima editare efectuata de catre Corina in Mier Mar 03, 2010 7:04 pm, editata de 1 ori
Corina

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Mier Mar 03, 2010 7:02 pm

Gobelin, nu s-a schimbat nimic. Dar nu-i nici un bai. Cand inchizi votarea voi vedea si eu rezultatele finale. Pana la urma acelea conteaza.

Michelle
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 03, 2010 8:04 pm

pai d'aia nu te-ai odihnit gobelin ca...ai dansat..am avut noi grija de asta, nu-i asa ile?
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de cherie la data de Mier Mar 03, 2010 8:09 pm

Eu cred ca feicitarea castigatoare se cam vede si este foarte "dulce" si pe tema concursului !
Sa vedem insa "cine este autorul ?"
cherie

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Mar 03, 2010 8:11 pm

Gobelin , multa bafta pentru inspectie !
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Mier Mar 03, 2010 8:52 pm

Si din partea mea mult succes la inspectie, Gobelin! E pentru def? Sau gradul II deja?Nu uita: antreneaza toti copiii, e important! Astept cu nerabdare sa ne spui cum te-ai descurcat... 🇬🇱
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 03, 2010 9:25 pm

pai daca tot a dat liber gobelin la comentarii pe tema felicitarilor din concurs...eu am vazut cateva care din punctul meu de vedere nu au legatura cu tema. despre felicitarea cu copii sub umbreluta pot sa va spun ca la mine acel model apare pe piata la vanzare NUMAI de Valentine's day, deci si eu ma alatur celor ce cred ca acel model se potrivea mai bine la tema iubire ...nu l-am vazut niciodata la tema prieteni ( friends-friendship)...mai sunt cateva modele asemanatoare care imi plac f mult, probabil de acelasi autor: un baietel ce ofera unei fetite un trandafir, o fetita si un baietel care aparent se saruta, etc etc..
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de asky la data de Mier Mar 03, 2010 9:55 pm

La mine nu apare bulina de vot. Si de votat , nu am votat.
Scuzele mele abia acum am citi mai sus.
Am crezut ca nu avem dreptul sa ne votam propria felicitare ...

Ultima editare efectuata de catre asky in Mier Mar 03, 2010 10:04 pm, editata de 1 ori
asky

http://goblenfoto.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Vio la data de Mier Mar 03, 2010 9:56 pm

Fetelor, la foarte multe concursuri castigatorul este desemnat de public; nu conteaza cine ia locul intai, toate sunt frumoase
:cadou:
Vio

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Mier Mar 03, 2010 10:00 pm

ma gandesc ca fiind copii, cine a cusut s-a gandit la inocenta si deci la prietenie mai degraba decat la iubire.
Dar ai dreptate Viv, aici se vand la categorie Iubire... Eu chiar am primit ceva din aceasta serie de la sotul meu de Sf.Valentin si mi-am amintit ca am primit una tot de la el de Sweetheart Day ( o zi de care nu am auzit pana cand mi-a dat el felicitarea hahaha )

Michelle
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 03, 2010 10:07 pm

Eu iar am un pitic pe creier .........ma tot astept sa creasca voturile si nimic de cateva ore bune .........total voturi : 25 ..........daca ma uit mai bine jos in bara sunt vreo 62 de membri activi in ultimele 24 de ore ............oare de ce nu voteaza ? scratch aaaaaaaaaaa..si daca ma uit si mai bine vad printre acesti membri o persoana inscrisa pe 5/08/2009 cu 0 mesaje dar ultima vizita azi..............pai fara suparare vine in vizita doar sa se zgaiasca la noi ,ha ? ......................Alooooooooo.biletele la control ,va rog .
Pai ,vorba aia noi o servim cu... o duda ,o maslina ..si ea nici ....Buna ziua ..Buna seara ......Pa ..La revedere ? :interzis: :interzis: .e urat ,domne ,foarte urat
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Mar 03, 2010 10:09 pm

ile a scris:Eu iar am un pitic pe creier .........ma tot astept sa creasca voturile si nimic de cateva ore bune .........total voturi : 25 ..........daca ma uit mai bine jos in bara sunt vreo 62 de membri activi in ultimele 24 de ore ............oare de ce nu voteaza ? scratch aaaaaaaaaaa..si daca ma uit si mai bine vad printre acesti membri o persoana inscrisa pe 5/08/2009 cu 0 mesaje dar ultima vizita azi..............pai fara suparare vine in vizita doar sa se zgaiasca la noi ,ha ? ......................Alooooooooo.biletele la control ,va rog .
Pai ,vorba aia noi o servim cu... o duda ,o maslina ..si ea nici ....Buna ziua ..Buna seara ......Pa ..La revedere ? :interzis: :interzis: .e urat ,domne ,foarte urat

Ai foarte mare dreptate, Ile, si cred că o să aplic regula Irinei (pe care am încălcat-o cu bună stiintă), si anume: cine nu activează si nu scrie, i se sterge contul...

Chiar că slabă miscare... 25 de voturi pe când cu drept de vot sunt 75 de persoane...
Ce frica imi e!
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de Simona D. la data de Mier Mar 03, 2010 10:14 pm

Eu inca nu am votat pentru ca nu ma pot decide pe care sa o votez plinge
Simona D.

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 03, 2010 10:34 pm

Simona D. a scris:Eu inca nu am votat pentru ca nu ma pot decide pe care sa o votez plinge
Nu mai plange ca ma apuca si pe mineeeeeeee :plange: .......hai ca te ajut eu .......vrei ? un pahar de incalzire iti mai dau unul asaaa de acomodare ...........pe al treilea ti-l dau sa vezi dublu Ce frica imi e! spune ai prins curaj sau mai vrei ?
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Mier Mar 03, 2010 10:36 pm

Cne mai doreste ..Cine mai pofteste
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Mier Mar 03, 2010 10:41 pm

Simona pune biletele intr-o bol si trage la sorti! face cu ochiul

Michelle
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 03, 2010 10:52 pm

ile a scris:Eu iar am un pitic pe creier .........ma tot astept sa creasca voturile si nimic de cateva ore bune .........total voturi : 25 ..........daca ma uit mai bine jos in bara sunt vreo 62 de membri activi in ultimele 24 de ore ............oare de ce nu voteaza ? scratch aaaaaaaaaaa..si daca ma uit si mai bine vad printre acesti membri o persoana inscrisa pe 5/08/2009 cu 0 mesaje dar ultima vizita azi..............pai fara suparare vine in vizita doar sa se zgaiasca la noi ,ha ? ......................Alooooooooo.biletele la control ,va rog .
ia treci la atac ile ca mare dreptate ai..
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Simona D. la data de Mier Mar 03, 2010 11:45 pm

Ile, multumesc :haha1: dar cred ca mai bine tin cont de sfatul lui Michele Idea
Simona D.

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Mar 03, 2010 11:51 pm

simona..daca vezi ca nici cu sfatul lui michele nu te descurci...incearca o combinatie; sfatul lui ile + sfatul lui michele...ceva ceva tot iese :haha1:
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Mar 04, 2010 12:13 am

Eu am o propunere ce ziceti daca o rugam pe Geta si Gobelin sa votam si noi? Cate 3 propuneri fiecare si asa o sa se adune la restul voturilor.

Astea sunt preferatele mele sper sa nu supere pe nimeni propunerea si initiativa mea.

Ultima editare efectuata de catre geta in Joi Mar 04, 2010 12:52 am, editata de 1 ori (Motiv : ne pare rau dar nu sunt admise clasificari dect prin votare.)
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Joi Mar 04, 2010 12:17 am

draga mary, nu te supara pe mine, dar, din cate am inteles citind pe aici sunt o groaza de membri cu drept de vot deci as zice eu, ca momentan nu e cazul sa ne bage si pe noi la vot...indicat este ca toti cei cu drept de vot sa voteze si pe urma ..mai vedem..
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 38 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum