Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 20 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de valexya la data de Lun Feb 08, 2010 5:08 am

of...rudi...of...te vad suparata...of...

1) mosu' ca-i bland sau zapacit e MOSU'-e o tema...

te rog citeste din nou...cu mare atentie...ca nici eu nu stiu sa ma explic mai bine...tare grea de inteles e exprimarea mea uneori...si imi cer scuze...
mai sus am zis...concurs de craciun...tema...mas craciun zapacit...deci degeaba e mos craciun daca nu este si zapacit....

2) am invatat multe de pe forum( v-am multumit de cate ori s-a ivit ocazia) si nu cred ca asta ma impiedica sa-mi spun parerea...

nu la chestia asta m=am referit...zau...nu la multumire...iar cred ca m=am exprimat gresit ...si=mi cer scuze din nou...
ma refeream la chestia ca prietenii se ajuta intre ei...chiar si cu cel mai mic sfat...si ca doar prin acest mic gest...deja suntem prieteni....nu?
a...nu...nu...rudi...in acest lucru consta intelegerea...ca fiecare sa spuna ceea ce crede...si a incerca in a gasi o solutie...

3) da, prietenie virtuala...dar ce se ascunde in spatele mesajelor private...(vorbesc in general) Intrebare

sincer sa=ti spun...nu stiu ce sa=ti raspund ...ca habar nu am la chestia asta...nu=mi prea place birfa...eu incerc mai mereu sa spun lucrurile pe fata...chiar daca de uneori gresesc...dar asta e firea mea proasta...ce sa=i fac

ce stim noi de noi,de mine,de tine,de Geta(despre care nici nu stiam ca nu lucreaza goblen sau ca nu are galerie)de alti...

nu sunt nimeni eu...ca sa judec pe nimeni...( chiar daca din cind in cind...mai fac si aceasta greseala )...asa si in acest caz al getei...si ce daca nu are galerie....cit despre ca nu lucreaza goblen...nu stiu cit de adevarata poate fi aceasta informatie...nu pt ca nu are galerie...inseamna ca nu lucreaza goblen sau nu a lucrat...( cite fete de aici au lucrat goblen si nu au pozele pt ca le=au daruit inainte de a le putea face poze? )...si pina la urma si la coada...ce importanta are acest lucru ????
cit despre ce stim unii de altii....nu cred ca are vreo importanta acest lucru...tu nu?...nu se poate fi prieten fara a stii " ce maninca " celalt in fiecare zi????

4) in concurs m-am inscris cu cea mai mare placere si bucurie,nu m-am gandit nici o clipa sa castig,vai de mine...!

of...iar gindirea si exprimarea asta mea...numai eu o inteleg....
zau...nu am vrut sa pun punctul pe " i " la chestia asta...dar zau " ai citit numai ce ai vrut " ...leaga te rog din toata inima toate cuvintele scrise si ai sa vezi la ce ma refer...ca ma refeream la ce semnificatie are acest concurs....( cel putin pt mine...si parerea mea...cu in anteriorul mesaj am spus )...este in a ne unii...a ne intelege...a capata experienta...a invata unii de altii....si nu a concursa...ma intelegi???

ii felicit pe Geta pe Gobelin pentru initiativa si m-as bucura sa mai fie...deci, si eu zic Jos Palaria pt. concurs dar nu si pentru tema...

eu ii felicit pt tot...zau...

5)cati prieteni am?...cu ceva timp in urma cand totul prospera si era belsug in toate...aveam ceva ,,prieteni''...acum, cand vremurile sau mai schimbat nu prea mai sint,poate ca si din cauza lor am renuntat la concurs...da,cum imi dau seama ca asa este...

imi pare rau pt acest lucru...dar ma voi repeta din nou...cu o fraza a lui gobelin " fiecare sut in fund...este un pas inainte ".... acum stii cine iti sunt prieteni si care nu....dar si " prietenia "...cel putin cred eu...ca este mult mai greu de explicat...si analizat...decit am vrea uneori sa o intelegem si sa o experimentam...
iti voi da doua exemple...1. cu o seara inainte de craciun in 2008...dintr=o neatentie...( la mine la tara...intr=un sat vecin...) a luat foc un hangar ( zic bine?...adica ca o casa plina ccu ce are agricultorl...paie...cartifi...tractoate...griu...)...deci dintro neatentie...a luat foc...se vedea focul de la 10 km distanta...acum toata lume din satul meu a srit...ca sa dea o mina de ajutor...dar singurul lucru care au putut face a fost sa stea si sa se uite cu neputinta...si fata al carui hangar a luat foc...plingea...de tzi se rupea inima...eu iti spun acest lucru din povestea sotului meu...pt ca eu nu am fost in stare sa ma duc...nu ca eu as fi vreo mare prietena cu ea....sau ca nu as fi prietena ei...dar pur si simplu...aveam o depresie enorma...craciunurile mele sunt tare triste...nu as fi ajuta=o cu nimic...si mi=as fi facut foarte mult rau....ce vreau sa spun...ca de multe ori...se intimpla...sa asteptam ajutorul prietenilor atunci...cind aceia nu nil poate oferii...din cauza circumstantelor si nu rautatii sau pt ca nu ne sunt prieteni...sper sa ma intelegi
2...am fost ajutata mult in viatza asta...si nu stiu daca voi putea sa raspund cu aceeasi moneda tuturora...sau sa ajut cu ceea ce mi se cere...am un vecin la tara...doamne nu poti sa=i ceri nimic...ca daca ii zici anul acesta imi dai si mie tractorul ca vreau sa arez terenul...nu iti da numai tractorul...si til face el...nu numai in acel an...ci in fiecare an....si a ajuns pina sa=mi planteze si rosiile in gradina...anul trecut...cind nu ma simteam cu forte si chef ...si a venit iarna...si ii zici...da=mi si mie drujba...sa tai lemne...s=a pus omu si mi=a taiat lemnele...bineinteles...ca sotul meu...la ajutat cu tot ce a avut nevoie si mai mult...dar eu....eu...eu...ma simt datoare cu toate ca sotul a intors datoria...si poate eu in viatza asta nu il voi putea rasplatii pe atita cit eu consider ca ma ajutat...mai ales ca eu sunt ca una din copii lor...in casa lor...dar are un punct slab...ii place mult crema de zahar pe care eu o fac...e o persoana...care ii place in viatza asta doua lucruri foarte mult sa munceasca...si sa manice...asa..ca rasplata mea...va fi sa=i fac creme de zahar ars...pine i se intoarce stomacul pe dos...ca, cu lucruri materiale il rasplateste sotul meu...ca eu ii tot sufletul care il pun acolo...zau...ca lucrurile materiale vin si se duc....( mai ales ca nu doar e in stare sa manince tot ce e in cratita...maninca pin si cratita...)

In incheere,vreau sa va spun ca-mi pare rau ca involuntar am iscat aceste discutii,subiectul acestei teme il purtasem pe mesaje private cu Geta,era pur si simplu un comentariu despre tema concursului...cu care nu fusesem impacata...

nu ai iscat nimic rudi...ma voi repeta din nou...chiar daca voi plictisi...totul se bazeaza in intelegere...si pt a ajunge la un conses...trebuie sa vorbim....

...o zi frumosa...o saptamina usoara...multa sanatate...tuturora...
si rudi...e o zicala la mine aici..." cind vine huraganul...zimbestei...si vei trece peste toate mult mai usor " ( ma refer la viatza in general ...cel putin eu asa cred...si il pun in aplicatie un 60 la suta ...as vrea ca incetul incetul sa ajung la suta la suta...si stiu ca daca imi vreau binele...voi reusi...)

valexya

Sus In jos

Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II - Pagina 20 Empty Re: Concurs ”Prietenie” 19 ianuarie - 19 februarie - I din II

Mesaj Scris de crina la data de Lun Feb 08, 2010 10:16 am

vai doamne, cit s-a lungit cu subiectul asta.......
ce ziceti? vreti sa stricati de tot aceasta zi, sau mai bine, haideti sa lasam toate cuvintele urite deoparte, si sa ne bucuram de aceasta zi PRIETENIA noastra, chiar daca nu toti de pe forum se considera prieteni.......[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de catinca la data de Lun Feb 08, 2010 10:37 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Fetelor viata este scurta nu o irositi cu suparari fara rost!
Eu stiu ca sunteti prietenii mei!
catinca
catinca

http://lissagoblen.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de rudi la data de Lun Feb 08, 2010 10:57 am

suparat,cine s-a suparat,ca-i taiem nasu'? hahaha a fost doar un schimb de idei care...poate s-a prelungit cam mult,atata tot,si ca totul sa fie ok.va trimit tuturor un cos cu multe flori. :hbb:
rudi
rudi

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Feb 08, 2010 11:30 am

geta a scris:Probabil din cauza emotiilor, gobelin a scapat unele detalii. In primul rand, rationamentul pentru care am ales limitarea felului cartonului cat si a panzei, a fost acela de a nu avantaja sau a dezavantaja pe cinev din participanti. Dupa cum stim cu totii, e posibil ca unele dintre noi sa aiba posibilitati mai restranse din punct de vedere material dar si in a gasi tot ce ar dori pentru o felicitare. Asa incat ne-am gandit ca, numai in felul acesta putem oferi sanse egale tuturor.
In ce priveste jurizarea: pozele vor fi trimise lui gobelin pe mail. Apoi ele vor fi postate de el pe forum. Pozele vor fi "personalizate" ca sa spun asa, apoi fiecare va avea cate un numar. Dupa care membrii juriului,printre care si fiecare membru participant la concurs,vor vota felicitarea care i-a placut cel mai mult, dar tinand cont si de reguluile impuse. Nu va avea voie sa-si voteze propria lucrare. Voturile se vor trimite tot pe mail lui gobelin. Daca la urma cineva din castigatori ies la egalitate de punctaj, atunci eu si gobelin nu vom mai vota. Ci vom supune inca o data spre votare cele doua felicitari aflate la egalitate.
Nu stiu daca am explicat clar si tot. Dar voi mai intrebati ca nu ne suparam Interesul este ca totul sa decurga in destindere si cu placere. Mult succes si din partea mea !

gobelin a scris:Rudi, Aniko, stiu sigur că felicitărule voastre nu au fost pur si simplu refuzate.
Vi s-a spus si ati fost doar atentionate că pot fi interpretate ca fiind pe lângă temă, si mai mult ca sigur vi s-a spus că riscati să nu fiti votate de către votanti, care pot interpreta modelul vostru ca nefiind corespunzător în temă.
E o diferentă mare între a fi refuzat si a fi atentionat!

Acest concurs, cu tema Prietenie, a fost lansat pentru a marca un an de la înfiintarea acestui forum, si nu neaparat un an de prietenie. Luati-l ca pe un concurs oarecare.

Datorită mesajelor pe care le-am primit atât eu cât si Geta cu privire la modelul cu care se va participa, noi am hotărât că jurizarea o vor face doar membrii cu drept de vot, dar nu si moderatorii.
Tot juriul va califica sau dscalifica prin punctaj dacă felicitarea corespunde cu tema.

Votarea felicitărilor se va face în felul următor:
- se va crea un topic special
- în topic se vor prezenta pozele felicitărilor
- fiecare felicitare va avea un număr oarecare (care NU corespunde cu numărul de înscriere al autorului ei)
- in acel topic, va exista si un sondaj cu numerele de ordine ale felicitărilor
- membri cu drept de vot (în jur de 60 - aici nu sunt numărati concurentii si moderatorii)vor avea acces in acel topic, si vor putea vota o singură felicitare ca fiind câstigătoare.
- participantii si moderatorii nu vor avea acces la acel topic, si implicit NU vor vota.

La sfârsitul perioadei de votare, vom accesa topicul, si vom vedea, care felicitare a fost câstigătoare conform sondajului.

După ce Aniko si Rudi au interpretat gresit atentionarea , tuturor modelelor trimise nu s-au mai dat nicio aprobare sau dezaprobare, acest lucru rămânând să fie făcut chiar de cei care vor vota, prin votul lor.

inteleg ca s-a modificat efectuarea votului si participanti numai voteaza Bataie
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Feb 08, 2010 11:45 am

hyaviv a scris:rudi draga mea...nu cunosc situatia ta, insa iti doresc tot binele din lume, si pot spune ca imi pare rau pt faptul ca nu ai avut timp si posibilitate sa faci altceva, totusi eu as zice, daca modelul e deja facut felicitare, sa nu te retragi..nu se stie niciodata..totusi....nu am inteles "mesajul" din mesajul tau referitor cu sansele pe care le au incepatorii si profesionistii, eu sunt ff incepatoare intr-ale felicitarilor, nu am facut-o decat pe cea cu elfita, si asta pt ca nu-mi place sa o am ca si tablou... cred insa ca in materie de montaj conteaza mult imaginatia si mai putin materialele sau profesionalismul... parerea mea strict personala (si vad ca nu e numai a mea) este ca pt a fi siguri ca modelul corespunde temei, trebuiau trimise mai intai imaginile si verificat, asa cum am citit aici ca a facut si Vio si poate multi altii, pt ca dupa ce e cusuta, mai ales daca e un model mai pretentios, sunt convinsa ca multi protesteaza motivand ca au pierdut timp au investit bani si alte materiale iar rezultatul e...descalificare sau atentionare sau mai stiu eu ce...deci, fara suparare pt cele care mai intai au cusut si dupa aceea au ajuns la concluzia ca nu sunt in tema..gasesc ca e strict vina lor...Eu cand m-am inscris la acest concurs, nu aveam absolut nici un model care sa se preteze la a fi facut felicitare...am cautat, am gasit ceva care n-a corespuns, am trecut la cersit modele ( geta, nicolina, michele, etc, va pot confirma acest lucru) am cusut 3/4 dintr-unul a carui dimensiune e mult prea mare pt o felicitare si am renuntat si la acela, am cusut altul si inca altul..stiu ca multi dintre voi veti spune: da, ca ai avut timp si posibilitati..eu as zice mai degraba ca m-am incapatanat sa fac asa, ca puteam bine mersi sa cos la pod ca si asa avansez precum melcul, dar, am zis ca e interesant sa particip la ceva la care nu am participat niciodata, pe nici un alt forum.....si nu va suparati pe mine, montajul poate fi si pe un carton "imbracat" cu ziar, nu se stie, combinat cu modelul cusut, ce efect va avea finalizat.. si acum, dupa ce a postat gobelin, am vazut ca si eu am inteles gresit procedura votarii..asta e...oricum, in incheiere, subscriu spuselor Crinei (Gobelin, am inteles.......jos palaria in fata voastra....a ta si a lui Geta........) Aaaa...totusi, am o intrebare pt geta sau gobelin...si noi, concurentii, nu vom putea vedea deloc toate felicitarile, le vom vedea numai pe cele castigatoare? ca eu vreau sa le vad pe toate...

:rusine si eu vreau sa le vad pe toate
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Lun Feb 08, 2010 12:00 pm

Nicolina draga, ai mare dreptate sa fii putin suparata din cauza unor mici modificari pe care noi le-am adus in ceea ce primeste votarea. Insa iata care a fost rationamentul . Initial hotaraseram prima varianta de votare insa, din anumite motive s-a renuntat si s-a trecut la votare tip sondaj, Deci, in felul acesta, nimeni, nici chiar noi, nu vom sti niciodata cine pe cine a votat. Dar asa...noi nu am fi putut opri participantii la concurs sa se voteze pe ei. Asa inca, s-a trecut la aceasta forma de jurizare. Sper di tot sufletul ca, aceasta mica modificare sa nu aduca suparari. Si ...mai multe detalii va va spue gobelin, cand va intra. Cred ca felicitarile vor fi vizibile pentru absolut toata lumea. Va urez in continuare succes la terminarea felicitarilor.
Si...draga Rodica si draga Aniko, desi v-am spus si pe privat la acel moment al discutiei, va voi spune si aici in public. Va rog sa ma iertati pentru neajunsul si micile suparari pe care vi le-am provocat prin nedeschiderea unei galerii personale sau pentru faptul ca mi-am spus parerea referitor la modelele alese de voi. Sper din suflet ca lucrurile de pe forum sa reintre pe fagasul normal, iar micile suparari sa dispara. Macar aici, daca nu putem sa le inlaturam pe cele din viata noastra.
Va imbratisez pe toate in mod egal !

Si...ca sa inchei pe un ton mai destins : " DACA VOI NU MA VRETI, EU VA VREU. CU VOIA SAU FARA VOIA VOASTRA "
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de valexya la data de Lun Feb 08, 2010 12:24 pm

crina a scris:vai doamne, cit s-a lungit cu subiectul asta.......
ce ziceti? vreti sa stricati de tot aceasta zi, sau mai bine, haideti sa lasam toate cuvintele urite deoparte, si sa ne bucuram de aceasta zi PRIETENIA noastra, chiar daca nu toti de pe forum se considera prieteni.......

asa crina[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...pune matura pe noi....ca multe pe cocoasa mai meritam....[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
valexya
valexya

Sus In jos

Mesaj Scris de rudi la data de Lun Feb 08, 2010 12:56 pm

Traiasca Alexandru Lapusneanul! Geta stai linistita ca nu e nimeni suparat,eu consider ca a fost doar un schimb de idei din care poate ca noi toate am avut ceva de invatat.cearta nu ma caracterizeaza... deloc! Pupici
rudi
rudi

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Feb 08, 2010 1:04 pm

valexya a scris:
crina a scris:vai doamne, cit s-a lungit cu subiectul asta.......
ce ziceti? vreti sa stricati de tot aceasta zi, sau mai bine, haideti sa lasam toate cuvintele urite deoparte, si sa ne bucuram de aceasta zi PRIETENIA noastra, chiar daca nu toti de pe forum se considera prieteni.......[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

asa crina[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...pune matura pe noi....ca multe pe cocoasa mai meritam....[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pai cum? nu va las sa imi stricati si mie placerea de a mai intra pe forum, doar pt ca s-a gasit cineva sa nu ii placa ceva.......
eiiiiii, vreau sa sarbatoresc impreuna cu TOTI aceasta zi minunata, si sa dansez cu Gobelin, la bal, bineinteles
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Feb 08, 2010 1:06 pm

Geta nu sunt suparata , nu ma deranjaza ca nu votez :cadou: ma bucur sa aflu ca le vom vedea si noi pe toate .
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Feb 08, 2010 1:55 pm

1) mosu' ca-i bland sau zapacit e MOSU'-e o tema...

te rog citeste din nou...cu mare atentie...ca nici eu nu stiu sa ma explic mai bine...tare grea de inteles e exprimarea mea uneori...si imi cer scuze...
mai sus am zis...concurs de craciun...tema...mas craciun zapacit...deci degeaba e mos craciun daca nu este si zapacit....
EXACT! este un detalui de baza, unul de care se tine seama si din cauza acelui detalui poti linistit sa pierzi..
aaaa..noroc cu geta care a lamurit situatia: deci eu intelesesem bine, ca si nico, cum e cu votarea, s-a schimbat intre timp..nici pe mine nu ma deranjeaza ca nu votez, cred ca e chiar mai bine asa ( ca doar la nici un alt concurs participantii nu au drept de jurizare nu?) dar vreau sa vad toate felicitarile....
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Feb 08, 2010 2:07 pm

clar.......si eu vreau sa le vad pe toate.......chiar daca nu votez...... :rusine :plange:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Lun Feb 08, 2010 2:21 pm

buna, multe discutii au fost pe aici,am lipsit vreo cateva zile,am citit din urma, pacat ca nu mai putem vota si noi, deoarece daca ne-ati spus sa nu ne votam propria felicitare, doar nu era cineva culmea chiar sa si-o voteze...parerea mea ca tema prietenie e bine aleasa dar are f multe intelesuri, deoarece fiecare vede prietenia cu alti ochii, si parerea mea ca incadrarea in tema ar trebuie decisa de catre juriu, ca oricum va castiga cea care va fi cea mai in tema, nu? va pup si abia astept sa vad felicitarile.
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Lun Feb 08, 2010 2:55 pm

- la niciun concurs, participantii nu au votat lucrările din concurs, iar noi nu vom face exceptie.

- o să mă gândesc cum să fac să puteti vedea toate felicitările finalizate, si aici mă refer atât la participanti, cât si la ceilalti membri fără drept de vot (membri noi, membri cu mesaje putine sau fără activitate în ultimele 2 luni).
- ar mai fi o variantă, si aceea de a vă arăta toate felicitările insă la finalul votării si nu inainte, pentru a elimina orice posibilitate ca lucrările să fie ghicite/recunoscute, si pentru a nu influenta pe aceia cu drept de vot. Vă rog să nu interpretati gresit, nu acuzăm pe nimeni de nimic, nu e vorba de lipsă de încredere.

- mult spor la cusut si la asamblat!

- mă bucur că v-ati lămurit, si multumesc tuturor care ne-au înteles si sustinut!

Ultima editare efectuata de catre gobelin in Lun Mar 08, 2010 3:56 pm, editata de 1 ori
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Feb 08, 2010 4:08 pm

pe mine nu ma intereseaza cand le vad, pot sa le vad si dupa ce s-au ales felicitarile castigatoare, numai...sa le vad! cat despre .."la niciun concurs, participantii nu au votat lucrările din concurs, iar noi nu vom face exceptie." eu zic ca ati procedat ff bine gobelin
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Feb 08, 2010 5:19 pm

Gobelin............[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Lun Feb 08, 2010 6:14 pm

Stati ca vin si eu cu o intrebare :dd: Mi-a trecut asa prin minte, ca oricum eu nu am drept de vot fiind moderator.
Daca la un viitor concurs se inscriu toti cei activi de pe forum, cine va mai vota (daca participantii nu au drept de vot) ? :dd:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Blogul meu cu flori

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Georgeta la data de Lun Feb 08, 2010 6:44 pm

Petro, e buna intrebarea ta, dar cred ca e foarte putin probabil sa se intample asta.
Georgeta
Georgeta

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Lun Feb 08, 2010 7:06 pm

Petro a scris:Stati ca vin si eu cu o intrebare Mi-a trecut asa prin minte, ca oricum eu nu am drept de vot fiind moderator.
Daca la un viitor concurs se inscriu toti cei activi de pe forum, cine va mai vota (daca participantii nu au drept de vot) ?

Georgeta a scris:Petro, e buna intrebarea ta, dar cred ca e foarte putin probabil sa se intample asta.

atunci o sa se faca alte reguli.....si totusi e putin probabil, cum spunea si Georgeta :dd:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Lun Feb 08, 2010 7:30 pm

Haha, chiar ca buna intrebre Petro. Ce-o sa facem ? Da, ne adaptam situatiei. Dar....ar fi si mai frumos daca ar ramane doar unul care sa nu participe. Atunci...haha, va fi cel sau cea care va hotara... hahaha
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Feb 08, 2010 7:42 pm

eu sunt mai mult decat convinsa ca un asemenea concurs, la care sa participe toata lumea de pe forum, nu va exista in veci! asa ca zic eu..nu va faceti probleme
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Vio la data de Lun Feb 08, 2010 7:59 pm

gobelin a scris:- la niciun concurs, participantii nu au votat lucrările din concurs, iar noi nu vom face exceptie.

- o să mă gândesc cum să fac să puteti vedea toate felicitările finalizate, si aici mă refer atât la participanti, cât si la ceilalti membri fără drept de vot (membri noi, membri cu mesaje putine sau fără activitate în ultimele 2 luni).
- ar mai fi o variantă, si aceea de a vă arăta toate felicitările insă la finalul votării si nu inainte, pentru a elimina orice posibilitate ca lucrările să fie ghicite/recunoscute, si pentru a nu influenta pe aceia cu drept de vot. Vă rog să nu interpretati gresit, nu acuzăm pe nimeni de nimic, nu e vorba de lipsă de încredere.

- mult spor la cusut si la asamblat!

- mă bucur că v-ati lămurit, si multumesc tuturor care ne-au înteles si sustinut.
Este perfect asa Gobelin. Eu nu mi-am facut probleme cine voteaza, dar sa nu le vad pe toate chiar mi-ar fi parut rau. Abia astept sa vina ziua de dupa votare, sa vedem aici o galerie de felicitari thumbs up
Vio
Vio

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Feb 08, 2010 8:04 pm

si eu la fel vio...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Vio la data de Lun Feb 08, 2010 8:06 pm

Petro a scris:Stati ca vin si eu cu o intrebare Mi-a trecut asa prin minte, ca oricum eu nu am drept de vot fiind moderator.
Daca la un viitor concurs se inscriu toti cei activi de pe forum, cine va mai vota (daca participantii nu au drept de vot) ?
Ha, ha,ha, buna intrebare Petro!
Uite o solutie: administratorul forumului ia legatura cu un administrator de pe alt forum nu neaparat din Romania si nu neaparat din acelasi domeniu, se posteaza acolo creatiile fara nume, numerotate, iar membrii de acolo voteaza :haha1:
Vio
Vio

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Feb 08, 2010 8:10 pm

da, nu e rea ideia...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum