katy (catalina) - goblen galerie

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

katy (catalina) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: katy (catalina) - goblen galerie

Mesaj Scris de katy85 la data de Mier Mai 11, 2011 10:12 am

Buna, fetelor am venit putin sa sterg praful din galerie, si daca tot veni nu am venit cu mana goala, am terminat in sfarsit ciresele de la rogoblen varianta imprimata:

katy (catalina) - goblen galerie - Pagina 7 SAM_0297

Pupici spor la lucru

katy85

Sus In jos

katy (catalina) - goblen galerie - Pagina 7 Empty Re: katy (catalina) - goblen galerie

Mesaj Scris de Sara la data de Mier Mai 11, 2011 10:23 am

Bravo,Katy...esti o harnicuta. Pupici
A iesit frumos.
Sara
Sara

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mier Mai 11, 2011 10:28 am

Multumesc frumos maria, esti o draguta ca de obicei, Pupici spor la lucru buchet
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de Olivia Chirobocea la data de Mier Mai 11, 2011 1:08 pm

Katy, ti-am urmarit progresul la Cirese pe celalalt topic. Ti-ai iesit foarte frumos si ma bucur nespus sa le vad cusute. La mine stateau degeaba si se ofileau. zambet Astept sa le vad inramate. Si astept si ikebana. Mult spor la tot ce mai lucrezi!!

spor la lucru

P.S. Si nu ma mai lua cu "dumneavoastra" ca ma faci sa ma simt de 100 de ani. Aici suntem intre noi, goblenisti si gobleniste. Pupici
Olivia Chirobocea
Olivia Chirobocea

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mier Mai 11, 2011 1:12 pm

Multumesc frumos, mult spor in toate, buchet Pupici imbratisare
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Mier Mai 11, 2011 3:41 pm

Katy, arata foarte bine ciresele tale, as intinde mana sa culeg vreo doua... Felicitari si mult spor la ikebana.
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de lacramioara la data de Mier Mai 11, 2011 8:30 pm

Felicitari Katy pentru tot ce am vazut la tine in galerie, imi plac in mod deosebit ciresele, spor in continuare. thumbs up
lacramioara
lacramioara

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Vin Mai 13, 2011 8:16 am

O crenguta cu cirese atat de imbietoare!
valkia
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Vin Mai 13, 2011 1:22 pm

Katy , felicitari !
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Vin Mai 13, 2011 8:58 pm

Cirese de Mai . ris Felicitari .
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de Karm3n la data de Vin Mai 13, 2011 10:02 pm

Arata foarte apetisant ciresele tale...felicitari! bravo
Karm3n
Karm3n

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Mai 13, 2011 11:51 pm

Felicitari pentru finalizarea modelului. bravo
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Oana-T la data de Sam Mai 14, 2011 9:54 am

Catalina, multumesc pentru cirese! Imi plac grozav de mult si inca nu le-am gustat anul asta. O sa ma infrupt din crenguta ta.Arata foarte bine!
Oana-T
Oana-T

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Sam Mai 14, 2011 11:57 am

Faci parte din clubul vitezomanelor la cusut, asta e clar.
Felicitări!
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Mai 24, 2011 8:40 am

Multumesc tuturor pentru apreciere, va mai astept in vizita, pupici. buchet Pupici
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Vin Iul 01, 2011 8:47 pm

Katy, delicioase ciresele tale, dar si mai "delicioasa" este fetita de la avatar!!! O scumpica! Imi ia ochii de fiecare data cand trec cu pagina in jos si apare un mesaj scris de tine.

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Aug 09, 2011 8:42 pm

Buna, am revenit si eu din concediu, am terminat doua goblene: ikebana cu crini imprimata:
katy (catalina) - goblen galerie - Pagina 7 Fotografie0274
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Aug 09, 2011 8:45 pm

Si vara de la Hudema's imprimata:

katy (catalina) - goblen galerie - Pagina 7 Fotografie0288
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Aug 09, 2011 8:45 pm

Am sa revin maine cu alte poze mai frumoase facute la lumina naturala, pupici.
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de Nelik la data de Mar Aug 09, 2011 8:53 pm

Esti tare harnicuta.
Felicitari. buchet
Nelik

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Aug 09, 2011 8:55 pm

Multumesc frumos, ma bucur cand cineva apreciaza ceea ce cos , pupici.O seara minunata tuturor.
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de Nelik la data de Mar Aug 09, 2011 9:03 pm

Katy,spune-mi te rog cum se numeste dulceata de fetita (de la avatar ),banuiesc ca e fetita ta ,nu ?
Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.
Nelik

Sus In jos

Mesaj Scris de katy85 la data de Mar Aug 09, 2011 9:07 pm

Da,este fetita mea Alexandra-Stefana 3 ani si 3 luni ,multumim frumos de aprecieri.
katy85
katy85

Sus In jos

Mesaj Scris de Nelik la data de Mar Aug 09, 2011 9:16 pm

Pupici
Nelik

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Mar Aug 09, 2011 9:28 pm

Katy chiar ai fost o harnicuta . Cred ca te-a ajutat si scumpa ta fetita Alexandra-Stefana . Imi plac modelele terminate ! Felicitari !
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Mier Aug 10, 2011 12:39 am

Ce frumos se vede cel de la Hudemas. Nu pot să cred. Dar să știi că aștept pozele mai bune, așa cum ai zis.
Te felicit.
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum