Iuli - - goblen galerie

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Iuli - - goblen galerie

Mesaj Scris de Irina la data de Joi Sept 20, 2012 12:14 am

Iuli, eu cred ca am trecut de nenumarate ori prin galeria ta, insa nu stiu de ce n-am scris nimic. Vad ca ai impresia ca miniaturile tale nu sint valoroase, dar sa stii ca nu-i asa, nu marimea da valoarea unui obiect de arta. Ai modele alese cu mult gust si frumos lucrate. Iar ramele sint extraordinare, combinatia de alb cu lemn natur e deosebita. Sa nu le schimbi, acum chiar nu se mai fac rame de asa calitate. Plasticul e la moda pentru ca e ieftin, nu pentru ca ar fi cine stie ce artistic. Tot ramele tale nu se vor demoda nicicind.

Vad ca ne mai vizitezi din cind in cind, insa vesti despre tine nu ne-ai mai dat. Ultima data spuneai ca ai probleme de sanatate, cum te mai simti?

Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de CarmenP la data de Vin Sept 21, 2012 9:00 pm

Felicitari pt toate lucrarile.
Imi plac foarte mult miniaturile si orhideea.
Din pacate nu vad poza cu "copii fungind..." (!?)
CarmenP

Sus In jos

Mesaj Scris de iuli la data de Mier Sept 26, 2012 11:13 pm

Irina,multumesc pentru mesaj si aprecieri si mai ales pentu curajul dat de a reveni in clubul vostru. A fost o pauza lunga, cu o sarcina la pat, un copil sanatos care ne mananca toata energia, o interventie chirurgicala trecuta cu bine si timpul a trecut. Din octombrie merg la servici si o sa stau mai mult la calculator. Am reusit sa mai cos cate ceva dar nu cred ca mai stiu sa atasez pozele.Daca nu reusesc o sa strig dupa ajutor.
iuli

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Joi Sept 27, 2012 10:47 am

Iuli, te asteptam cu placere inapoi in octombrie. Multa sanatate iti urez! Ai mai cusut intre timp?
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Joi Sept 27, 2012 1:00 pm

frumoasa galerie Iuli,imi plac mult cele in cruciulita de la Lanarte si modul cum le-ai inramat. bravo
dory

Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum