August 2009 - Ce facem vara in concediu

In jos

August 2009 - Ce facem vara in concediu Empty August 2009 - Ce facem vara in concediu

Mesaj Scris de Irina la data de Mier Aug 05, 2009 4:15 am

O multime de lucruri, nu-i asa?
Va asteptam sa ne povestiti si sa ne aratati locurile pe unde v-au purtat pasii vara salut
Irina
Irina

Sus In jos

August 2009 - Ce facem vara in concediu Empty Re: August 2009 - Ce facem vara in concediu

Mesaj Scris de margareta_ la data de Mier Aug 05, 2009 7:36 am

buna dimineata !cred ca eu trebuie sa incep desi nu mi-am terminat concediul.Eu am fost la tara in satul meu si a lui sotul eu mai am pe mama sotul are pe tata.Avem si rudele apropiate matusi unchi care acuma sint asa batrini ca sint trecuti de 80de ani se bucura foarte tare cind ne vad .Partea a doua vrem sa mergem la Felix caci in fiecare an ziua mea de 1 august o petrec acolo.Anul acesta am fost la o nunta in Timisoara si nu am putut pleca .August 2009 - Ce facem vara in concediu 28am9mveste matusa lui sotu are 86 de ani .
margareta_
margareta_

Sus In jos

August 2009 - Ce facem vara in concediu Empty Re: August 2009 - Ce facem vara in concediu

Mesaj Scris de margareta_ la data de Mier Aug 05, 2009 7:39 am

ea este mama meala virsta de 77 de ani.August 2009 - Ce facem vara in concediu Wqss92si o verisoara.
margareta_
margareta_

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Aug 05, 2009 9:40 am

Margareta sa va traiasca parintii sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei inca multi ani.
Ma leg la acest subiect pentru ca concediul meu e petrecut in acelasi mod ne intoarcem in tara sa ne vedem familiile si cateva zile pe la mare.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Corina la data de Mier Aug 05, 2009 9:45 am

Pe unde am fost pana acum, vara, eu am postat deja la topicul weekenduri si concedii....dupa mine, se suprapun cele 2 topicuri....asta e... scratch
Corina
Corina

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Mier Aug 05, 2009 9:13 pm

Margareta , multa sanatate parintilor si rudelor!

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mar Aug 18, 2009 12:30 pm

Margareta, multa sanatate parintilor tai !
Eu voi posta niste poze de la Liberty Parade , care a avut loc acest an, chiar in ziua in care cateva fete de pe forum, sau prietene de-ale lor, au avut probleme cu aglomeratia in trafic, in acele zone...
Desigur ca mi-ar fi placut tare mult sa merg si eu cu sotul, insa...din motive obiective...am reusit sa creez macar posibilitatea fiului meu cel mic, sa mearga. :D
August 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03341a.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03609y.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03346i.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03472d.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03626man.th
August 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03628ivu.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03678b.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03754znh.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03741.thAugust 2009 - Ce facem vara in concediu Dsc03762d.th

Unele poze nu sunt asa reusite insa le-am postat ca sa vedeti cam ce se intampla acolo in fiecare an. :D
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de ralinush la data de Mar Aug 18, 2009 1:52 pm

Foarte frumos Geta! Si eu am vrut sa merg anul acesta la Liberty Parade, dar n-am reusit sa ajung. Am fost in schimb anii trecuti! Si este foarte electrizanta atmosfera de acolo!
ralinush
ralinush

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Aug 18, 2009 5:18 pm

multumim gete pt poze...eu imi inchipui cum a fost pt ca am tot fost la evenimente asemanatoare..sotul meu nici nu vrea sa auda sa mearga in locuri aglomerate, indiferent ca e vb de petreceri sau de orice altceva dar as fi vrut sa o duc pe fiica mea sa-si faca o ideie... mi-a fost imposibil sa ma misc din cauza aglomeratiei..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mar Aug 18, 2009 6:30 pm

Da, stiu viv. Pai vezi acea caravana ajunsese deja in Neptun , si inca mai aveau de parcurs pana la punctul final. A fost o mare de oameni. Anul trecut au fost cam 60 de mii , iar acest an au fost aproape de 100 de mii. S-a oprit si circulatia...Cred ca fata ta ar fi trebuit sa se duca cu caravana pe jos, la fel ca cei din poze. Ca altfel nu ar fi avut cum sa ajunga la distractia finala... unde a fost...bestial...:D

Cat de curand voi primi niste poze de la o prietena din America. A participat la un fel de sarbatoare a indienilor. Si voi posta pozele. Cred ca e bine locul. Da ? :D
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Aug 18, 2009 6:44 pm

da si eu cred ca e bine locul..despre copila mea si mersul pe jos cu caravana...poate daca mai existau prieteni din gasca ei, da, dar altfel nu cred ca as fi avut (si nici nu am ) curajul sa o las singura...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Mar Aug 18, 2009 8:06 pm

Aaaa, pai da ! Nici nu ar fi fost recomandat sa mearga singura. Dar, poate la anul viitor, va veni special si...cu niste prietene si prieteni de prin Ro. :D
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de Avram la data de Dum Sept 06, 2009 2:40 pm

Toata lumea este se pare in concediu.
Rugam un moderator sa deschida topicul pentru votarea temei pentru luna septembrie.
Propun o tema: Dulceturi, compoturi, muraturi si ce mai punem in camara, toamna.
August 2009 - Ce facem vara in concediu Axzdps
Avram
Avram

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Dum Sept 06, 2009 2:51 pm

Avram a scris:Toata lumea este se pare in concediu.
Rugam un moderator sa deschida topicul pentru votarea temei pentru luna septembrie.
Propun o tema: Dulceturi, compoturi, muraturi si ce mai punem in camara, toamna.
August 2009 - Ce facem vara in concediu Axzdps
Sunt productie proprie. Arata tare bine!
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de margareta_ la data de Dum Sept 06, 2009 3:42 pm

este foarte bine venita tema propusa de tine nu ca nu stiu sa pun muraturi dar poate retetele voastre sint mai deosebite . thumbs up
margareta_
margareta_

Sus In jos

Mesaj Scris de Georgeta la data de Dum Sept 06, 2009 3:58 pm

Nici eu nu pun muraturi pt ca are cine sa puna pentru mine hahaha , dar imi plac la nebunie.
Georgeta
Georgeta

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Dum Sept 06, 2009 6:51 pm

nici eu nu pun draga georgeta..cand gasesc in magazin, nu vad de ce mi-as bate capul...dar e bine sa aflam retete, nu se stie niciodata...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Avram la data de Mar Sept 15, 2009 10:54 pm

Irina, trece luna septembrie si o tema nu a fost inca stabilita. Ce se intampla? Chiar toata lumea este ocupata?
Avram
Avram

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Mier Sept 16, 2009 2:51 am

Luna asta nu avem tema ris
Pai eu stiu de ce nu vrea nimeni sa contribuie? Ca doar nu sint singura care poate sa deschida un topic nou.
Ok, finalizam aici tema lunii august care s-a prelungit deja prea mult.
Multumiri postatorilor - cam slabut luna asta 🇳🇴
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum