Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 7 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mar Ian 05, 2016 5:50 pm

Dupa cod vad ca plicul e tot acolo, la Targoviste.... se vede ca nu a reusit inca Aura sa isi faca drum acolo... Mai astept vreo saptamana, apoi voi pune eu poza cu clopotelul (daca e de acord Carolina).

minzu.nadia

Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 7 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de dory la data de Mar Ian 05, 2016 10:14 pm

Carolina sper sa fie cu noroc sa fie plicul de la Sorana.
La mine la posta nu tin plicul mai mult de 10 zile daca in acest timp nu te prezinti il retrimit de unde a venit,la colete nu stiu cum e.
Nadia asteptam poze.. visez cu ichii desch
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Mier Ian 06, 2016 1:24 am

Carolina, am ajuns acasa si am facut tracking. E ajuns din 18.12 in Bucuresti, apoi pe 21.12 la oficiul 66, care e oficiul tau! Apoi cica te-au avizat si reavizat. Apare ultima oara reavizat pe 24.12. Du-te te rog la la posta si intreaba de el. Iti dau eu tracking number pe PM. Intreaba si postasul ca apare si odata ca l-arfi dat postasului. Trebuie sa dai de el, nus e poate, ca e inregistrat.
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Ian 06, 2016 1:18 pm

Am fost la posta, imi pare rau ca nu am vazut mesajul de dimineata dar ma duc maine iar...sper sa fie inca la posta ca donsoara de azi nu a vrut sa se uite in catastife.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Joi Ian 07, 2016 7:17 pm

Carolina, nici o veste? tristete
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Joi Ian 07, 2016 7:58 pm

Si eu abia astept sa ii vedem si pe ultimii clopotei .
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Joi Ian 07, 2016 9:08 pm

ANIKO a scris:Carolina, nici o veste? tristete

Eh..peripetii. Sa vad maine daca au reusit doamnele de la posta sa aduca plicul inapoi ca incepuse sa o ia spre Soranah.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Vin Ian 08, 2016 12:43 am

Ah, Carolina, iti tin pumnii sa-l fi adus inapoi zimbet
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Vin Ian 08, 2016 3:41 pm

Aura??

E degraba timpul sa pregatim schimbul de primavara si plicurile din acest schimb inca nu si-au gasit destinatarele :-(
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Vin Ian 08, 2016 4:01 pm

soranah a scris:...am trimis special recomandata ca sa stiu sigur ca ajunge!

Eu pana acum, toate plicurile, de la schimburile la care am participat, le-am trimis ca si corespondenta simpla, nu recomandat si nu colet, pe cat posibil...si au ajuns toate, chiar si in America sau Anglia, Italia. Cu corespondenta recomandata e mai greu...trebuie sa fii acasa ca sa semnezi de primire.
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Ian 08, 2016 7:07 pm

Asa e cu aviz de primire trebuie sa te gaseasca acasa, dar daca nu esti iti lasa aviz si ai 10 zile sa te duci la posta sa ridici. A..important 10 zile lucratoare! Speram sa se gaseasca plicurile ratacite.
Aura esti bine? hmm de atatea zile nu ai dat nici un semn, sper ca esti bine sanatoasa.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Vin Ian 08, 2016 9:45 pm

Din pacate eu sunt patita cu lasatul avizului, teoretic trebuie lasat aviz, dar practic nu mi-a lasat postasul.
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Vin Ian 08, 2016 11:50 pm

In cazul de fata, din cauza circumstantelor, ma bucur ca l-am dat inregistrat, ca altfel (fara numarul de inregistrare international) nu-l mai gaseam in veci!
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Sam Ian 09, 2016 1:19 am

Se intampla si asa Aniko, am umblat si eu pe la posta anul trecut, a ajuns avizul dupa ce am ridicat de la posta plicul hahaha idea e ca se gaseste daca le rogi frumos pe angajatele de la posta face cu ochiul sa verifice daca ai racomandata la ei.
Poate saptamana ce vine e cu noroc si vedem si noi in sfarsit vedetele zambet
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Sam Ian 09, 2016 9:19 am

Chiar ca sunt vedete... hahaha maine se face o luna de la data maxima cand trebuiau expediate. bataie
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Dum Ian 10, 2016 1:50 am

Vaaaai, ce presiune pe mine bataie

Nu stiu la ce minuni va asteptati, e doar un ornament normal.
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Dum Ian 10, 2016 9:03 am

Fiind printre cele mai asteptate, e normal sa fie vedeta hahaha
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Dum Ian 10, 2016 11:34 am

Aura nu a mai fost pe forum de pe 29 decembrie... Plicul tot la posta sta, ma tem ca mi-l vor expedia inapoi curand :-(
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Dum Ian 10, 2016 12:42 pm

Cine stie ce e cu Aura,sa nu fie bolnavă daca nu a intrat nici pe forum.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Dum Ian 10, 2016 2:12 pm

Speram ca nu a patit nimic Aura! Nici Carolina nu a mai zis nimic de ce a rezolvat vineri la posta?! hmm
Azi se face o luna de la termenul limita propus pentru expediere, asa ca eu propun din nou sa postati pozele voastre Nadia si Soranah. Te rog!!!
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Dum Ian 10, 2016 2:20 pm

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 7 2hxazv9
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Dum Ian 10, 2016 2:22 pm

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 7 Ejiwxj Asa e clopotelul pe verso, e fetru... tristete
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Dum Ian 10, 2016 2:23 pm

Daca tot nu a ajuns clopotelul meu la Aura, macar la parada schimbului sa participe...
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Dum Ian 10, 2016 2:28 pm

Foarte frumos Nadia,ma bucur ca l_ai postat era păcat sa nu_l vedem la cat e de frumos.
Soranah eu cred ca poti sa il postezi si tu,chiar daca il va posta si Carolina.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Dum Ian 10, 2016 3:17 pm

E super clopotelul tau, Nadia! bravo Ar fi fost pacat sa nu-l putem vedea!
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Dum Ian 10, 2016 3:36 pm

Au dreptate fetele. Era pacat sa nu il vedem. Sper totusi ca Aura sa intre in posesia acestei bijuterii.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum