Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 6 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de silvia la data de Sam Dec 26, 2015 10:52 am

Am urmarit pas cu pas munca depusa de voi toate pentru a va iesi cat mai bine si original schimbul la fiecare.
Va felicit pe toate, pentru ceea ce ati realizat , sunteti cu adevarat pricepute in a face fericit si pe altii daruind din munca voastra. Toate sunt deosebite si frumoase I love you bravo bravo floare

silvia

Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 6 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de lilianna la data de Sam Dec 26, 2015 12:27 pm

Felicitări, tuturor!
Sărbători fericite!

rusinat
lilianna
lilianna

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Sam Dec 26, 2015 5:12 pm

Carolina, imi pare rau ca sunt bolnaviori copiii tai! Ce s-a intamplat?

soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Sam Dec 26, 2015 10:00 pm

Eh...ne-a adus sotul un virus de au facut si el si copiii pneumonie interstitiala. Eu am scapat deocamdata doar cu doua ture de antibiotic.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de ioanaviorela la data de Lun Dec 28, 2015 10:15 pm

va felicit pe toate pentru frumoasele ornamente create si pentru faptul ca ati facut sa se simta din plin spiritul Craciunului. Sarbatori fericite in continuare si sanatate multa la bolnaviori!
ioanaviorela
ioanaviorela

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Lun Dec 28, 2015 10:39 pm

nicoleta a scris:Wow, ce frumuseti. Tatiana, e tare frumos clopotelul, iar bradutul a fost o surpriza tare frumoasa. Felicitari!
Andra, sa le folosesti cu placere!

Multumesc, Nicoleta. Clopotelul e mai mult abajur ris . Nu am indraznit sa ii strang marginile inauntru, pentru ca ornamentul nu prea permitea si ii sticam din imagine mixta Asa ca am decis sa fie un abajur, insa, daca Andra doreste poate sa ii bage marginile in interior, exact ca la modelul clopotelului pe care l-am primit eu in dar.
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de violin_aur la data de Mar Dec 29, 2015 9:23 am

Fetelor, a venit avizul pentru colet!!!
violin_aur
violin_aur

Sus In jos

Mesaj Scris de violin_aur la data de Mar Dec 29, 2015 9:23 am

Acum trebuie sa ajung in Targoviste la gara sa il ridic!
violin_aur
violin_aur

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mar Dec 29, 2015 9:27 am

Ce veste buna! dansez
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mar Dec 29, 2015 9:28 am

violin_aur a scris:Acum trebuie sa ajung in Targoviste la gara sa il ridic!
dansez Ce bine ca a ajuns!! Urmaream dupa cod si imi faceam griji ca se pe 21 decembrie sta in Targoviste... Am scris adresa exacta, nu iti aduc plicul acasa oare?

Sper sa nu dezamagesc, la asamblare mi-au cam iesit sudorile - e prima oara cand asamblez asa ceva...
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Dec 29, 2015 1:12 pm

Ce bine! Hahah ce tare..eu am ramas ultima.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Mar Dec 29, 2015 4:17 pm

Vai, Carolina, ma simt tare prost:( Chiar tu, initiatoarea…

Si eu sunt de 10 zile in tara, iar plicul cine stie pe unde e bataie

Imi pare rau si ca am lasat acolo documentul cu care am trimis, asa ca nici nu pot sa fac tracking sa vad pe unde o fi. Si am trimis special recomandata ca sa stiu sigur ca ajunge!
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Dec 29, 2015 6:40 pm

Aura, ai gasit clopotelul Nadiei?
Carolina, nu ai gasit nici un aviz?
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Dec 30, 2015 1:31 am

Soranah, dar nu trebuie sa te simti prost. Ce e mai bun ramane la sfarsit hahaha
Azi nu am coborat sa ma uit in cutie si sotul a uitat sa se uite. Poate am o surpriza maine zimbet
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Mier Dec 30, 2015 11:28 am

Carolina, se pare ca clopotelul are sa ajunga la tine de Craciun dupa stil vechi - Craciunul rusilor ris  Asteptarea indelungata va fi rasplatita pana in final si vei reusi sa il anini de brad si in anul acesta.

Va arat si eu clopotelul care initial l-am pregatit pentru schimb.Am renuntat la el pentru ca mi-a parut prea brutal si am brodat altul  mai micut.  Ornamentul este superb insa s-a primit prea mare si in ansamblu nu arata foarte bine.

Dupa  sarbatori revin la el, il desfac si il montez sub forma de biscornu. Asa cred ca va fi mai bine.

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 6 1fcz90[/url]
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Mier Dec 30, 2015 11:29 am

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 6 Nl3g3r[/url]
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Dec 30, 2015 7:01 pm

Frumos Frumos! Da, de acum cred ca il primesc la anul. zimbet

Aura, te asteptam cu pozele!!!
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mier Dec 30, 2015 8:59 pm

Tatiana pe aida14 este cusut,mie imi place cum a iesit,atat doar ca merge pe un brad mare.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Dec 30, 2015 9:08 pm

VarTat a scris:Carolina, se pare ca clopotelul are sa ajunga la tine de Craciun dupa stil vechi - Craciunul rusilor ris  Asteptarea indelungata va fi rasplatita pana in final si vei reusi sa il anini de brad si in anul acesta.

Va arat si eu clopotelul care initial l-am pregatit pentru schimb.Am renuntat la el pentru ca mi-a parut prea brutal si am brodat altul  mai micut.  Ornamentul este superb insa s-a primit prea mare si in ansamblu nu arata foarte bine.

Dupa  sarbatori revin la el, il desfac si il montez sub forma de biscornu. Asa cred ca va fi mai bine.
Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 6 1fcz90[/url]
Inainte de al desface incearca sa-l inchizi mai mult, pana la jumatate, cred ca se strange si o sa fie ok.
Poate ajung maine si clopoteii rataciti. visez cu ichii desch
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de marinela la data de Vin Ian 01, 2016 11:10 pm

Va felicit pentru frumusetile pe care le-ati lucrat si pentru toate darurile pe care vi le-ati trimis!
Marinela I love you I love you buchet buchet thumbs up thumbs up inimi
marinela
marinela

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Lun Ian 04, 2016 10:48 am

Carolina, tot nimic?
Eu sunt acum in aeroport, plec inapoi. Diseara ar trebui sa ajung acasa si primul lucru caut avizul si fac tracking sa vad pe unde o fi ajuns plicul ala! Mi-a zis o prietena de-a mea ca ea a trimis un plic tot din Spania si timp de 10 zile nu s-a stiut nimic de el, desi era recomandat. Iesise din Barcelona si apoi nu s-a mai stiut nimic de el. Apoi brusc a reaparut… Inteleg ca se fac controale de securitate prin sondaj. Iau plicurile, le desfac, le verifica, le lipesc la loc si le trimit mai departe. O fi adevarat, n-o fi, chiar nu stiu...
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Ian 04, 2016 1:58 pm

Nu, tot nimic. Am primit azi un aviz dar cred ca e o comanda de-a mea ca scrie scrisoare simpla. Ma duc maine cand vine mama sa stea cu astia micii la posta si vad.
Nu stiu cum e cu desfacutul plicurilor..e prima data cand aud pt ca ar trebui sa fie confidentiala mesageria.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Ian 04, 2016 4:04 pm

Aura, nici la tine nu e?
Soranah, nu cred ca sunt desfacute, doar verificate cu raze..
Sper sa ajunga saptamana asta si clopoteii rataciti tristete
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mar Ian 05, 2016 5:18 pm

Vad ca si Aura s-a pierdut in drum spre posta cu avizul in mana. tristete
Eventual, pana apare, ai putea sa pui tu, Nadia, poze cu ce ai mesterit si trimis Aurei. Idea
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Ian 05, 2016 5:45 pm

N-am mai ajuns azi la posta ca mama e racita si n-am mai chemat-o sa stea cu copiii ca de-abia s-au facut si ei bine. Maine dimineata ma duc sigur, ca are sotul liber doua zile zimbet
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mar Ian 05, 2016 5:50 pm

Dupa cod vad ca plicul e tot acolo, la Targoviste.... se vede ca nu a reusit inca Aura sa isi faca drum acolo... Mai astept vreo saptamana, apoi voi pune eu poza cu clopotelul (daca e de acord Carolina).
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum