Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Dec 23, 2015 12:44 am

Foarte frumoase si ale tale Mary! Felicitari Aura.
Hahaha inca nu e montaj de clopotel la fel!!! Super tare!!!

filipcarol

Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mier Dec 23, 2015 8:39 am

Frumos clopotel Aura, felicitari! Cred ca va arata tare bine in bradutul tau Mary! thumbs up
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Mier Dec 23, 2015 9:17 am

Felicitari Aura pentru locul asigurat in bradutul lui Mary !
Cate mai sunt de ajuns ?
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mier Dec 23, 2015 9:20 am

3, a Soranei si a Aurei( Violin_Aur), plus a Nicoletei, care a ajuns doar trebuie ridicat de la posta.
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mier Dec 23, 2015 10:10 am

Felicitari Aura,nici nu as fi crezut ca nu o sa fie 2 la fel.
Mary ce bine ii sta in bradutul tau.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Dec 23, 2015 10:42 am

Mary a scris:Bine ca am verificat cutia postala si in seara asta ole!
Surpriza!
Multumesc Violin Aur Pupici
Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 Zx5xtt
Bradutul meu e si mai frumos acum.
Aniko, e deja in brad zimbet
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Mier Dec 23, 2015 12:04 pm

Mary, bradutul tau devine mai bogat. Felicitari, Aura!
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mier Dec 23, 2015 6:56 pm

super Mary....
nimic astazi?
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de violin_aur la data de Mier Dec 23, 2015 7:32 pm

Ce ma bucur ca a ajuns! Craciun fericit, Mary! rusinat Am avut ceva emotii, ca nu stiam daca o sa ajunga ok.
violin_aur
violin_aur

Sus In jos

Mesaj Scris de violin_aur la data de Mier Dec 23, 2015 7:33 pm

Eu inca astept postasul!... cadou
violin_aur
violin_aur

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Mier Dec 23, 2015 10:37 pm

Am reusit si eu sa ajung astazi la oficiu postal si iata ce mi-a adus mosul.

Multumesc mult,  Nicoleta pentru toate cadourile.  buchet    

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 25rjp0z[/url]
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Mier Dec 23, 2015 10:43 pm

Clopotelul e minunat. Nu l-am agatat in brad pentru ca anul acesta nu am reusit sa cumpar unul din cauza deplasarilor mele. Sper insa maine sa cumpar cateva crengute pentru ca sa fac o compozitie. Asta in caz ca imi trece raciala si febra pe care am inhatat-o in calatorii.

Va doresc la toate Sarbatori fericite.

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 Etwoaq[/url]
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Mier Dec 23, 2015 10:51 pm

Tatiana, ma bucur ca a ajuns si ca iti place. Aveam ceva emotii, mai ales dupa ce am vazut clopotelul lucrat de tine.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Mier Dec 23, 2015 10:57 pm

Foarte frumosi clopoteii daruiti si primiti in urma schimbului... Si restul darurilor sunt super...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Mier Dec 23, 2015 10:58 pm

Tatiana, multa sanatate si Sarbatori fericite...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Joi Dec 24, 2015 12:55 am

Super!!! Uite ca am descoperit doua montaje la fel. Eu si Aura am mai ramas sa primim. Incepem pariurile cine primeste ultima? Eu zic ca eu hahahahh
Initial si eu am vrut sa fac montajul asta cu un motiv romanesc cusut. Il incepusem dar pe drum mi-a pierit avantul, cu mult mai mare drag am lucrat felinarul.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Dec 24, 2015 1:22 am

violin_aur a scris:Ce ma bucur ca a ajuns! Craciun fericit, Mary! rusinat Am avut ceva emotii, ca nu stiam daca o sa ajunga ok.
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, Aura!
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Dec 24, 2015 1:29 am

VarTat a scris:Am reusit si eu sa ajung astazi la oficiu postal si iata ce mi-a adus mosul.

Multumesc mult,  Nicoleta pentru toate cadourile.  buchet    

Schimb Craciun 2015 - Galeria schimbului - Pagina 5 25rjp0z[/url]
Sa le folosesti cu placere Tatiana. Multa sanatate!
Nicoleta e un clopotel super! Felicitari!
Cred ca trebuie sa refacem anul urmator schimbul tot cu clopoteii, nu am reusit sa incerc din toate..si inca mai trebuie sa ajunga.
Carolina, Aura la voi ajunge mai greu mosul vine de departe.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Joi Dec 24, 2015 8:10 am

Stiam eu ca voi gasi noutati in dimineata asta ! Foarte frumos clopotelul , Nicoleta ! Tatiana sa folosesti cu placere ce-ai primit !
Carolina , Aura astept cu aceeasi nerabdare ca voi mosul de la posta ...
Sunteti in topul preferintelor mele pentru cel mai reusit schimb de pe acum !
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria_ct la data de Vin Dec 25, 2015 9:10 pm

Fetelor,am parcurs tot topicul cu sufletul la gura!Felicitari tuturor pentru ingeniozitatea si munca depusa,sa va bucurati de ele si sa le stapaniti sanatoase!
Maria_ct
Maria_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Vin Dec 25, 2015 9:22 pm

Ce frumoase sunt ornamentele! Si ce idee buna cu forma de clopotel.

Carolina, imi pare rau ca n-a ajuns la timp clopotelul de la mine plinge plinge plinge

Am fost o fraiera ca am vrut sa respect regulamentul! Daca il puneam la posta in Bucuresti pe 19 cand am ajuns, precis ajungea pe 22-23 si la tine. Ofofof! Si recunosc acum, pana il primesti, ca punguta cu restul darurilor a ramas pe biroul meu in Tenerife. L-am descoperit ulterior trimiterii plicului… Iti dai seama ca, dupa ce ca primesti tarziu, primesti si incomplet plinge

Imi pare asa de rau! Sper ca macar sa-ti placa ornamentul si sa-l pui totusi in pom inainte de Anul Nou…
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Vin Dec 25, 2015 10:34 pm

Foarte frumos clopotelul Nicoleta.
Tatiana sa te bucuri de el,si multa sanatate.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Sam Dec 26, 2015 12:21 am

soranah a scris:Ce frumoase sunt ornamentele! Si ce idee buna cu forma de clopotel.

Carolina, imi pare rau ca n-a ajuns la timp clopotelul de la mine plinge plinge plinge

Am fost o fraiera ca am vrut sa respect regulamentul! Daca il puneam la posta in Bucuresti pe 19 cand am ajuns, precis ajungea pe 22-23 si la tine. Ofofof! Si recunosc acum, pana il primesti, ca punguta cu restul darurilor a ramas pe biroul meu in Tenerife. L-am descoperit ulterior trimiterii plicului… Iti dai seama ca, dupa ce ca primesti tarziu, primesti si incomplet plinge

Imi pare asa de rau! Sper ca macar sa-ti placa ornamentul si sa-l pui totusi in pom inainte de Anul Nou…

Hahah nu-i problema. Nici daca puneai din Bucuresti nu cred ca ajungea. Eu am pus un plic pentru cumnata-miu in Bucuresti pe 10 si a ajuns abia ieri. Ca se bucura ca l-a gasit tocmai cand venisera prietenii sa il colinde si i-au laudat nepotii. Eu astept clopotelul tau cu drag si o sa il agat la mare cinste. Bradut nu am avut anul asta..sotul nu a gasit unul sa ii placa si la ce bolnavi sunt piticii am platit pe medicamente pana acum vreo 2 brazi cu tot cu ornamente.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Sam Dec 26, 2015 9:03 am

Dragelor, cinste voua pentru initiativa si realizari. Felicitari, foarte frumoase ornamentele, iar bucuria facuta destinatarului e de neinlocuit. Am admirat cu mare drag totul.
valkia
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Sam Dec 26, 2015 9:52 am

ce clopotel frumos.... :inghetat: thumbs up
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de silvia la data de Sam Dec 26, 2015 10:52 am

Am urmarit pas cu pas munca depusa de voi toate pentru a va iesi cat mai bine si original schimbul la fiecare.
Va felicit pe toate, pentru ceea ce ati realizat , sunteti cu adevarat pricepute in a face fericit si pe altii daruind din munca voastra. Toate sunt deosebite si frumoase I love you bravo bravo floare
silvia
silvia

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum