Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 8 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Mesaj Scris de Rosa la data de Dum Noi 29, 2015 8:06 pm

Haideti, fetelor...va fac galerie... Spor la lucru...

Rosa

Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 8 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Mesaj Scris de soranah la data de Dum Noi 29, 2015 11:54 pm

Tatiana, cum e acum in Antalia? Poti face baie? Noi mereu mergeam in Canare iarna, nu credeam ca in Turcia se poate face baie in decembrie...
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Lun Noi 30, 2015 10:06 am

Baie nu am facut Soranaha  sunt doar 16 grade afara. Ma multumesc doar cu privitul.Localnicii sunt ingrijorati de prognoze se asteapta ninsori hi hi hi.
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Noi 30, 2015 9:27 pm

Buna Seara,

Cam asa arata lista mea, nu se regaseste cineva? Sa ma anuntati. Maine fac extragerea. Merci!

Andra
Aniko
Carolina
Dory
Mary
Nadia
Nicoleta
Soranah
VarTat
Violin Aur

S-a razgandit cineva? Sper ca NUUUU!!
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Dec 01, 2015 2:40 am

Astept cu nerabdare marea extragere zambet
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Mar Dec 01, 2015 9:53 am

Da, da, si eu astept cu nerabdare zimbet
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mar Dec 01, 2015 10:16 am

Carolina?????
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Dec 01, 2015 11:22 am

Stati un pic sa vina Paul de la parada.. Eu va informez de pe acum ca nu o sa calc la posta pana saptamana ce vine. O sa trimit la limita inainte de 10 daca nu chiar 10... Motive tehnice zambet
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mar Dec 01, 2015 11:31 am

eu ma gandeam ca e facuta inainte si azi doar o posteaza rusinat
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Dec 01, 2015 12:05 pm

Paul e serios..daca a zis ca e azi..azi se decide soarta noastra hahaha
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Dec 01, 2015 1:09 pm

Acus vine...lucrez la partea tehnica..sa uploadez filmuletul. Azi am facut extragerea.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Dec 01, 2015 2:17 pm

Dragelor, mai jos aveti link-ul cu filmuletul extragerii. Trebuie sa introduceti passwordul: schimbcraciun ca sa il puteti vizualiza. Daca nu merge sa il vedeti sa imi ziceti.

https://vimeo.com/147445353

Dupa cum am zis, trimiterea va fi lant, adica prima va trimite urmatoarei de pe lista, a doua urmatoarei si asa mai departe iar ultima va trimite primei.

Va rog sa luati legatura in privat ca sa faceti schimb de adrese.

PS. Scuzati va rog sunetele de pe fundal, sotul nu a inteles ca se petrece o treaba serioasa si se filmeaza hahaha (nu s-a ars checul, a fost un pic mai rumenit)

Disclaimer: Niciun copil nu a fost ranit in urma filmarii, beculetele sunt pe baterii, nu legate la priza hahaha

Prin aceasta, declar ca trimiterile pot incepe!!! Nu uitati, 10 Decembrie e ultima zi. Sper ca va fi un schimb frumos!!

Ultima editare efectuata de catre filipcarol in Mar Dec 01, 2015 2:36 pm, editata de 1 ori
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Dec 01, 2015 2:22 pm

Si o poza

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 8 166szt
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mar Dec 01, 2015 2:30 pm

ce tare ris
originala extragere...
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Dec 01, 2015 2:59 pm

Filmuletul e adorabil. Multumesc Paul dar si observatorului Albert, care a verificat la final buna desfasurare a extrageri hahaha
Aniko, adresa ta o am dar astept confirmarea.
Carolina, cred ca e cea mai frumoasa extragere de pana acum. Multumesc!
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Mar Dec 01, 2015 3:04 pm

Carolina, o extragere de exceptie. Super tare filmuletul.
Sa inteleg ca acum si prezentarile fetelor cu ce au primit trebuie sa se ridice la acelasi nivel, asa avem home-cinema de sarbatoriu.
Fetelor, bafta, va urmaresc cu interes.
valkia
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mar Dec 01, 2015 3:23 pm

Ca de obicei ornamentul meu va calatori cel mai mult!  zimbet
Mary tot la aceeasi adresa ma gasesti hahaha
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mar Dec 01, 2015 3:30 pm

ris Ce ingenioasa idee, Carolina! Sa inteleg ca eu de la Andra primesc si ii trimit lui Violin de Aur?
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mar Dec 01, 2015 3:36 pm

Ce draguti sunt,mi-a placut foarte mult extragerea,si imi place ca Paul si-a luat rolul in serios.
Ce tare e Albert, cum verifica el daca a mai ramas ceva in cosulet.

dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Dec 01, 2015 4:39 pm

Da Nadia, asa e. Tu vei trimite lui ViolinAur.
Dory si pe mine m-a mirat cat de serios a fost. Eu i-am zis doar sa scoata biletelele sa le desfaca si sa le puna pe masa. M-a mirat la sfarsit cand a aratat cosuletul gol. Albert a aparut si el in peisaj crezand poate ca e ceva de mancare in cosulet hahah
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Mar Dec 01, 2015 4:45 pm

Aniko, inteleg ca am onoarea sa primesc de la tine? Niiiice, n-ai nicio idee cat de departe e de fapt… Spania e mare… si partial insulara hahaha . Iti trimit adresa pe PM.

Carolina, cu emotie astept sa-l primesti pe cel de la mine. Hihihi, iti dau poza cu chitanta  face cu ochiul

Va rog sa nu-mi postati numele real pe forum. Eu sunt tare privata pe internet, nu poze, nu nume, nimic. Multumesc!
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Mar Dec 01, 2015 5:39 pm

Carolina esti organizatoare de exceptie ! Imi place ca nu eziti sa apelezi la ajutoare hahaha ! Va fi un schimb pe care o sa-l urmaresc cu reala placere !

Mult succes fetelor si sa va bucurati maxim !
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Joi Dec 03, 2015 3:00 am

Felicitari, fetelor, pentru finalizarea extragerii... Carolina, filmuletul cu extragerea a fost atat de dragut... Spor la trimiteri...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Vin Dec 04, 2015 4:01 pm

Ce bine e sa ai pe cine pune la munca pentru extragere face cu ochiul
Carolina, daca tot te-ai ocupat pina acum si ai facut-o cu brio, deschizi tu si topicul pentru pozele lucrarilor primite? Te rog!!! In curind o sa inceapa sa ajunga la destinatie.
Sau le postati pe toate odata, cind se termina expedierile?
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Vin Dec 04, 2015 4:45 pm

Eu zic ca ar trebui sa asteptam cu pozele pana se trimite si ultimul plic. face cu ochiul
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Dec 04, 2015 6:14 pm

Cred ca dupa 10 se pot posta, cele care au ajuns, e data limita de trimis.
Un topic nou? Asta ce are Suspect
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum