Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 7 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Noi 18, 2015 6:44 pm

VarTat a scris:Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 7 2em1zs8[/url]

Vai ce imi place felinarul ala...stii cumva cum se numesc sau unde se gasesc....stii tu? Exclamare

filipcarol

Sus In jos

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 7 Empty Re: Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii

Mesaj Scris de filipcarol la data de Joi Noi 19, 2015 9:19 pm

Pana la urma m-am decis si eu ce sa fac si a inceput sa imi placa ce iese acum. Pe celalalt l-am descusut. Sper la noapte sa termin.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Noi 19, 2015 10:32 pm

Carolina, eu am luat o pauza, prima tentativa esuata, acum sa vad daca insist pe ce aveam in plan sau schimb total idea zambet
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Vin Noi 20, 2015 12:25 am

De-abia astept sa vad modelele terminate si daruite... Spor la lucru, fetelor...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Vin Noi 20, 2015 9:06 am

Am inceput si eu sa fac un clopotel. Inca nu l-am terminat si am inceput imediat altul. Cand s-a lansat acest schimb nu prea veneau idei,acum sunt mai multe zambet . Respectiv , astazi fiind ultima zi pentru inscrieri , anunt ca ma inscriu si eu la shimb. Sper sa nu rosesc pentru clopotelul care il voi face.
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Vin Noi 20, 2015 1:06 pm

Mary a scris:Carolina, eu am luat o pauza, prima tentativa esuata, acum sa vad daca insist pe ce aveam in plan sau schimb total idea zambet

Hai ca poti...sigur ne uimesti cu ceva hahah

N-am terminat ca m-a luat somnul dar termin eu azi maine.

Pana acum suntem 10 participante zimbet
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Noi 20, 2015 3:12 pm

Evident am si planul B de rezerva hahaha
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Sam Noi 21, 2015 11:19 pm

Gata, perioada de inscriere s-a terminat. Va multumesc celor care s-au inscris. Cand voi intra pe calculator voi publica lista cu cele inscrise. Urmeaza extragerea lantului de trimiteri pe care o va efectua Paul. Urmeaza....ramaneti alaturi de noi hahah
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Dum Noi 22, 2015 1:07 am

Abia astept sa-l vad pe Paul facand extragerea cadou
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Dum Noi 22, 2015 7:38 pm

abia astept Carolina. visez cu ichii desch
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Dum Noi 22, 2015 9:01 pm

Pentru cei care inca sunt in cautare de idei, ce ziceti un biscornu intors, nu poate trece ca si clopotel  pentru brad mixta :

Schimb Craciun 2015 - Regulament si Discutii - Pagina 7 Aczafk[/url]
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Lun Noi 23, 2015 2:18 pm

filipcarol a scris:...Urmeaza extragerea lantului de trimiteri pe care o va efectua Paul. Urmeaza....ramaneti alaturi de noi hahah

Cam pe cand rezultatul extragerii? visez cu ichii desch
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Noi 23, 2015 5:56 pm

Pe 1 Decembrie, cum am scris in regulament zimbet
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Noi 23, 2015 6:07 pm

Are Paul liber la gradinita face cu ochiul
Asteptam cu nerabdare marea extragere.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Lun Noi 23, 2015 7:16 pm

Deci mai am o saptamana de asteptat! bataie
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Mar Noi 24, 2015 12:12 am

Eu am terminat de cusut si am inceput asamblarea, de care sunt numai pe jumatate multumita, asa ca am schimbat modificarea si astept sa-mi gasesc (pe undeva, prin niste cutii, ca ne-am mutat) lipiciul pt decoratiuni...
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de soranah la data de Vin Noi 27, 2015 6:45 pm

Gata, l-am terminat face cu ochiul .

Abia astept extragerea, sa vad unde-l trimit! Si mai ales de abia astept sa le vad pe toate, ca sigur a facut fiecare altceva!

Voi cum stati?
soranah
soranah

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Sam Noi 28, 2015 12:38 am

Daca nu schimb idea da zimbet Sorana am terminat.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Sam Noi 28, 2015 12:41 am

Bravo, fetelor, sunteti niste harnice... De-abia astept sa vad poze cu toate creatiile...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Sam Noi 28, 2015 2:33 pm

dupa o prima incercare esuata era cat pe ce sa renunt...
ieri am reusit sa termin ceva sa mi placa...de abia astept sa vad cui trimit.
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Sam Noi 28, 2015 4:46 pm

Ha ha Andra, ma bucur sa vad si pe voi in aceeasi situatie. Eu am terminat finisat..un clopotel pentru a sta linistita, dar inca nu sunt convinsa..am inceput alt clopotel..vad care o sa ma convinga cand se apropie trimisul. Eu as pune partennera de schimb sa-si aleaga hahaha
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Sam Noi 28, 2015 9:18 pm

Si eu am terminat de brodat clopotelul, urmeaza asamblarea, pe care o fac dupa ce revin din deplasarea neplanificata.

Ceia ce am brodat arata foarte frumos, chiar ma gindeam ca am sa folosesc diagrama si pentru alte chichite. Sper sa iasa clopotelul dragut, sa nu ma dau de ras cu el, pentru ca nu am timp sa fac altceva de rezerva.

Acum gata sunt pe duca. Pentru prima data in viata merg la mare iarna. Zbor in Antalia. Ce rau imi pare ca nu organizeaza acolo evenimente din astea si vara hi hi hi .
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Sam Noi 28, 2015 9:25 pm

Distractie placuta Tatiana!
Sigur o sa fie ornamentul tau super.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Sam Noi 28, 2015 11:07 pm

Si al meu e gata de 3saptamani.am vrut sa il termin in liniste.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Dum Noi 29, 2015 7:58 pm

Si eu am terminat de brodat...acum sper sa iasa montarea..deja il intreb pe sot cum sa facem haha
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Rosa la data de Dum Noi 29, 2015 8:06 pm

Haideti, fetelor...va fac galerie... Spor la lucru...
Rosa
Rosa

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum