Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Pagina 13 din 20 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Urmatorul

In jos

mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Lun Aug 23, 2010 9:03 pm

mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Poza0435
By nadica at 2010-08-23

mazurnadin

Sus In jos

mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de LALUNA la data de Lun Aug 23, 2010 9:50 pm

Minunat, Nadia, ti-a iesit perfect, te felicit! Ramane al tau sau e un cadou? bravo
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de lilianna la data de Lun Aug 23, 2010 10:22 pm

Felicitari!
Spendid!
lilianna
lilianna

Sus In jos

Mesaj Scris de ile la data de Lun Aug 23, 2010 10:53 pm

mazurnadin a scris:mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Poza0435
By nadica at 2010-08-23
L-ai facut ? wow....Nadia ,ti-a iesit superb .JOS PALARIA !mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 C0133
ile
ile

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Lun Aug 23, 2010 10:55 pm

Ramaine al meu, pana nu-l 'imprumuta' Anca.Multumesc , fetelor!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Aug 24, 2010 12:24 am

Zic si eu ca fetele: JOS PALARIA!

Vreau si eu unul..... plinge

Felicitari ! I love you
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mar Aug 24, 2010 8:27 am

ile a scris:
mazurnadin a scris:mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Poza0435
By nadica at 2010-08-23
L-ai facut ? wow....Nadia ,ti-a iesit superb .JOS PALARIA !mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 C0133
.

Ai de capul meu, l--ai terminat si a iesit PERFECT......chiar nu ai ce fiba sa ii gasesti......bravo tie Nadia, te admir ca ai avut curaj sa faci asa ceva, si sa si-l termini si sa iasa si asa perfect
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Aug 24, 2010 2:14 pm

L-ai terminat asa de repede? Vai dar tu ai spor, nu gluma! Felicitari!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Mar Aug 24, 2010 6:10 pm

Va multumesc, fetelor! Sunteti asa de dragute!
Haideti cu mine! Garantez ca nu o sa va para rau.Poate fi facut si fara broderie, daca cuiva ii pare complicat.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de gobelin la data de Sam Aug 28, 2010 10:03 pm

Wow, ce interesant e fotoliul acela... E cumva si perinută pentru ace?
Felicitări.
gobelin
gobelin

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Dum Aug 29, 2010 1:56 pm

Asa fotoliu mai da! Arata super. Si la cum l-ai cusut cu multa dragoste, sunt convinsa ca este si foarte comod. Felicitari!
valkia
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Dum Aug 29, 2010 8:04 pm

Multumesc, dragii mei!!!! Da, Gobelin, e o pernuta-fotoliu.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Dum Aug 29, 2010 8:44 pm

Superb,Nadia,imi place foarte mult! Felicitari,e minunat!
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Sam Sept 04, 2010 1:14 pm

By nadica at 2010-08-23

Nadia , sincere felicitari !
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de elenav la data de Dum Sept 05, 2010 4:57 pm

Ce tare este!! Imi place foarte mult. Felicitari.
elenav
elenav

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Dum Sept 05, 2010 5:00 pm

Va multumesc, nuti09, duchess si elenav!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Dum Sept 05, 2010 5:07 pm

Doamne, ce frumos ti-a iesit.....iti vine sa te asezi pe el.....ha ha ha ha
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Dum Sept 05, 2010 5:09 pm

crina, iti multumesc!! Eu zic sa incerci, nici nu stii poate incapi, cum i-a venit cenusaresei pantofiorul.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ruxandra la data de Mar Dec 07, 2010 1:05 pm

E foarte frumos....felicitari...si mult noroc in continuare....e superb I love you
Ruxandra
Ruxandra

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Mar Dec 07, 2010 1:15 pm

Felicitari Nadia; a iesit frumos;spor in continuare;
Doamne ajuta!
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Mar Dec 07, 2010 6:33 pm

Va multumesc, getasart si Ruxandra
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de Ruxandra la data de Mier Dec 08, 2010 8:19 am

Nadia..as dori sa te intreb unde ai gasit asa ceva..?sau e facut de tine in totalitate?se poate cumpara..? Multumesc!
Ruxandra
Ruxandra

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Mier Dec 08, 2010 4:31 pm

Nadia, ce fotoliu dragut ai!!!!
Am ochit si eu de ceva vreme genul acesta de modele insa nu m-am incumetat sa incerc. Se lucreaza greu?

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de vasi52 la data de Mier Dec 08, 2010 4:39 pm

Foarte frumos fotoliul .Bravo si sa-l stapinesti sanatoasa
vasi52
vasi52

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Mar Mar 15, 2011 7:33 pm

Ruxandra a scris:Nadia..as dori sa te intreb unde ai gasit asa ceva..?sau e facut de tine in totalitate?se poate cumpara..? Multumesc!
, multumesc! Doresti sa-l cumperi?
se face nici repede, dar nici greu, dar m-a inebunit si asta m-a facut sa-l fac

Petro a scris:Nadia, ce fotoliu dragut ai!!!!
Am ochit si eu de ceva vreme genul acesta de modele insa nu m-am incumetat sa incerc. Se lucreaza greu?
Multumesc, Petro! Nu e greu sa faci nimic , daca iti place la nebunie. Iti doresc succes!

vasi52 a scris:Foarte frumos fotoliul .Bravo si sa-l stapinesti sanatoasa
, multumesc din suflet!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Mar Mar 15, 2011 7:37 pm

mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 0177q.th mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 0179t.th mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 0182yd.th mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 0183h.th mazurnadin - Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 14 Noi002.th
Iata si ornamentul meu pentru concurs. Succes tuturor!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 13 din 20 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum