Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Pagina 6 din 20 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Urmatorul

In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de getasart la data de Joi Oct 01, 2009 7:48 am

Superba icoana; felicitari; Si pentru ca astazi este sarbatoarea Acoperamintului Maicii Domnului o rog sa aiba grija de tine si de familia ta;
Doamne ajuta!

getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 Empty Re: Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 9:58 am

ile, multumesc!
getasart, multumesc! Si pe tine sa te aiba Domnul in paza lui!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Joi Oct 01, 2009 11:05 am

Ce frumos ti-a iesit Maicuta, Nadia ! Sigur, cine o va primi, va avea o mare bucurie. Felicitari ! Sa ne-o arati si inramata.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 188350 Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 188350
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 11:08 am

Multumesc,geta.Vi-o arat neaparat. Si pe a mea si pe cealalta.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de vasi52 la data de Joi Oct 01, 2009 11:29 am

foarte frumos ti-a esit icoana, ce-i ce-o vor primi cred ca vor fi foartebucurosi , sa-ti ajute dumnezeu sa mai faci
vasi52
vasi52

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 11:31 am

multumesc,vasi52!Sa ne ajute Dumnezeu pe toti la mai multe!!!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de Dianus la data de Joi Oct 01, 2009 12:59 pm

mazurnadin a scris:Vin si aici cu Maiculita terminata.
O "imbrac" si o fac cadou nu peste mult timp.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 94fe31d33320

E foarte frumoasa - sa fie ocrotiti si bucurosi de ea cei cui o faci cadou, iar tie multe alte lucrari frumoase!!!!!
Dianus
Dianus

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 2:02 pm

Multumesc mult,Diana!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Joi Oct 01, 2009 2:06 pm

foarte frumoasa a iesit nadia! felicitari!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 2:11 pm

Multumesc ,hyaviv! Ma bucur mult ca ti-a placut.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Oct 01, 2009 2:55 pm

hyaviv a scris:foarte frumoasa a iesit nadia! felicitari!

subscriu si eu la ce a spus Hyaviv...... :bounce:
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 2:59 pm

multumesc, crina!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Oct 01, 2009 3:00 pm

crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Joi Oct 01, 2009 4:27 pm

crina,daca nu-mi va trage adminu' mita pe spinare cu off topic-ul asta,vreau sa zic:
Trebuia sa merg cindva('96) la Oradea sa fac studii econom. si am refuzat, mi-a fost teama de departarea de casa.Salutare Oradei!!!
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Vin Oct 02, 2009 11:14 am

Mare greseala ai facut , Nadia !Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 0002020F

geta

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Vin Oct 02, 2009 11:18 am

geta a scris:Mare greseala ai facut , Nadia !Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 0002020F

nu le-am facut la Oradea, dar licenta o am (in finante) de aici de la Chisinau(ASEM)
astept dupa concediile de maternitate(2) sa ies la serviciu
stau acasa mai mult de 5 ani, deja.mi s-a umplut capul de gargarite :bball: :crazy: nu-nu! Bataie
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Vin Oct 02, 2009 1:01 pm

mazurnadin a scris:
geta a scris:Mare greseala ai facut , Nadia !Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 0002020F

nu le-am facut la Oradea, dar licenta o am (in finante) de aici de la Chisinau(ASEM)
astept dupa concediile de maternitate(2) sa ies la serviciu
stau acasa mai mult de 5 ani, deja.mi s-a umplut capul de gargarite :bball: :crazy: nu-nu! Bataie

5 ani???????? eu stau numai de 4, dar deja abia astept sa merg la lucru, sa mai fac si eu altceva shock
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Vin Oct 02, 2009 1:04 pm

5 ani???????? eu stau numai de 4, dar deja abia astept sa merg la lucru, sa mai fac si eu altceva

da, da, simt ca degraba explodez, daca n-ar mai fi si broderia...
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Vin Oct 02, 2009 1:05 pm

citi copii ai?
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Vin Oct 02, 2009 1:07 pm

2:Anisoara-5 ani si Stefanut-2.
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Vin Oct 02, 2009 1:08 pm

uffff, ce virste frumoase. au.......
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de mazurnadin la data de Vin Oct 02, 2009 1:10 pm

da da este o vorba buna:
"Copiii mici nu-ti dau voie sa dormi, iar cei mari--sa traiesti."
mazurnadin
mazurnadin

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Vin Oct 02, 2009 1:11 pm

hahaha Bataie :haha1: da, dreptate ai.........
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de getasart la data de Vin Oct 02, 2009 3:29 pm

Mare dreptate ai; dar batrinii spuneau, ca mai bine sa ai mama dar sa nu fii tu mama;sigur se refereau la grijile si durerile care apar,atunci cind un copil,fie el si mare daca are un necaz,te termina si pe tine;
getasart
getasart

http://www.getasart.3x.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Vin Oct 02, 2009 4:48 pm

mazurnadin a scris:Vin si aici cu Maiculita terminata.
O "imbrac" si o fac cadou nu peste mult timp.

Nadia (Mazurnadin) - goblen galerie - Pagina 6 94fe31d33320

Felicitari! E un goblen frumos. bravo
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de geta la data de Vin Oct 02, 2009 5:16 pm

mazurnadin a scris:da da este o vorba buna:
"Copiii mici nu-ti dau voie sa dormi, iar cei mari--sa traiesti."
Mare adevar !!!

Sa-ti traiasca ingerasii Nadia si sa-ti aduca numai bucurii !
geta

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 20 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum