Raluca - Galerie Goblen

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Raluca - Galerie Goblen

Mesaj Scris de Irina la data de Sam Ian 21, 2017 5:02 pm

Frumos ti-a iesit orhideea, felicitari! Un model placut, aerisit, dar cu suficiente detalii ca sa retina privirea.
Si rama este placuta. Vad ca ai o inclinatie spre ramele albe, este o asortare mai neobisnuita, de obicei sint ocolite, fiind mai greu de intretinut. Mi se pare mie, sau culorile goblenului sint asortate cu nuanta peretelui alaturat? Sau ce se vede nu-i perete, ci un corp de mobila?

Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de aneta la data de Sam Ian 21, 2017 7:33 pm

Raluca, este foarte reusita orihidea ta ca intreg. Felicitari.
aneta

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Sam Ian 21, 2017 7:45 pm

Recitind la modele in lucru, am vazut ca voiai sa dai sorei tale orhideea mov. A ajuns la destinatara, sau ai pastrat-o pentru tine?

http://iministitches.wordpress.com/
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de elenaraluca.ciolan la data de Sam Aug 19, 2017 11:06 am

Stiu ca nu am mai intrat de mult pe forum, dar daca am putea mari ziua ar fi foarte bine...
Am ramas datoare sa pun in galeria bujorii mei care erau gata de mult, dar din pacate inca nu aveau rama, ei bine acum au si rama si urmeaza sa ii caut un loc de perete zambet
elenaraluca.ciolan

Sus In jos

Mesaj Scris de elenaraluca.ciolan la data de Sam Aug 19, 2017 11:09 am

Irina, da, orhideele au ajuns la sora mea zambet si e un corp de mobila prins in poza.
Asa e am o slabiciune pentru alb, in primul rand pentru ca il asociez cu puritatea si curatenia, dar si pentru ca da senzatie de spatiu zambet
elenaraluca.ciolan

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum