Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Pagina 22 din 36 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Urmatorul

In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de nuti09 la data de Sam Noi 10, 2012 4:51 pm

Ai si de ce...felicitarile au un aspect profesional de cand lucrezi cu el, sa-l stapanesti sanatoasa si sa ne arati si noua ce mai lucrezi cu el zimbet

nuti09

Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de LALUNA la data de Dum Noi 11, 2012 12:34 am

Ce minunatii iti ies din mana, Carmendana! Aparatul asta a nimerit bine la tine, eu habar n-aveam ce sa fac cu el! hi hi hi
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Dum Noi 11, 2012 1:09 am

geta1970 a scris:Si inca una de duminica...

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 11273335

Foarte frumoasa, Geta! Nu stiu de ce sint foarte atrasa de tot ce sclipeste, asa ca imi place mult felicitarea ta si felul cum ai combinat culorile ma inveseleste. Presupun ca e vopsea speciala, care se usuca in relief, nu? Sau sint abtibilduri?

Carmen, aparatul tau e o minune, si felicitarile imi amintesc de unele de la Fondul plastic pe care cred ca le am si acum prin casa, imi placeau foarte mult si le-am pastrat. Un adaos pe care ele il aveau dar nu stiu de unde poti sa iei asa ceva, presupun ca si costa ceva banuti, era un pic de sclipici, fie pe partea in relief, fie pe anumite detalii ale modelului, de pilda sclipici argintiu pe frunzele de brad, zapada etc. Sclipiciul aduce cu el atmosfera sarbatorilor de iarna, asta simt eu cind ma uit la genul asta de felicitari. M-am gindit la variante mai ieftine, fir cu sclipici sau pix cu gel cu sclipici, am folosit pix pe felicitarile mele si da foarte bine. Am scris si pe plic tot cu acelasi pix ca sa fie asortat cu felicitarea. De fapt, daca ma gindesc bine, oare am facut vreo felicitare care sa nu sclipeasca macar un pic? hahaha
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Dum Noi 11, 2012 12:43 pm

Cred ca sunt abtibilduri cele de mai sus, aurii, am cumparat si eu ceva asemanator, argintii.
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Lun Noi 12, 2012 10:01 am

Cele de mai sus sunt actibilduri, se gasesc de cumparat.
Irina, ai dreptate, ar arata mai bine cu ceva argintiu insa, din cate stiu eu, ca sa arte bine trebuie tusuri speciale care sunt destul de scumpe; cum eu mi-am cheltuit bugetul pe anul acesta....
Poate imi aduce...iepurasul insa pana atunci stau cuminte.
Am incercat si sa colorez cu carioc si pixuri cu sclipici. cam asa arata:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 DSCF8077+(Small)
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Lun Noi 12, 2012 9:47 pm

E foarte reusita felicitarea, Carmendana!
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Mar Noi 20, 2012 6:55 pm

foarte frumoase!
raceala monica
raceala monica

http://artmonica-handmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Mar Noi 20, 2012 7:23 pm

Multumesc!
daca va plac, va mai arat:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 DSCF8297+%2528Small%2529
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Mar Noi 20, 2012 7:28 pm

frumoasa,carmendana!
raceala monica
raceala monica

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Mar Noi 20, 2012 7:46 pm

thumbs up Super! Mai vrem!
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Mar Noi 20, 2012 7:56 pm

Multumesc! imbratisare
daca tot au inceput colindele:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 DSCF8305+%2528Small%2529
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mar Noi 20, 2012 8:10 pm

Ce frumoase sunt! Mai pune!
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Mar Noi 20, 2012 8:14 pm

bravooooo
raceala monica
raceala monica

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Mar Noi 20, 2012 8:47 pm

Ce finute si frumoase sunt. Felicitari, Carmendana!
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Mar Noi 20, 2012 9:00 pm

Imaginile le imprimi de pe net? Imi plac foarte mult felicitarile tale!
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Mar Noi 20, 2012 9:58 pm

Foarte finute, Carmendana!!! Daaa, mai pune.... zimbet
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Mar Noi 20, 2012 10:05 pm

Ma bucur foarte mult ca va plac!
Tot colindatori:
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 DSCF8314+(Small)
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Mar Noi 20, 2012 10:06 pm

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 DSCF8312+(Small)
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Mar Noi 20, 2012 10:08 pm

frumoase,frumoase!
raceala monica
raceala monica

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Mar Noi 20, 2012 10:32 pm

LALUNA a scris:Imaginile le imprimi de pe net? Imi plac foarte mult felicitarile tale!
din cite stiu le cumpara....dar mai bine zice ea..ca nu mai stiu sigur...cred ca nu a observat mesajul tau
raceala monica
raceala monica

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Mar Noi 20, 2012 10:37 pm

Multumesc, Monica! Pupici
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de Crissy86 la data de Joi Noi 22, 2012 3:36 am

Multe felicitări frumoase pe aici. Felicitări tuturor! bravo

Vă arăt și eu o felicitare pentru Crăciun, în nuanțe de auriu și vișiniu. Am folosit următoarele materiale: carton, hârtie, perforator, fundiță satin și vopsea 3D cu glitter. Sper că o să vă placă

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 Glob1
Crissy86
Crissy86

Sus In jos

Mesaj Scris de Crissy86 la data de Joi Noi 22, 2012 3:49 am

Și niște detalii cu interiorul și spatele felicitării

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 22 Glob2
Crissy86
Crissy86

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Joi Noi 22, 2012 7:38 am

Ce mult imi place felicitarea! I love you Ai surprins spiritul craciunului!
Laluana, chiar nu am vazut mesajult tau; Monica are dreptate, imaginile le cumpar, o sa incerc si cu unele printate dar nu am imprimanta color.
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de ginabreazu la data de Joi Noi 22, 2012 7:44 am

Deosebita...felicitari ! bravo
ginabreazu
ginabreazu

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Joi Noi 22, 2012 10:43 am

foarte frumoasa!
raceala monica
raceala monica

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 22 din 36 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 36  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum