Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Pagina 18 din 36 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Urmatorul

In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de nicolina la data de Sam Mai 05, 2012 8:01 am

lilianna a scris:Sigur astazi intarzii la serviciu. Sau ma prinde radarul pe drum. Doamne fereste!
Nu mi-am putut dezlipi ochii de la atatea frumuseti.
Felicitari, DOAMNELOR! Sunt minunate si felicitarile Nicolinei si tabloul. Cred ca rama este o cutie de bomboane. Nu?

Mare atentie la radar , doamne feri sa te prinda buchet

nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de Oana-T la data de Sam Mai 05, 2012 9:34 am

Nico, esti plina de surprize! Sunt superbe! Te felicit din toata inima!buchet
Oana-T
Oana-T

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Sam Mai 05, 2012 10:59 am

Sarcina usoara tinerei mamici, Nico!
Multumesc, fetelor! Da, rama e de la o cutie de bomboane...initial am vrut sa o fac eu, dar am zis sa experimentez mai intai cu cutia, reciclare, deh... zimbet
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Sam Mai 05, 2012 11:59 am

Multumesc! Pupici
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de MNiko la data de Mar Mai 08, 2012 11:50 am

nicolina a scris:Niko multumesc , chiar sunt la inceput , cardurile, felicitarile simple dar si cele embosate sunt cumparate de la casa retro , eu am facut doar cateva culori ,care imi lipseau si cateva la care nu mi se potrivea marimea.
Din pacate nu prea gasesc cartoane in oras si nici nu am timp sa alerg sa bat magazinele .

Niko rama de carton am facut si eu , trebuie insa un carton mai grosut, unde vad aparatul pentru facut plicuri ? mi-a scapat .

Viitoarea mamica de baietel si bunica va multumesc de urari .

Scuze pentru intarzierea raspunsului:

Aici gasesti aparatul de care spuneam:

http://www.goblenul.com/t47p220-materiale-si-tehnici-pentru-bricolaj-si-felicitari#157212

Michele a pus un video acolo care iti arata mai multe lucruri ce se pot face cu el.
MNiko
MNiko

http://www.mamicreativ.com

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Mar Mai 08, 2012 9:20 pm

Multumesc! Niko de raspuns ,eu nu am vazut asa ceva la noi . buchet
nicolina
nicolina

Sus In jos

Mesaj Scris de geta1970 la data de Lun Mai 14, 2012 7:17 am

Sambata impreuna cu sora mea mai mica(ii trebuia nepotului) am realizat o felicitare care speram sa ia drumul strainatatii hi hi hi (parteneriate intre scoli. Nu avem talent la desen asa ca am folosit elemente ajutatoare-imprimanta.

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 8252340
geta1970
geta1970

Sus In jos

Mesaj Scris de geta1970 la data de Lun Mai 14, 2012 7:18 am

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 8252341
geta1970
geta1970

Sus In jos

Mesaj Scris de geta1970 la data de Lun Mai 14, 2012 7:19 am

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 8252343
geta1970
geta1970

Sus In jos

Mesaj Scris de geta1970 la data de Lun Mai 14, 2012 7:20 am

Si acesta este finalul.
Am folosit hartie grofata, acuarele,si rabdare.

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 8252346
geta1970
geta1970

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Lun Mai 14, 2012 7:53 pm

Imi place mult! Sigur destinatarii vor fi incantati! thumbs up
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de daniela.oanca la data de Mar Mai 15, 2012 7:53 am

Foarte frumoasa si ingenioasa! thumbs up
daniela.oanca
daniela.oanca

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Dum Mai 27, 2012 11:10 am

Felicitări fetelor! Eu nu am mai făcut felicitări..
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Vin Iun 29, 2012 9:07 am

Ce felicitari frumoase!
Din pacate eu stau rau cu timpul insa asta nu m-a impiedicat sa mai fac cate ceva; (nu sunt facute chiar acum recent)
O felicitare quilling:

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 Scaled.php?server=713&filename=dscf4728wsmall
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Vin Iun 29, 2012 9:48 am

Foarte frumoasa! thumbs up
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Vin Iun 29, 2012 10:52 am

Multumesc!
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Vin Iun 29, 2012 12:45 pm

Şi mie îmi place!
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Vin Iun 29, 2012 6:38 pm

Si mie imi place foarte mult! Ai aplicat si pe interior ceva? parca se zaresc niste dungulite negre...sau ma insel???
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de Rossana la data de Vin Iun 29, 2012 6:52 pm

Foarte frumoasa! bravo
Rossana
Rossana

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Vin Iun 29, 2012 7:21 pm

Rossana a scris:Foarte frumoasa! Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 105493

subscriu!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Vin Iun 29, 2012 7:29 pm

Ma facti sa rosesc! Multumesc buchet , eu va invidiez pentru ceea ce faceti voi, nu asi avea atata rabdare
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Vin Aug 03, 2012 8:27 pm

Niko, este dragalasa foc! felicitari!

Bine v-am regasit. vreau sa va arat si eu ce am mai facut, cu ajutorul mamei mele(la o frumoasa varsta, s-a molipsit de quilling!):

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 Breslo-1484103-product
(dintre toate felicitarile facute, acasta este preferata ei)
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de Rossana la data de Vin Aug 03, 2012 10:15 pm

Foarte frumoasa! Felicitari mamei si la cat mai multe felicitari realizate impreuna!
Rossana
Rossana

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Vin Aug 03, 2012 10:21 pm

Si mie imi place! Ce bine ca ii creezi mamei tale noi pasiuni! Felicitari amandurora!
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de MNiko la data de Sam Aug 04, 2012 7:42 am

Foarte frumoasa felictarea. Felicitari si mamei ca are puterea sa-si descopere oricand pasiuni noi si sa invete ceva nou.
MNiko
MNiko

http://www.mamicreativ.com

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Sam Aug 04, 2012 9:52 am

Multumesc! pentru cuvintele voastre!

Asi vrea eu sa facem cat mai multe impreuna, dar ne despart 350 de km....
O sa va mai arta cateva, am facut vreo 20, unele nu am reusit sa le pozez, si-au gasit stapani hi hi hi

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 18 Breslo-1484566-product
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 18 din 36 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum