Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Pagina 7 din 36 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Urmatorul

In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de MNiko la data de Joi Mar 10, 2011 10:59 am

Nuti, imi plac mult si felicitarile cusute de tine.In ceea ce le priveste pe cele facute de mine, downloadeaza una din cele gratuite de pe site si o sa obtii un fisier pdf cu diagrama si intructiuni in el. Sunt in engleza, dar si un incepator in ale englezei se poate lamuri imediat cum trebuie procedat.
PS: Sunt unele felicitari si cu margelute, presupun ca sunt ceva mai dificile, dar nu foarte mult. n-amincercat ca nu am nici margelutele necesare.

Cu expozitia, trebuie mai intai sa vorbesc la gradinita sa vedem daca sunt de acord pt asta.

MNiko

http://www.mamicreativ.com

Sus In jos

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 Empty Re: Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc)

Mesaj Scris de rozalia la data de Joi Mar 10, 2011 11:08 pm

Fetelor m-ati lasat fara cuvinte cu topicul acesta!
Felicitari!
rozalia
rozalia

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Dum Mar 13, 2011 12:40 pm

Ce de felicitari frumoase !
Felicitari fetelor !
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Vin Mar 25, 2011 10:45 pm

Alina, sa nu te recunosc de cind ti-ai schimbat avatarul! Te imbogatesti! Ce faci, te pregatesti de un bal mascat?

Am facut si eu o mini-felicitare in tehnica scrapbooking. Trebuie sa recunosc - ideea mi-a venit citind revista Formula rukodelia, acolo era prezentat un mozaic din hirtie. Eu l-am facut din autocolant (resturi de la florile folosite la celelalte felicitari)

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 510

Cu ocazia asta vedeti si ultima mea achizitie - un mini-sevalet. Rose mi-a spus ca se gasesc si pe la noi si am avut noroc - am gasit unul, din lemn natur, m-a costat 7 lei.

Ultima editare efectuata de catre Irina in Vin Mar 25, 2011 10:48 pm, editata de 1 ori
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Vin Mar 25, 2011 10:47 pm

Si a doua felicitare, pe care am pus sclipici din abundenta - lipici cu sclipici, de fapt, care ii da si un pic de relief.
Aveam un pliant de la Vodafone prin casa si mi-a placut cum se asorteaza culorile zimbet
Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 410
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Vin Mar 25, 2011 11:19 pm

bravo bravo
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Sam Mar 26, 2011 12:10 am

F frumoase..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Sam Mar 26, 2011 11:33 am

Da, Irina ma pregatesc de bal , oarecum .. hi hi hi
Imi plac felicitarile .
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Sam Mar 26, 2011 2:56 pm

Foarte frumoase,fetelor!
Irina,imi place ideea cu mozaicul!
Duchess,sunt finute toate,dar penultima mi-a placut in mod deosebit!

nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Mar Apr 26, 2011 11:05 am

duchess, felicitari! bravo bravo bravo

va arat si eu o felicitare tridimensionala pt Paste:

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 Dsc09841small
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de nuti09 la data de Mar Apr 26, 2011 1:15 pm

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 90op4p

Am confectionat si eu cateva felicitari,dar nu am scanat-o decat pe asta...
nuti09
nuti09

Sus In jos

Mesaj Scris de Ruxandra la data de Mar Apr 26, 2011 1:35 pm

I love you
Ruxandra
Ruxandra

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Apr 26, 2011 2:29 pm

Superbe! Prima imi place in mod deosebit!
Felicitari !
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de ginabreazu la data de Mar Apr 26, 2011 4:49 pm

Felicitari tuturor ce faceti asemenea minunati,care sint si migaloase I love you
ginabreazu
ginabreazu

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mar Apr 26, 2011 6:02 pm

Ce frumoase sunt !
Felicitari fetelor ! I love you
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Mier Apr 27, 2011 8:53 am

Alina, Nuti, Carmen, felicitari pentru pasiunea voastra! Toate felictarile voastre sunt dragute!

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Mier Apr 27, 2011 11:54 am

Multumesc ,Petro .
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de veraelyazji la data de Joi Mai 05, 2011 4:27 pm

Sint tare frumoase felicitarile....... I love you
veraelyazji
veraelyazji

Sus In jos

Mesaj Scris de carmendana la data de Joi Iun 23, 2011 4:51 pm

Felicitări - tehnici diverse (3D, decupate, etc) - Pagina 7 Dscf1062small
Felicitare pentru un pescar mai mare sau mai mic
carmendana
carmendana

Sus In jos

Mesaj Scris de duchess la data de Joi Iun 23, 2011 5:35 pm

Ce simpatic e pescarul 1
duchess
duchess

Sus In jos

Mesaj Scris de lilianna la data de Vin Iun 24, 2011 8:05 am

Frumusel!
lilianna
lilianna

Sus In jos

Mesaj Scris de Petro la data de Vin Iul 01, 2011 9:02 pm

Alina, tare simpatice felicitarile tale! Deja ai inceput pregatirile pentru Craciun, bravo!

Carmendana, pescarul e haios tare ! Foarte dragut montata!

SaraCreations - Blogul meu cu flori

Pieces of life - pasiunile mele unite intr-un blog
Petro
Petro

http://www.saracreationsblog.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de raceala monica la data de Lun Aug 15, 2011 1:40 am

buna dimineata!sint noua pe aici,v-am descoperit intimplator si imi place mult ce faceti.
raceala monica
raceala monica

http://artmonica-handmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de MarianaS la data de Dum Sept 11, 2011 3:41 pm

geta a scris:Nicolina, ma bucur ca-ti plac. Schemele le poate lua cine vrea, ca de aia le-am postat. Astept inrebari. :dd:

Unde sunt postate schemele? sunt superbe felicitarile, vreau sa incerc si eu!
MarianaS
MarianaS

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Joi Oct 13, 2011 10:59 am

Am gasit un blog cu felicitari 3D decupate, are foarte multe modele gratuite care se pot lista, inclusiv plicurile imprimate.

http://chezbluecat.blogspot.com/search?updated-max=2011-04-26T16%3A07%3A00%2B02%3A00&max-results=30

Probabil mergind din blog in blog cine vrea sa faca felicitari poate gasi multe altele.
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Joi Oct 13, 2011 12:08 pm

Azi am gasit la magazinul Lidl felicitari, adica erau cartoane pentru felicitari cu tot felul de chestii ce pot imbunatatii aspectul. Eu nu am cumparat sa va arat, pentru ca nu cos felicitari, dar pentru cine doreste
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 36 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 36  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum