Parada Schimbului - Vara 2014

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 3 Empty Re: Parada Schimbului - Vara 2014

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Iul 10, 2014 6:40 pm

Modul de a coase ne va da de gol pe toate, nu-i asa?  hi hi hi 

minzu.nadia

Sus In jos

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 3 Empty Re: Parada Schimbului - Vara 2014

Mesaj Scris de andra la data de Joi Iul 10, 2014 6:42 pm

superbe... bravo iar am dubii Suspect face cu ochiul 
apropo de ce ai spus ca ti doreai suport pentru ace....gradinarul fara castraveti....si eu am facut lucruri pentru prima oara... pentru mine nu le as face, dar pe care le am oferit cu placere.
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Iul 10, 2014 6:47 pm

Unul dintre obiectele trimise de mine l-am cusut si asamblat chiar in premiera si asa mi-a placut ce s-a primit, ca deja ma gandeam sa nu il trimit, sa mi-l opresc pentru mine  ris Si ai dreptate, datorita celor doua schimburi de pe forum am cusut unele lucruri pentru intaia oara  zimbet Sa vedeti ce frumoas stau acusoarele mele acum  thumbs up 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Iul 10, 2014 7:06 pm

ANIKO a scris:Eu am decis sa nu comentez pana nu ajung toate surprizele la destinatie . face cu ochiul 
Nici eu, da de trecut pe aici trebuie sa trec  hahaha 
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Joi Iul 10, 2014 7:28 pm

Frumoase lucrusoare ai primit si tu, Nadia. De folosit, vad ca deja le folosesti cu placere. Felicitari creatoarei.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Joi Iul 10, 2014 8:06 pm

Vaaai, ce frumuseti ai primit, Nadia! Ce-mi plac! Ambele sunt lucrate cu bun gust, asortate! Ce mai, felicitari creatoarei iar tu, Nadia sa te buucri de ele.
Sa stiti ca si eu am facut ceva pentru prima data pentru schimb. Nu stiu daca pentru mine as fi facut, as fi tot amanat!
Chiar ca iti stau acele bine acum!
 buchet bravo 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Iul 10, 2014 9:12 pm

Miha60 a scris:Vaaai, ce frumuseti ai primit, Nadia! Ce-mi plac! Ambele sunt lucrate cu bun gust, asortate! Ce mai, felicitari creatoarei iar tu, Nadia sa te buucri de ele.
Sa stiti ca si eu am facut ceva pentru prima data pentru schimb. Nu stiu daca pentru mine as fi facut, as fi tot amanat!
Chiar ca iti stau acele bine acum!
 buchet bravo 

hahaha Acestea-s acele trimise mie, pe ale mele le-am aranjat intr-un numar mult mai mare pe acest suport - stau ca soldateii  zimbet Si saculetul e deja plin  zimbet 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Joi Iul 10, 2014 9:53 pm

Foarte frumoase lucrusoarele tale Nadia...eu nu ma prind de la cine e...sau m-a traznit acum..sa vedem daca asa e....
Bravo creatoarei!
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de anasstasia la data de Joi Iul 10, 2014 10:26 pm

Sunt extrem de frumoase toate! Va invidiez pentru minunatiile pe care le-ati primit. Eu nu am idee cum puteti sa lucrati asemenea bijuterii.  buchet 
anasstasia
anasstasia

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Sam Iul 12, 2014 1:20 am

Minunate lucrusoare  bravo 
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Sam Iul 12, 2014 1:48 pm

Nadia ce lucruri minunate ai primit,sa le stapanesti sanatoasa.felicitari creatoarei I love you 
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de lilianna la data de Mar Iul 15, 2014 11:59 am

anasstasia a scris: Sunt extrem de frumoase toate! Va invidiez pentru minunatiile pe care le-ati primit. Eu nu am idee cum puteti sa lucrati asemenea bijuterii.  buchet 

Subscriu.
lilianna
lilianna

Sus In jos

Mesaj Scris de Cristina-Maria la data de Mar Iul 15, 2014 7:01 pm

Ce idee interesanta si produsele sunt cu adevarat deosebite!
Cristina-Maria
Cristina-Maria

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mier Iul 16, 2014 11:42 am

Uraaa, uraa, acum cateva minute a batut postasul si la usa mea cu mult asteptatul pachetel.
Draga mea partenera de schimb, iti multumesc din tot sufletul meu pentru ce mi-ai trimis, totul este absolut minunat , parca mi-ai citit gandurile ! am lacrimi in ochi de emotie si bucurie. Fara cuvinte!!!
Pun poze cam intr-o ora ca fac ceva in bucatarie .. merita din plin asteptarea. Executia este desavarsita, la fel ca si culorile, gustul fin.. oaaa !

Pupici Pupici 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Mier Iul 16, 2014 12:42 pm

Astept si eu sa vas ce minunatii ati mai primit.
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mier Iul 16, 2014 1:12 pm

dansez super Miha de abia astept pozele..poate le pui mai repede sa le vad si eu pana bag copiii la nani 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Iul 16, 2014 1:14 pm

A trecut o ora...astept astept...
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mier Iul 16, 2014 1:16 pm

zimbet nici n am vazut ora cand a postat Miha...pai e mai mult de o ora...fa i pofta unei femei insarcinate ... hahaha 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Iul 16, 2014 1:20 pm

Si unei curioase mici hahahaha. Sa nu te superi Andra, ca glumesc!
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mier Iul 16, 2014 1:20 pm

Ha , ha ha, am sosit cu pozeleee!
Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 3 30upic4
Privire de ansamblu!

Sunt atat de finute si elegante , nici nu va inchipuiti.
Margelutele alea finute nici nu stiu cum au fost puse, zau asa! acum mi-e rusine cu ce am trimis eu pentru schimb! bataie 
Eu cred ca tema aleasa de partenera mea ce mi-a trimsi afost orhideea iar culaorea siclam.. superb !!
Totul afost ales cu bun gust desavarsit si perfect pana in cele mai mici detalii. Cusatura imecabila! Jos palaria si multumesc, draga mea partenera de schimb.
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mier Iul 16, 2014 1:23 pm

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 3 2vjbsw0
Plan mai apropiat ale frumusetilor primate . Sunt super-incantata !
 Pupici Pupici 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mier Iul 16, 2014 1:24 pm

Uitasem sa va spun ca demult imi doream o cutie ca cea din poza... parca mi-a citit gandurile partenera mea de schimb.
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Mier Iul 16, 2014 1:31 pm

Miha, ma bucur pentru tine, ai primit lucrusoare foarte frumoase. Felicitari partenerei tale de schimb.
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mier Iul 16, 2014 1:35 pm

superbe...delicate....acum mi s a dat peste cap lista de pariuri.... hahaha 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Iul 16, 2014 1:39 pm

Lol Andra, asta vroiam sa zic si eu hahahah. Trebuie sa fac niste schimbari in lista....
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mier Iul 16, 2014 1:42 pm

chiar sunt curioasa daca o sa ghicesca cineva pe toate ...
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum