Parada Schimbului - Vara 2014

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 6 Empty Re: Parada Schimbului - Vara 2014

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 12:27 pm

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 6 29pc2u1
Si..inca ceva cusut, pe langa restul  face cu ochiul  de care sunt foarte incantata.

Mary

Sus In jos

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 6 Empty Re: Parada Schimbului - Vara 2014

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Vin Iul 18, 2014 12:29 pm

Mary, ma bucur pentru tine ca a sosit mult asteptatul plic... hahaha  Sa iti fie de folos ce ai primit si sa te bucure.
Gata........s-a incheiat schimbul......uraaaaaa. ole! 

aniversare aniversare aniversare aniversare 
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Vin Iul 18, 2014 12:34 pm

Tare frumoase si aceste lucrusoare. Mary, sa le folosesti cu placere si felicitari creatoarei.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Vin Iul 18, 2014 12:47 pm

Gata cu asteptarea, Mary!
Sa le stapanesti sanatoasa , sunt tare frumoase. Felicitari creatoarei!
Schimbul s-a terminat! Ma bucur ca am participat ! Pupici Pupici 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Vin Iul 18, 2014 12:51 pm

Mai este Michele sa puna pozele si gata!
Cum facem cu listele pariurilor? Cui le trimitem? Sau le punem direct pe forum?
Ma gandeam sa punen una dupa alta pozele in ordinea sosirii lor si sa le numerotam cu 1, 2...pana la 8 si apoi lista s ao facem asa, dupa cum credem noi ca-i autoarea:
Modelul( sau poza) nr 1- Autoare este xxxx
Poza 2 autoarea este xxxx
.. si tot asa pana la 8
Voi ce ziceti? e ok asa? daca nu, propuneti voi....
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 1:11 pm

De acord, Miha, doar sa posteze si Michelle.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iul 18, 2014 1:42 pm

super mary din pacate eu nu pot vedea pozele darcred ca s fruimoase
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iul 18, 2014 1:43 pm

super mary din pacate eu nu pot vedea pozele darcred ca s fruimoase
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iul 18, 2014 2:31 pm

andra a scris:super mary din pacate eu nu pot v

edea pozele darcred ca s fruimoase
eu o sa trimit lista mea de pariuri lui michele.nu am conexiune prea buna.poze cu ce am mai primit unde punem
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iul 18, 2014 2:33 pm

andra a scris:super mary din pacate eu nu pot v

edea pozele darcred ca s fruimoase
eu o sa trimit lista mea de pariuri lui michele.nu am conexiune prea buna.poze cu ce am mai primit unde punem
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 3:15 pm

Andra controleaza pe email..am trimis o poza cumce am primit..poate reusesti sa o vezi.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Vin Iul 18, 2014 4:23 pm

Gata postez si eu! Cine a fost partenera mea parca a stiut ca eu am o slabiciune la cutii si mi-a trimis una super dragalasa si frumos finisata.

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 6 DSC_0213_zpsce07412a

michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Vin Iul 18, 2014 4:24 pm

Fundalul l-am distorsionat ca sa nu se vada deocamdata ce am primit extra

Parada Schimbului - Vara 2014 - Pagina 6 DSC_0241_zpsbc947071
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Vin Iul 18, 2014 4:42 pm

Tot ce s-a lucrat e foarte frumos, s-a pus suflet si pasiune si se vede. Bravo!!!! E un schimb reusit si iertam pe cine a omis ca si te tema modelului cusut trebuia sa fie hobbiul nostrum si trebuia sa punem doar poze cu ce e cusut nu si cu cadouri...
Data viitoare vom stii sa fim mai clari in descriere si asa cum a spus si Mery sa avem un mica nuielusa pentru cine nu respecta. hi hi hi 
Va multumesc dragelor, mi-a facut mare placeer sa particip impreuna cu voi la un schimb pe care il consider de nota 10.
 Pupici 

De pariuri o rog pe Mary sa se ocupe.
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de crina la data de Vin Iul 18, 2014 4:53 pm

Ce frumoase lucruri ati primit fetelor. Cele ce au trimis sunt adevarate maestre, va felicit.
crina
crina

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 5:09 pm

Wow! A meritat asteptarea!
Multumesc celor care au partecipat, sper sa ne reintalnim cat de curand la un nou schimb. Se vede multa pasiune in tot ce a fost cusut, realizat.
Deschid lista pariurilor in formula propusa de Miha.
Parteciparea nu e obligatorie, poate partecipa cine doreste.
Tine doar pana duminica, in asa fel incar o data inchis sa putem posta tot ce am primit.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Vin Iul 18, 2014 5:13 pm

Vai ce frumuseti ati primit Michele si Mary!!!
Sa le folositi cu placere!
Chiar a fost un schimb foarte frumos si palpitant.
Eu am scris numele fiecareia pe o coloana si pe cealalta coloana de la cine a primit. Iti trimit poza Mary  zimbet 
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 5:35 pm

Miha, cred ca o tinem secreta pentru a nu ne influienta? Daca incepem sa le facem public, dam prea multe sugesti celor care nu au partecipat..asa ca va astept pe mesageria mea privata cu ordinea in care au fost postate.
Duminica o sa le aduc aici..vedem cine a intuit cel mai bine.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Vin Iul 18, 2014 6:34 pm

zimbet  eu astept rezultatul final, la pariuri/ghicit nu sunt buna deloc asa ca...
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 7:11 pm

Viv, e gratis, asa ca poti sa-ti incerci norocul  face cu ochiul 
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Vin Iul 18, 2014 7:14 pm

nici vb mary.. am o presimtire ca multe stau mult mai bine ca mine la acest capitol as aca ma rezum numai la calitatea de..spectator.. face cu ochiul nici daca era cu premii tot nu-mi incercam norocul..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Vin Iul 18, 2014 7:32 pm

Da, Mary, tinem lista secreta , adica tu o tii secreta si cand totul se incheie, aflam rezultatele pariului ! palpitant din nou!
Listele ti le trimitem tie.
Ma pun pe facut lista!
Michelle, sa stapanesti sanatoasa lucrusoarele primate. Ce coincidenta cu cutia... tu care iubesti asa mult cutiile, ai primit o cutie!
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Vin Iul 18, 2014 7:53 pm

Alta idee pentru pariuri:
Sunt 8 raspunsuri, daca se scade cui am trims noi si de la cine am primit( ca asta e clar si toata lumea raspunde correct), vor rame 7 raspunsuri. Fiecare raspuns correct va primi 1 ( un ) punct. Classamentul se va face in functie de punctele accumulate de fiecare, in functie de cate raspunsuri corecte are. Castigatorul e cel ce a acumulat cele mai multe puncte.
Daca nu-I bine asa, propuneti fara nici o problema altceva.
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de anasstasia la data de Vin Iul 18, 2014 8:56 pm

O adevarata expozitie! Va felicit pe fiecare in parte, mi-a placut fiecare model. Fiecare dintre voi a iesit in castig  zimbet

Ultima editare efectuata de catre anasstasia in Vin Iul 18, 2014 9:09 pm, editata de 1 ori
anasstasia
anasstasia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 8:58 pm

Perfect asa, Miha, sper doar sa se alature si colegele care nu au partecipat, noi or cum plecam avantajate  hahaha 
Apelez si la Aniko pentru un colaj, poate asa o sa fie mai usor pentru colegele noastre.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iul 18, 2014 9:00 pm

Anasstasia, cred ca sti cu cata emotie se atinge un lucrusor cusut de altcineva, castig mai mare nu poate fi.
Pariul e doar o alintare, daca vrei, nimic serios, promit  zimbet 
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 6 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum