Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Pagina 4 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 4 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de cristi21 la data de Mar Iun 24, 2014 11:26 pm

Va rog sa nu va suparati dar din pacate sunt nevoita sa ma retrag. Timpul nu imi ajunge pt a finaliza onorabil lucrarea. Va multumesc pt intelegere.

cristi21

Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 4 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mier Iun 25, 2014 4:14 pm

Pana la urma cate participante am ramas?  scratch 
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Iun 25, 2014 4:19 pm

Miha
Carolina,
Nadia,
Eu si tu Aniko.. In asteptarea altor confirmari  hahaha 
Sper sa nu fi omis pe nimeni.

Ultima editare efectuata de catre Mary in Mier Iun 25, 2014 4:27 pm, editata de 1 ori
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mier Iun 25, 2014 4:20 pm

Imi puneam si eu aceeasi inytrebare  zimbet Si ce facem daca va fi un numar impar de participante?
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Iun 25, 2014 4:23 pm

Nu cred ca e problema, nu facem schimb in pereche, ramane in lant ca la primul.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mier Iun 25, 2014 4:25 pm

thumbs up 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mier Iun 25, 2014 4:32 pm

Parca si Michele s-a inscris, daca nu ma insel!?  scratch
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mier Iun 25, 2014 4:35 pm

Ma uitam la lista de la inceputul topicului, oficial s-au retras doar o parte... oare cu celelalte cum ramane?...
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Iun 25, 2014 4:49 pm

Cine nu zice nimic pana luni, nu vine luat in considerare.
Mai e si Liliana, Katy, care nu au renuntat, pana luni mai e. ...Andra care e intentionata, nu a renuntat.
Eu am trecut, dar cine a confirmat deja participarea...excluzand cazuri de forta majora...inundatii..razboaie si alte calamitati care sa ne inpiedice parteciparea  hahaha 
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Joi Iun 26, 2014 10:30 am

nu m am pierdut pe drum...i'm still in. face cu ochiul 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Joi Iun 26, 2014 1:48 pm

Eu innot sa ies la mal si nu as vrea sa renunt cu riscul de a intirzia o zi sau doua.
Inca nu ma dau dusa, sa sper ca voi reusii.... hahaha 
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Iun 26, 2014 2:30 pm

Ok, luni va astept cu rezultatul final.
Michelle, daca treci pe aici, ai timp sa te ocupi cu amestecul numelor?
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Joi Iun 26, 2014 3:39 pm

Abia astept tragerea!!! salut 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de michele la data de Vin Iun 27, 2014 12:17 am

Sigur ca da Mary. Ultima zi e luni?
Eu confirm participarea la schimb. Sigura rugaminte e sa fiu acceptata sa trimit pachetul pe 7sau 8 iulie nu am cum sa ajung la posta saptamana viitoare. O sa fac o poza luni si o trimit la Mary ca sa se vada ca am fost cuminte si nu astept sa vad cine mi-e partenera.  zimbet 
michele
michele

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iun 27, 2014 1:19 am

Da luni, pe 1 sa facem extragerea, iar pentru plic,ma gandesc ca e ok cum am facut data trecuta, le postam cu adresa, dupa ce aflam perechea. Vad ca majoritatea a anuntat retragerea, parteciparea, nu find un numar mare e bine si asa.,daca e bine si pentru voi. De trimis, dam timp toata saptamana, o zi in plus nu schimba nimic. O saptamana cred ca e ok pentru fiecare sa ajunga la posta.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Vin Iun 27, 2014 8:42 am

Sigur ca e ok o saptamana!
Michele ma bucur mult ca nu te-ai retras!  dansez Imi pare rau pentru restul participantelor, care initial s-au inscris si apoi s-au retras.  tristete
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iun 27, 2014 10:07 am

mai aveti rabdare pana marti? face cu ochiul 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iun 27, 2014 10:18 am

Andra, la cate luni au trecut, e nimic cat a ramas  face cu ochiul  poate pana luni cine stie se mai prezinta cineva  visez cu ichii desch 
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de VarTat la data de Vin Iun 27, 2014 11:53 am

Dragele mele, VA rog sa nu va suparati pe mine, dar va anunt ca si eu ma retrag. Am confirmat participarea la schimbul aniversar care s-a anulat si cam tarziu am observat deschiderea topicului cu noul schimb. M-am apucat de model abea acum doua saptamani si inca nu am terminat. Fiind la Moscova acum in deplasare nu am cum sa ma incadrez in timp. Mii de scuze . Promit la urmatorul schimb sa fiu mai harnicuta.
VarTat
VarTat

Sus In jos

Mesaj Scris de lacramioara la data de Vin Iun 27, 2014 12:15 pm

Din pacate nici eu nu pot confirma participarea.
lacramioara
lacramioara

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iun 27, 2014 12:54 pm

in loc sa se adauge se reduce.... tristete 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Vin Iun 27, 2014 6:25 pm

dansez Gata! Am terminat!! Sunt gata sa trimit coletul chiar acum, dar si mai curioasa sunt sa aflu CUI???  visez cu ichii desch   visez cu ichii desch Sa va spun ca sunt foarte multumita de ce mi-a iesit, deoarece la primul schimb am cusut ceva cam simplut de tot in comparatie cu ce au facut alte participante  rusinat 

Mary, ce anume trebuie sa fie in poza pe care trebuie sa ti-o trimit inainte de a se alege perechile? N-as vrea sa arat ce am cusut, daca nimeresc sa iti trimit tie - ce surpriza va mai fi?  hi hi hi 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iun 27, 2014 6:34 pm

Ideia, plicului era pentru a spune prezent la partecipare, nu cred ca e neaparat nevoie, mergem pe incredere  hahaha 
O sa va rog insa sa faceti o poza cu plicul cu adresa pe care sa-l postam aici dupa ce trimitem.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Vin Iun 27, 2014 8:35 pm

Mary, cum facem cu adresele ?  scratch   Fiecare participanta iti trimite tie adresa sa, iar tu cand ne trimiti numele partenerei noastre de schimb ne trimiti si adresa ei?
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Vin Iun 27, 2014 9:46 pm

Ramane idea initiala de a nu sti fiecare dintre noi de la cine vom primi coletul?
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Iun 27, 2014 11:34 pm

Ar fi o idee Aniko, dar in cazul asta, extragerea trebuie tinuta secret, pana nu se trimite ultimul plic, altfel, clar stim si de la cine primim, nu are cum sa mai fie secret.
Daca va face placere, eu trimit cu placere adresele la fiecare, dupa ce le primesc, in caz contrar, rammane sa se schimbe adresele intre partecipante.
Hm, Aniko, ce idee interesanta..
Astept parerile voastre, sau adresele celor care partecipa, ca raspuns  face cu ochiul 
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum