Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Pagina 3 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 3 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Mai 21, 2014 10:23 am

visez cu ichii desch  interesant Nadia.

Mary

Sus In jos

Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal - Pagina 3 Empty Re: Schimb aniversar 5 ani impreuna - topic principal

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mier Mai 28, 2014 8:56 pm

Cum mai stati, dragelor cu lucrul pentru schimb?
Eu incet-incept ma apropii de finish.. asta daca nu mi-o veni si alta idee si schimb.  Oricum, mai am !
Abia astept !
Pana la urma, cate mai suntem ?
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Mai 29, 2014 12:23 am

Miha, si eu am schimbat ideea, mai avem inca timp.
Nu stiu cate suntem, o sa vedem, la sfarsitul luni viitoare.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Joi Mai 29, 2014 12:42 am

Mary, Pupici 
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de violin_aur la data de Dum Iun 01, 2014 10:14 am

Si eu merg in continuare si sunt de acord cu 1 iulie. Spor la cusut tuturor!
violin_aur
violin_aur

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Iun 12, 2014 3:53 pm

Am nevoie de parerea voastra.
Daca suntem mai putin de 10 facem schimbul sau il lasam pentru toamna, iarna?
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Joi Iun 12, 2014 4:09 pm

Eu zic sa facem , oricate am fii! Nu cred ca in toamna sau iarna vom fii mai multe!
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Joi Iun 12, 2014 4:39 pm

Eu zic la fel ca Aniko, sa-l facem acum.. ca cine stie pana la toamna-iarna ce se mai intampla! Dupa ce m-am strofoxat atat acum sa nu-l facem???
Cine nu participa, nu participa, nu-I bai ! Macar 3 sa fim acum ca sa nu stim exact cui ii trimitem chiar de la inceput ha ha!
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Joi Iun 12, 2014 5:31 pm

n are rost sa renuntam la el dupa cate s au intamplat...macar sa fie dus la capat...eu inca ma chinui sa cos...
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Iun 12, 2014 5:35 pm

Pai eu inteleg ca un schimb se considera perfect valabil fiind cel putin DOI participanti, ideal sa fie minim trei pentru a pastra surpriza trimiterilor. Nu vad de ce am renunta... Si asa am avut parte de evenimente mai putin placute pe forum recent, de ce sa ne stricam si aceasta mica 'aventura' - vom savura placerea atatea cate vom participa - multe sau putine nu conteaza.  Pupici 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de EllaB la data de Joi Iun 12, 2014 5:57 pm

Si pe noi, astia outsiderii, vreti sa ne fierbeti pana in toamna?  nu-nu!  Eu abia astept sa vad fiecare ce a cusut si la cine a ajuns. Nu particip din motive de timp, dar va urmaresc de la inceput.  zimbet
EllaB
EllaB

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Iun 12, 2014 6:40 pm

Eu nici nu am pomenit de renuntat, am intrebat doar, sa vad daca sunteti inca convinse, pe faza  hi hi hi dupa raspunsurile primite, nici nu mai comentez nimic.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Crissy86 la data de Vin Iun 13, 2014 11:08 pm

Eu deși mi-am dorit foarte mult să particip, din păcate sunt nevoită să mă retrag, mi-e imposibil să termin ceea ce am început. De fapt voi lăsa gobleneala serioasă o perioadă mai lunguță, dar sper să pot reveni din când în când cu unele noutăți.

Spor la lucru tuturor!  imbratisare 
Crissy86
Crissy86

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Vin Iun 13, 2014 11:26 pm

pacat Crissy...si la mine merge greu da merge....
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Sam Iun 14, 2014 8:29 am

Cam tarziu vad si eu discutia din acest topic. Si eu cred ca trebuie pastrata data asa cum e, desi la mine merge cam greu. Sper sa termin la timp, daca nu reusesc va rog sa nu va suparati pe mine.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Sam Iun 14, 2014 9:21 am

se pare ca nimeni nu are spor contra cronometru... hahaha 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Sam Iun 14, 2014 6:40 pm

Intru o fuga pe topic pentru a anunta cu mare parere de rau ca nu mai pot participa alaturi de voi la aceasta frumoasa aventura. Am multe probleme cu baiatul si nu ma pot incadra in timp, mai ales ca inca nu am inceput nimic. Sper sa nu va suparati pe mine si sa ma intelegeti.
Mi-ar fi facut o mare placere sa particip, mai ales ca nici la precedentul schimb n-am reusit. Va voi urmari cu mare drag si stiu ca veti reusi sa faceti din nou minuni.
Va doresc mult spor.
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Sam Iun 14, 2014 8:20 pm

Nu e cu suparare, Delia, Crissy, am intalnit si eu dificultate in desfasurarea lucrarilor, motiv pentru care am pus intrebarea. Va inteleg si la mine merge greu, nu imi iese de nici un fel,,vad ce idei imi vin pana la sfarsitul luni.
La mine cel putin caldura nu ajuta in nici un fel.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Sam Iun 14, 2014 9:49 pm

Multumesc pentru intelegere. In ultima vreme am avut atatea probleme, incat n-am avut puterea sa ma concentrez la nimic. Asta este, vor fi si alte ocazii.
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Iun 24, 2014 11:29 am

Eu particip sigur.
Bine, doar daca se intampla ceva iesit din comun( daca mor cumva intre timp sau ceva ce ma pune in imposibilitatea sa trimit).
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Mar Iun 24, 2014 11:59 am

Din numeroase motive si eu sunt nevoita sa ma retrag. Sper ca nu e cu suparare.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Mar Iun 24, 2014 12:21 pm

hai mai....incet incet renunta cate una....nici eu nu am avut spor dar de cusut am cusut sa vad daca reusesc sa le asamblez...sper sa nu fie asa greu sa renunt si eu Suspect 
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Iun 24, 2014 1:40 pm

Nu e cu suparare, trebuie sa fie o placere relaxare, nu motiv de stres.
Luni e ultima zi penru a confirma participarea, eu doar am adus in atentie, pentru a sti ce avem de facut. Va informez doar ca deja postele au inceput sa intarzie, deci dupa extragere, in urmatoarele doua trei zile e de trecut la posta.
Mary
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Iun 24, 2014 5:40 pm

Eu inca particip. Am reusit sa termin azi unul din modele, urmeaza asamblarea, ma duc pe capul mamei la asta hahaha.
Miha, nu mai vorbi asa....
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mar Iun 24, 2014 5:58 pm

Eu aproape ca am terminat asamblarea, cred ca saptamana aceasta va fi gata.
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de cristi21 la data de Mar Iun 24, 2014 11:26 pm

Va rog sa nu va suparati dar din pacate sunt nevoita sa ma retrag. Timpul nu imi ajunge pt a finaliza onorabil lucrarea. Va multumesc pt intelegere.
cristi21
cristi21

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 14 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum