Schimb 2013 - trimiterile postale

Pagina 4 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Noi 18, 2013 10:27 am

De unde stim ca este cruciulita din biscorn ? si eu sunt curioasa .

nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 4 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Noi 18, 2013 3:20 pm

haha nico...pai..pozez biscornu, sterg tot si las numai o cruciulita ( mai mare munca decat treaba , nu-i asa? hihi )
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Noi 18, 2013 6:47 pm

Pe 1 decembrie..dam drumul la topicul cu biscoarne Te rog!!! 
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Noi 18, 2013 11:18 pm

AMR 12 zile lol
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mar Noi 19, 2013 9:50 pm

Seara buna,va anunt ca si eu ca sunt posesoarea unui biscornu foarte frumos si finut lucrat marca LILI.Iti multumesc Lili.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Noi 19, 2013 10:07 pm

sa-l stapanesti sanatoasa dory
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Mar Noi 19, 2013 10:27 pm

Ma bucur c-a ajuns cu bine , Dory !
imbratisare 
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mar Noi 19, 2013 10:48 pm

lol...iar sunt curioasa....
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de iulia la data de Mier Noi 20, 2013 10:43 am

LALUNA a scris:Eu n-as vrea sa fiu langa Iulia. Daca nu-i place? hahaha 
Laluna,nici sa nu te gandesti la asa ceva.
Stai linistita ca altfel bataie 
Te pup.
iulia
iulia

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mier Noi 20, 2013 11:09 am

Sa inteleg ca pe 1 decembrie vedem biscornu-urile? visez cu ichii desch 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Mier Noi 20, 2013 11:23 am

Da, asa am inteles si eu..ca dupa 1 dec le postam...
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Mier Noi 20, 2013 11:28 am

Eu totusi asi astepta pana se trimit toate plicurile, si doar apoi sa postam...face cu ochiul 
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Mier Noi 20, 2013 1:52 pm

De ce sa nu mai asteptam pana pe 10 decembrie, cand e ultima zi pentru a trimite coletul? O sustin pe Aniko in ideea ca trebuie sa asteptam pana pleaca ultimul colet si doar atunci sa incepem sa postam imaginile cu ceea ce am primit, ce ziceti?
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Noi 20, 2013 9:43 pm

Cine vrea sa astepte inca 10 zile?
zimbet 
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de andra la data de Joi Noi 21, 2013 9:45 am

CE "agitatie" e aici...nerabdatoare tare...cred si eu...dar de ce sa asteptati pana se trimite ultimul colet pentru ca tot ramane cineva care inca nu l a primit cand o sa le desfaceti...
andra
andra

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Joi Noi 21, 2013 12:57 pm

iulia a scris:
LALUNA a scris:Eu n-as vrea sa fiu langa Iulia. Daca nu-i place? hahaha 
Laluna,nici sa nu te gandesti la asa ceva.
Stai linistita ca altfel bataie 
Te pup.
Of, incep sa ma ingrijorez: inca nu l-ai primit? Maine se face o saptamana de cand l-am trimis... bataie 
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Noi 21, 2013 1:00 pm

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 4 <a href=Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 4 8sc  " />

Cristi21,l-am trimis azi! zimbet  Dar sa stiti ca am ramas surprinsa de faptul ca nu mi s-a permis categoric sa fac o poza coletului pregatit ptr expediere Suspect   Si la sefa oficiului postal am ajuns - NU! si categoric, ca e interzis. Nici partea din spate nu mi-au permis sa o fotografiez,caci acolo este banda adeziva cu sigla Postei Moldovei si inca nu mai stiu eu ce.... Ce frica imi e! M-am enervat pe ei, dar sper ca e ok cum am postat acum - iata dovada ca coletul a plecat la drum. Au zis ca in cel mult 10 ziletrebuie sa ajunga la destinatie.

Cristi21, sper foarte mult sa ajunga coletul la timp si sa iti placa si continutul acestuia zimbet

minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Noi 21, 2013 3:03 pm

Nadia, din cate stiu nu se pot face poze in oficiile postale, era vorba de o poza facuta acasa, unde nu se vede adresa, si una cu adresa de rezerva.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Joi Noi 21, 2013 4:04 pm

rusinat  Deci asta era! Mie nici prin gand nu mi-a trecut sa fac foto acasa in plic de rezerva, iar apoi sa duc coletul la posta. Nu stiu de ce am inteles ca trebuie pozat coletul imediat inainte de a fi expediat hahaha  Si m-am suparat pe PostaMoldovei ca nu ma lasa sa pozez propriul meu colet - insistam,cica transmit altii din SUA,din UE si fac poze, da la noi ce se intampla! ris 

\ziceam ca e primul schimb la care particip,pana acum nu a fost necesar sa fac foto la coletele trimise... Sper sa nu fiu exclusa pe motiv ca nu am poza coletului,doar chitanta de la posta e dovada ca l-am expediat. rusinat 
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Joi Noi 21, 2013 4:08 pm

cred ca nici la mine nu te lasa sa pozezi la posta.. nici prin magazine nu prea te lasa.. si cred ca s-ar si uita lumea ca la urs ca aici nu se obisnuieste sa se scoata poze prin magazine sau alte institutii
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Joi Noi 21, 2013 5:47 pm

Posta face mai peste tot si de banca, motiv pentru care o poza in intern e exclusa,  pe motiv de siguranta.
Nu Nadia nici gand, mai dovada decat chitanta ta nu se poate. Plicurile au fost si pentru a infrumuseta pagina, in momentul in care facem anuntul ca am trimis. Imi parea exagerat sa cerem chitanta, pentru ca mai peste tot posta normala nu iti lasa bon si devenea totul prea complicat pretentios.
Intrebarea ta poate o sa fie de folos altor forumiste care trebuie sa trimiita.
Si ca sa nu mai lungesc vorba, astazi am trecut si eu pe la posta.
Gina te astept cu un semn cand ajunge.
 Photobucket Pictures, Images and Photos
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Joi Noi 21, 2013 7:07 pm

Maine ajung si eu la posta.Crissy86 sper sa ajunga cu bine la tine.Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 4 Msvw

dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de ginabreazu la data de Vin Noi 22, 2013 10:53 am

Mary,sigur ca voi bate si toba:hihi: hi hi hi sti cintecul cu ,,bunica bate toba''da am impresia ca tu ai pus 2-3 biscornu,prea e mare pachetul.Vad ca va grabiti si vreti sa le si expuneti,daca trebuie,luni o sa merg si eu la posta ca ma tem ca din sect meu pina in sect lui carol nu are tim sa ajunga...hi hi hi hi hi hi ,glumesc desigur
ginabreazu
ginabreazu

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Vin Noi 22, 2013 2:50 pm

Gina, eu zic saL inmanezi personal....nu te lasa impresionata..e plicul cu bule de aer..care da impresi face cu ochiul 
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Vin Noi 22, 2013 3:25 pm

hahah prevad ca o sa fiu ultima care trimite ca eu nici acum nu am ajuns la posta..nici macar nu l-am pus in plic..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Vin Noi 22, 2013 4:40 pm

Stai linistita, Viv, eu inca n-am inceput sa-l cos bataie 
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum