Schimb 2013 - trimiterile postale

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 9 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de hyaviv la data de Sam Dec 07, 2013 1:42 am

haha taci tu katy, crezi ca eu am mai facut vreodata biscoarne? ai al meu tot de incepator e...

hyaviv

Sus In jos

Schimb 2013 - trimiterile postale - Pagina 9 Empty Re: Schimb 2013 - trimiterile postale

Mesaj Scris de ANIKO la data de Sam Dec 07, 2013 5:08 pm

Liliana_ct a scris:Aniko, a plecat cu Fan-curier, miine ajunge la tine acasa.
Liliana cred ca curierul cu care ai trimis plicul a ramas inzapezit pe undeva, ca nu a dat nici un semn de viata pana acum.zimbet
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Sam Dec 07, 2013 7:23 pm

Alina nu ai primit nimic?am verificat acum si apare plecat din Bucuresti in 28,11,2013 .
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de alina la data de Sam Dec 07, 2013 7:29 pm

Nu, nu am primit nimic! Cum primesc, cum zic Pupici 
alina
alina

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Sam Dec 07, 2013 7:38 pm

ANIKO a scris:
Liliana_ct a scris:Aniko, a plecat cu Fan-curier, miine ajunge la tine acasa.
Liliana cred ca curierul cu care ai trimis plicul a ramas inzapezit pe undeva, ca nu a dat nici un semn de viata pana acum.zimbet
Am trimis cu Fan Curier.
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Dec 09, 2013 10:52 am

AMR 1 zi yuhuuuuuuuuuu!!!!
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Lun Dec 09, 2013 10:55 am

Miine trimit si eu plicul, de la Pitesti, ca sa fiu sigura ca nu se inzapezeste pe traseu. hi hi hi 
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Lun Dec 09, 2013 12:08 pm

dansez abia astept !
(Acum ma pui pe jar Irina zimbet )
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Lun Dec 09, 2013 12:48 pm

Liliana a ajuns curieru dansez  l si ce e mai important biscornul,  Multumesc! mult!
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de nicoleta la data de Lun Dec 09, 2013 1:22 pm

Si eu tot maine trimit.
nicoleta
nicoleta

Sus In jos

Mesaj Scris de alina la data de Lun Dec 09, 2013 1:22 pm

Nicolina, a ajuns!!!!! Iti multumesc din suflet!!!! M-ai emotionat de numa!!! Iti multumesc din suflet!!  imbratisare 
alina
alina

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Lun Dec 09, 2013 3:01 pm

Alina ma bucur ca ajuns , te pup si iti doresc sarcina usoara in continuare ... pupici si pentru Laluna .
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Lun Dec 09, 2013 3:02 pm

Eu cu un ochi ma bucur (al meu a ajuns!) si cu altul ma ingrijorez  hahaha  , ca sunt in asteptare... Katy, sa stii ca toti am inceput undeva, asa ca nu trebuie sa-ti faci griji, sigur o sa fie pretios biscornul pentru ca o sa fie facut de tine... Si biscornul pe care l-am trimis eu Iuliei a fost prima mea incercare...  bataie
Nico, am ajuns acasa! Vizita s-a incheiat, nu ca nu mi-ar fi placut sa mai stau cateva zile...  zimbet 
LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de alina la data de Lun Dec 09, 2013 3:21 pm

Nicolina,  Multumesc!   Pupici 
Eu acum sunt la posta (e o coadaaaaa) si am facut repede pe telefon!  Scuzati calitatea!
Mary, sper sa ajunga repede si sa iti placa! Iti dai seama ce ditamai perna de biscornu ti-am facut de mi-a luat atata sa ti-l fac  hahaha 
alina
alina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Dec 09, 2013 3:43 pm

hahaha..alina..auzi la ea, "perna de biscornu"
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Dec 09, 2013 3:49 pm

hahaha   ma pregatesc sufleteste  mixta 
Stiu eu ca umbli cu cioara vopsita  ris   un plic transparent? nu... rusinat 
ma trec pe lista celor in asteptare  dansez
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de alina la data de Lun Dec 09, 2013 3:54 pm

Pai da nu Viv? Eu nu stiu ce Doamne iarta-ma mi-a luat atata pana l-am terminat! Zici ca am cusut o perna  hahaha 
Mary,  Pupici  sper sa iti placa!
alina
alina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Dec 09, 2013 4:03 pm

lasa alina ca si eu am cusut modele mici care.. mi-au luat o gramada de timp, vb ta, ziceai ca cine stie ce sofisticatenii am cusut
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Dec 09, 2013 5:38 pm

Alina, al meu a fost inceput in Iunie hahahahaa deci nu ma ia nimeni...bine, il abandonasem la un moment dat dar ma bucur ca Nadia e tare fericita de el.
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de minzu.nadia la data de Lun Dec 09, 2013 6:15 pm

Fericita, intr-adevar, Carolina!  Pupici  Si fara falsa modestie, cred ca esti si tu mandra de biscornul facut de tine. E nu m-as fi gandit niciodata sa cos modelul ales de tine pe un biscornu... Asociam astfel de pernute cu modele mai simple.. Astept cu nerabdare sa fie dat oficial startul 'Paradei biscoarnelor" .
minzu.nadia
minzu.nadia

Sus In jos

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Dec 09, 2013 6:34 pm

Da Nadia, asa e, si eu ma bucur de ce a iesit..cel mai mult m-a zapacit backstitch-ul care nu a fost usor deloc...
filipcarol
filipcarol

Sus In jos

Mesaj Scris de delia la data de Lun Dec 09, 2013 6:45 pm

Eu am tacut malc pana acum, ca nu stiam daca pot face un biscornu in timp util. Chiar daca n-am putut participa si eu la schimb, totusi am incercat sa fac unul pe care vroiam sa-l postez odata cu deschiderea "paradei". Daca-mi permiteti, voi pune si eu o poza alaturi de ale voastre. Daca nu-l pot pune aici, sa-mi spuneti si-l voi pune la rubrica adecvata. Dar astept cu nerabdare startul de maine. Sa stiti ca am citit pana acum fiecare postare a voastra si m-am bucurat de frenezia pe care ati avut-o si ma simt de parca am participat si eu. Promit ca data viitoare nu voi mai rata asa ceva, daca se va mai organiza.
De abia astept sa va "laudati". Si ma voi bucura alaturi de fiecare in parte.
delia
delia

Sus In jos

Mesaj Scris de LALUNA la data de Lun Dec 09, 2013 6:52 pm

LALUNA
LALUNA

Sus In jos

Mesaj Scris de aneta la data de Lun Dec 09, 2013 8:34 pm

Deci maine dati startul?
Si eu ma voi bucura alaturi de voi. Abia va astept maiine...sa postati toate. da?

aneta
aneta

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mar Dec 10, 2013 11:59 am

Sunt si eu cu ochii pe acest topic sa nu ratez startul,abia astept,sunt sigura ca sunt modele deosebi
te
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de ginabreazu la data de Mar Dec 10, 2013 2:17 pm

Inca nu se posteaza pozele cu biscornul primit ? Eu sint gata sa trimit....
ginabreazu
ginabreazu

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum