Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 3 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de filipcarol la data de Lun Oct 14, 2013 10:49 am

crina a scris:
Irina a scris:Crina, ma asteptam sa te inscrii si tu. Suspect 
filipcarol a scris:Hai Crina cu un monocrom. La viteza ta, il termini cat ai clipi...hahaha
Sunt sigura ca nu o sa il fac cum trebuie, si pentru ca nu am facut niciodata, chiar mie frica. bataie 

Pai crezi ca eu am facut vreodata? Asta e primul. Ia-o ca pe o provocare hahaha. Mie nu mi se pare greu de facut. Pentru toate exista un inceput. Sa il vezi pe al meu, mi-a mancat sufletul firul auriu dar am razbit. Si daca il faci monocrom nu e greu hahaha 

filipcarol

Sus In jos

Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013  - Pagina 3 Empty Re: Schimb intre membrii forumului - Craciun 2013

Mesaj Scris de Mary la data de Lun Oct 14, 2013 11:26 am

Crina, nu vreau sa insist, cum nu vreau sa rog pe nimeni..e un inceput pentru toate, mai mult insa e un mod de a marca un alt an petrecut impreuna. Nu cred ca o sa conteze pana la urma atat de mult biscornul in sine. Se poate monta si in pernuta, e la fel de frumos.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Lun Oct 14, 2013 3:36 pm

poate ma inscriu si eu dar deocamdata mai astept..mai e pana expira termenul nu?
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Lun Oct 14, 2013 3:47 pm

Viv, hai ca facem galerie si pentru tine ole! 
Si daca nu te inscrii, stii ce te asteapta cearta 

Pina pe 24 ai timp sa te hotarasti.
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de ginabreazu la data de Mar Oct 15, 2013 11:50 am

Ma primiti si pe mine ?Cred ca am stat un pic sa ma gindesc,cred ca ma voi descurca onorabil,cu toate ca am un pic de emotie pentru momentul cind va fi sa trimit ca voi sta cu gindul ca nu va fi ceva atit de frumos pe cit ar merita persoana careia trebuie sa trimit....dar ma alatur si eu voua fetelor...zimbet 
ginabreazu
ginabreazu

Sus In jos

Mesaj Scris de Lili la data de Mar Oct 15, 2013 11:58 am

hmm  eu astept sa se intample intai un eveniment si apoi ma inscriu si eu oficial . Deocamdata strang modele . Nu credeam ca pot exista atat de multe in domeniu !!!

Gina . iti dai seama ce emotii va avea persoana care iti va trimite tie ?! Ce dragut ca tocmai tu sa ai astfel de ganduri Pupici !
Lili
Lili

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mar Oct 15, 2013 3:16 pm

Impartasesc si eu aceeasi emotie, ai dreptate Lili, ni se deschide o lume noua, a biscoarnelor.
Eu astazi am inceput unul...o sa fac doua trei..sa vad ce-mi iese..
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de Miha60 la data de Mar Oct 15, 2013 4:52 pm

O sa fie un schimb frumos. Cata emotie se aduna!
Spor la lucru participantelor!
M-as inscrie si eu dar timpul meu liber depinde de cateva lucruri importante..
Miha60
Miha60

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Oct 15, 2013 6:37 pm

miha.. mai ai timp de gandire..si eu tot la faza asta sunt..pana duminica ma decid daca particip sau nu.. deocamdata sunt in cautare de modele..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Mar Oct 15, 2013 7:03 pm

Gasim modele, nu-i bai. Doar spuneti prin PM ce vreti sa reprezinte. Robotelul cercetas indata incepe sa rasfoiasca prin arhive face cu ochiul 
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mar Oct 15, 2013 9:05 pm

cercetem cercetam..daca nu gasim, cu siguranta cerem ajutor..Pupici 
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Mar Oct 15, 2013 9:10 pm

Viv....Viv.....ole! ole! ole! ole! ole! 

Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Oct 16, 2013 5:23 am

aoleeeeuuu, cu asa galerie..tre sa dau zor cu cautatul..
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Mier Oct 16, 2013 10:04 am

Viv, daca te inscrii iti trimit un biscornu umplut cu dulceata de trandafiri....hi hi hi hahaha
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Mier Oct 16, 2013 3:10 pm

ris ris ris  liliana..asta a fost super: biscornu umplut cu dulceata de trandafiri...Pai in cazul asta.. sa fie un biscornu mai marisor, macar sa am ceva provizii pt o vreme..hi hi hi 
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Liliana_ct la data de Mier Oct 16, 2013 3:12 pm

Numai pentru tine fac un atfel de acrificiu.....hahaha hahaha 
Liliana_ct
Liliana_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de dory la data de Mier Oct 16, 2013 3:13 pm

sau umplut cu coji uscate de portocale si maruntite si cu scortisoara daca suntem in perioada Craciunului printre vatelina sau ce am mai pune ar mirosi foarte frumos.
dory
dory

Sus In jos

Mesaj Scris de Mary la data de Mier Oct 16, 2013 4:18 pm

Cojile de portocala, petale de trandafir nu va recomand, absorb usor umiditatea din aer si risca sa pateze stofa, sa deterioreze in timp bisconul.
Mary

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Joi Oct 17, 2013 9:52 pm

Un schimb frumos .Mult spor tuturor.
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Vin Oct 18, 2013 1:51 pm

Nico, nu te inscrii?
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de nicolina la data de Sam Oct 19, 2013 12:23 pm

Anul asta nu am cusut numai putin de tot , lipsa acuta de timp , ar fi ocazia perfecta si motivarea ideala de a coase ceva , ma gandesc si va anunt , al doilea obiect trebuie cusut?
nicolina
nicolina

http://handemadebynicolina.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Sam Oct 19, 2013 1:47 pm

Cusut trebuie doar biscornu-ul si doar el este obligatoriu sa fie trimis catre partenera de schimb.
Mai aveti voie sa puneti ceva in plic pe linga biscornu doar un singur obiect, daca vreti neaparat sa mai trimiteti ceva partenerei de schimb - o felicitare, o carte postala, fire, nasturi, eu stiu ce mai va ginditi voi ca i-ar face placere destinatarei. Am vazut poze cu tot felul de obiectele trimise de la diverse schimburi de pe internet, de la jurubite de ata pina la servetele decorative si seturi de ace.
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Karm3n la data de Sam Oct 19, 2013 2:01 pm

Cata activitate in acest topic!
Este foarte interesant de vazut mai multe biscornuri facute de fetele de aici. Eu ma tot uit pe modele, pe tutoriale pentru asamblat, dar nu cred ca reusesc sa dau de cap unui biscorn. Oricum, ma mai gandesc daca sa ma inscriu si eu... mai sunt 5 zile, nu?
Karm3n
Karm3n

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Sam Oct 19, 2013 2:04 pm

Da, Karm3n, pina pe 24.
Irina
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de ANIKO la data de Sam Oct 19, 2013 2:32 pm

Haideti fetelor, curaj ! Ce frumos ar fi sa fim cat mai multe participante! zimbet 
ANIKO
ANIKO

Sus In jos

Mesaj Scris de hyaviv la data de Sam Oct 19, 2013 6:28 pm

dragelor..desi am zis ca astept pana duminica..m-am gandit: particip si eu la schimb!!!
hyaviv
hyaviv

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum