Galerie Maria_ct

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

In jos

Re: Galerie Maria_ct

Mesaj Scris de Maria_ct la data de Sam Iun 30, 2018 10:28 pm

Lucia,acum am vazut mesajul tau,am inteles ca Irina are diagramele iar codurile de ate le am si incerc sa le scriu acum:"-alb,7001;#-negru,7403;$-0542,foarte putin,cam orice verde care se aseamana;%-7002;&-0534;/-7048;C-7023;C intors-7008;*-7328;+-7332,sau anchor 332(eu am pus anchor ca n-am gasit pupp);0-3718 si - 7341.Gina,multumesc pentru vizita,goblenurile sunt kituri,nu prelucrari.Daca e vre-o nelamurire,mai vorbim! Pupici

Maria_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia la data de Joi Iul 05, 2018 10:09 am

Maria scuze ca te sicii dar am vorbit cu Irina si ea spune ca are prelucrarea de la Krif cu 20 de coduri iar tu ai scris doar 12 coduri deci probabil e vre-o prelucrare particulara s-au de la alta firma plus ca nu ai scris si metrajul la fiecare cod. Cum facem i-mi trimiti nr de telefon pe maiil si te sun eu ca am abonament s-au ne intilnim tot pe forum?
lucia

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria_ct la data de Joi Iul 05, 2018 9:41 pm

Buna,Lucia!Prelucrarea este tot de la Krif dar probabil ca este o versiune mai veche deoarece,intr-adevar,sunt numai 12 culori si nu am primit metrajul la fiecare cod ci numai codul,eu am cumparat jurubita intreaga acolo unde a fost cazul.Probabil va trebui sa fotografiez diagramele si sa le expun aici sau sa ti le trimit pe mail.Da-mi adresa ta de mail ca sa-ti trimit nr. de telefon si vorbim! Pupici
Maria_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de lucia la data de Vin Iul 06, 2018 11:33 am

lucia

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria_ct la data de Dum Iul 22, 2018 4:46 pm

Am revenit,asa cum am promis,cu diagramele promise:
Maria_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de Maria_ct la data de Dum Iul 22, 2018 4:53 pm

Acestea sunt,daca sunt nelamuriri,vorbim!Sper sa fie cu folos,va pup! Pupici
Maria_ct

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Dum Aug 12, 2018 8:55 am

Va multumesc foarte mult pentru intentie! floare Intr-adevar, este varianta initiala a modelului, cred ca este de pe vremea site-ului vechi, cel care nu era pe negru. Multe prelucrari au fost modificate intre timp, chiar si de cite doua ori, dar nu intotdeauna au iesit mai bine. Eu am doar diagramele mai noi, fara fire, pentru ca le-am primit de la cineva care a cusut kitul.
Sa stiti ca totusi am indepartat diagramele de aici, pentru ca nu avem voie sa postam asa ceva, la cea mai mica reclamatie forumul ar putea fi sters.
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum