Ioni - goblen galerie

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Ioni - goblen galerie

Mesaj Scris de Ioni la data de Mar Sept 19, 2017 1:59 pm

Am rugat-o pe Irina sa imi intoarca pozele, nu stiu de ce s-au inversat.
Am hotarat sa reinramez Fata cu liliac si rezultatul este mai mult decat satisfacator. Este o diferenta uriasa intre cele 2 rame și moduri de inramare.
Dna Elena de la GoblenArt din Radauti nu m-a dezamagit nici de data aceasta.
Imaginea nu este foarte clara pt ca are inca tipla in care l-am luat de la atelier.

Ioni

Sus In jos

Mesaj Scris de valkia la data de Mar Sept 19, 2017 4:50 pm

Ioni draga, de toata isprava ramele tale, aduc un plus goblenurilor. Felicitari, imi plac foarte mult.
valkia

Sus In jos

Mesaj Scris de Irina la data de Joi Sept 21, 2017 6:19 pm

Amindoua ramele sint superbe, amindoua pun minunat in valoare modelele, felicitari pentru alegere!  I love you Sa le stapinesti cu placere si sa bucure cit mai multe priviri!
Am admirat mai ales rama bujorilor, cu acea forma interesanta si cu patina. Preia foarte bine nuanta din goblen.
In rama asta bujorii par pictati, un model foarte reusit pe care l-ai lucrat impecabil.
Pentru ca am cochetat si eu cu ideea de a proba o inramare la Radauti, dar m-a descurajat distanta, poti sa-mi explici si mie, te rog, cum ai procedat ca sa inramezi acolo? Te rog!!! Ai trimis goblenurile prin curier? Cum ai ales ramele, cum le-ai platit? Suspect
Irina

Sus In jos

Mesaj Scris de Ioni la data de Joi Sept 21, 2017 10:25 pm

Irina, eu fac anual un drum in acea zona a țării. Dar stiu ca se pot trimite si prin curier. Si poti sa vorbesti cu dna Elena la telefon sa.ti faca poze cu mai multe variante de rame si passe-partout din care sa alegi.
Ioni

Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum